У лучан побільшало скарг до чиновників міськради
За минулі два тижні від лучан надійшло на сто скарг більше в групу оперативного реагування «15-80», ніж торік за аналогічний період. Своїми дзвінками городяни виявили найбільше проблем в діяльності ДКП «Луцьктепло» і ЖКП міста.
Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 22-го липня.
Як доповіла директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як 199 звернень надійшло щодо роботи ДКП «Луцьктепло» і 121 звернення стосувалося діяльності житлово-комунальної сфери Луцька.
«Велика кількість скарг надійшла через відсутність гарячого водопостачання впродовж 3 днів в будинках 33-го і 40-го кварталів, що відбулося внаслідок прориву тепломережі. Внаслідок цього зупинила роботу котельня на вулиці Карбишева, 2. Труби замінили. Щодо ЖКП, то люди скаржаться на неправомірне паркування біля будинків, неякісний ремонт прибудинкових територій», - доповідає Лариса Карп’як.
З її слів, із 7-го по 21 липня в групу оперативного реагування «15-80» надійшло ще 20 скарг щодо руху міського громадського транспорту, зокрема про великі інтервали руху маршрутів. Окрім того скаржилися городяни на водіїв, яким давали зауваження, а вони не реагували, за такими маршрутами № 5, 8, 9а, 10, 18, 22, 24, 25, 32. Усі ці звернення направили в управління транспорту і зв’язку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 22-го липня.
Як доповіла директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як 199 звернень надійшло щодо роботи ДКП «Луцьктепло» і 121 звернення стосувалося діяльності житлово-комунальної сфери Луцька.
«Велика кількість скарг надійшла через відсутність гарячого водопостачання впродовж 3 днів в будинках 33-го і 40-го кварталів, що відбулося внаслідок прориву тепломережі. Внаслідок цього зупинила роботу котельня на вулиці Карбишева, 2. Труби замінили. Щодо ЖКП, то люди скаржаться на неправомірне паркування біля будинків, неякісний ремонт прибудинкових територій», - доповідає Лариса Карп’як.
З її слів, із 7-го по 21 липня в групу оперативного реагування «15-80» надійшло ще 20 скарг щодо руху міського громадського транспорту, зокрема про великі інтервали руху маршрутів. Окрім того скаржилися городяни на водіїв, яким давали зауваження, а вони не реагували, за такими маршрутами № 5, 8, 9а, 10, 18, 22, 24, 25, 32. Усі ці звернення направили в управління транспорту і зв’язку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.