USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьк прилетів перший літак Севастопольської тактичної бригади авіації

31 Липня 2018 21:00
В обід 31 липня на Луцький військовий аеродром з аеродрома Кульбакіно (Миколаїв) прилетів перший борт зі складу 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Івановича Покришкіна.

Ним виявився навчально-бойовий літак Л-39 «Альбатрос».

Зафіксували політ активісти Організації Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ».

За сталою традицією перед посадкою літак здійснив ефектний привітальний прохід над магістральною руліжною доріжкою та центральною заправочною Луцького військового аеродрому, який, зі слів активістів організації, закінчився виконанням фігури пілотажу «бочка».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Зірка Показати IP 31 Липня 2018 21:06
В ньому і жити можна.
Лопатою по ваті Показати IP 31 Липня 2018 21:21
Чекаємо завивання місцевої пятої колони. Зразу підказую теми, - 1)такий шум, 2)не заздрю мешканцям 40 - го, 3) пітін нападе 4)то все корупційні оборудки влади 5) нам воно не треба, краще б пенсії підняли 6) то відволікають увагу простого народу ...
Степан (Крымчанин) до Лопатою по ваті Показати IP 31 Липня 2018 23:00
Тут складніше тема. Герой України, полковник Юлій Валерьевич Мамчур командувач авіабазой Бельбек (Севастополь) пішим строєм вивів рештки особового складу з території бази з разгорнутим прапором і здався в полон "зеленим чоловічкам" . Пізніше в інтервью він казав що всю військову техніку захопили російськи війська. Так захопили чи ні? а, якщо захопили-значить віддали? Так в Український пресі казали що не віддавали. Звідки взялись ці "грачи"?
Ііі до Степан (Крымчанин) Показати IP 1 Серпня 2018 13:48
Хахаха. Кубло путіно**сів зашевелилось. С*иш коли страшно...
Степан (Крымчанин) до Ііі Показати IP 1 Серпня 2018 16:17
Цей металобрухт? кому він страшний? Тим хто наважився злетіти, чи мешканцям навколишніх сіл? Згадай Скнилів.
Степа не волнуйся до Степан (Крымчанин) Показати IP 1 Серпня 2018 16:29
Степа не волновайся ты так. На подходе целая бригада тактической авиации, так что у тебя *укан еще полыхать будет, береги его.
сергій Показати IP 31 Липня 2018 21:40
я живу в луцьку.побудував будинок недалеко від аеродрому чесно "ласкаво просимо!!!!!!!!!!!!!!"
До сырожи до сергій Показати IP 2 Серпня 2018 16:08
Сірожа, ну раз таке діло, ти там щося побудував, то тоді обовязково прикриємо військовий аеродром.
Наоборот до БСЛ-110 Показати IP 31 Липня 2018 21:41
Вітаю всі навколішні села з польотами деними з польотами нічними, з польотами на БЗ. А решта жителів області будуть вам завидувати
Ага до Наоборот до БСЛ-110 Показати IP 1 Серпня 2018 13:55
Вгомонись ватка, і з бутилки злізь.
урааа Показати IP 31 Липня 2018 22:35
Вперед літаючий металобрухте!!! жителі 40-го особливо в захваті. тепер ціни на нерухомість в тому районі точно вгору підуть.
К.лучанин до урааа Показати IP 1 Серпня 2018 13:54
Ох і рвонуло в тебе, ох і рвонуло... все хоть ціле, чи тріщини маєш?
Уррааа до К.лучанин Показати IP 1 Серпня 2018 14:54
Насправді такий собі тролінг. На трієчку. Сарказму вам ще повчитися. Мабуть останньою прочитаного вами книгою був букварик. Хтось підкаже роки виробництва сушок і учбових елок і термін їх граничної експлуатації?. Може Ілля Сметанін підпише.
!!! до Уррааа Показати IP 1 Серпня 2018 16:59
А воно тобі в землянці під Рязанью потрібно знати ???
Білорус Показати IP 31 Липня 2018 22:58
Лукашенко присмерті - якраз вчасно...
До лопати..... Показати IP 31 Липня 2018 23:35
Та не завивай сам в першу чергу......
Лопатою по ваті до До лопати..... Показати IP 1 Серпня 2018 13:52
Що ? Один літак, а в кублі путлєрят пєрєполох ??? То тільки початок, буде весь полк тут, ще рембригада, і ще буде одна крута в/ч.
Степан (Крымчанин) до Лопатою по ваті Показати IP 2 Серпня 2018 11:52
Дуже "крута". Так само як на супертанках "Оплот". Цей мотлох і морально і фізично давно застарілий.
Лопатою по ваті до Степан (Крымчанин) Показати IP 2 Серпня 2018 13:21
Димящая и пердящая Армата круче всего. Хахаха. Ой, забыл, еще ж есть ракета с ядерным двигателем, нарисованная на компе. Так что Степа обтекай молча.
Сметаніну ФСБ Показати IP 1 Серпня 2018 00:32
Повніше треба розкривати тему фото усіх прибулих сімей де живуть що пють що їдять куди ходять. Не зводити очей ні вдень ні вночі.
Анатоль_ БІДЗЮРА Показати IP 1 Серпня 2018 09:27
Добре, хлопці. Дуже добре.
777 Показати IP 1 Серпня 2018 11:11
Л-39. выпуск окончен в 1999 году. Ну и какой смысл в полетах этих гробов?
1 до 777 Показати IP 1 Серпня 2018 13:50
Да навіть для того що б у вати, типа тебе бомбануло.
123ЙО Показати IP 1 Серпня 2018 18:52
Молодці. Тут пуйло в Білорусі залишило своїх вибядків після навчання, так наша авіація їм у випадку чого допоможе перебратись "к ХОРУ ІМЄНІ АЛЄКСАНДРОВА". ХА ХА ХА
Галя Показати IP 1 Серпня 2018 21:48
Чому ж вони сюди прилетіли,якщо військові то нехай воюють на Сході, за що їх утримує держава
! до Галя Показати IP 1 Серпня 2018 22:13
Анатоль, ти то він то вона... з тобою все гаразд ? Чи ти ще у шоці ?
таке враження Показати IP 2 Серпня 2018 13:50
що в коменти зігнали протоукровських недотролів, мол давайте кричить, про вату, порвані пукани, руку (ногу) москви, відробляйте харч а по темі, мені. як лучанці. не подобається гуркіт з відчинених вікон, і навіть незначний відсоток того що, якесь тело в кабіні перебухавши на кануні, може звалитись комусь на голову пи. си, дуже здивуйсь, якщо модери пропустять це :)
!"№ до таке враження Показати IP 2 Серпня 2018 14:01
Я як лучанин і українець, розумію що військові це наші захисники, це герої. Я горжусь що в Луцьку буде частина бойової авіації.