USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьк їде Ірина Білик. ВІДЕО.

17 Березня 2015 10:54
Так вийшло, що 25-річчя своєї творчої діяльності Народній артистці України Ірині Білик відзначити з розмахом торік так і не вдалося. Спочатку Євромайдан, потім Крим, пізніше війна, - не до гастролей. До проведення виборів вона взагалі відмовилася від будь-яких виступів - будь-то корпоративи або касові концерти.

Але все ж повністю забути відразу три важливих моменти творчої біографії - 25 років на сцені, 20 років першому повноцінному альбому «Нова» та 10 років рекордсмену з продажу - платівці «Любовь. Яд» - не дали її шанувальники. Артистка погодилася лише на кілька ексклюзивних концертів восени, на яких ми побачили «класичну» Ірину Білик, з її найсильнішим українським репертуаром та презентацією нового альбому «Світанок».

Однак вже на початку квітня співачці виповниться 45 років. Так, ювілейний сольник у столиці відбудеться 23.04, а напередодні цього великого шоу, вона спеціально приїде до Луцька, щоб порадувати волинського глядача.



Як не дивно, в останній альбом, увійшли не всі пісні, написані в останні роки. Такі речі як «Счастье» або «Коробочки» вона приберегла для спеціального проекту «Без гриму», який побачить світ тільки в наступному сезоні.

«Багато хто думає, що у зв'язку з трагічними подіями в нашій країні, артисти між собою теж пересварилися. Але я хочу всіх заспокоїти, а когось і розчарувати: нас усіх пов'язують мало не родинні стосунки.

Ми намагаємося частіше бачитися, і навіть коли буваємо за кордоном, зустрічаємося в різних містах і країнах. Я не можу собі уявити, щоб хтось із моїх колег сказав: Іра, не приходь більше до мене в гості. Ми всі люди і дуже переживаємо за те, що відбувається, це ж не наша вина. Звичайно, мене дуже засмучують ті війни, які раз у раз відбуваються між артистами в пресі. Адже політики скоро помиряться, а нам доведеться дивитися один одному в очі», - коментує Ірина Білик.

«Наші люди стали патріотичніше ставитися на свою державу. Пригадую, коли я тільки починала свою кар'єру на сцені, все україномовне сприймалося вороже. І мені доводилося років десять доводити, що пісні на рідній мові нам всім просто необхідні. Сперечатися з цим складно - досить прослухати попередні мої десять альбомів», - додала співчака.

До слова, декілька тижнів тому Ірина Білик виступала в госпіталі.

«..Просто в скверику перед пораненими бійцями, які були на відстані витягнутої руки. Для нас, артистів, це незвично. Ми звикли до концертних зал, де нас від глядачів розділяє рампа з софітами. Але стоячи перед постраждалими хлопцями, вчергове зрозуміла, що ми своєю музикою повинні когось врятувати і комусь допомогти», - резюмувала Ірина Білик.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Степан Бандера Показати IP 10 Лютого 2015 19:19
Минулий рік не випадало святкувати, а в цьому році саме час святкувати. Нам конче треба її - Любовь Яд.
Анатоль_ Показати IP 10 Лютого 2015 19:19
Ми з Н.С. дуже раді-бо то наша улюблена співачка!
Андрій Показати IP 10 Лютого 2015 19:40
Будемо чекати
петро до Андрій Показати IP 10 Лютого 2015 21:22
таке враження що Ірина Білик забула українську мову. На початку 90-х співала пісні на українській, а зараз не хоче. Мала собі за хахоля кацапа Звєрєва.
до Петра до петро Показати IP 17 Березня 2015 13:18
Звєрєв не хахаль, він баба!
Наталія Показати IP 12 Лютого 2015 08:51
Уже відспівала на Сході? А хто її у Луцьку чекає ......
S до Наталія Показати IP 17 Березня 2015 13:48
такі ж дурепи з однією мозковою звивиною на якій вуха тримаються, як і сама Білик.
л до Наталія Показати IP 17 Березня 2015 14:36
Люди. Але явно не такi як ти. Йди на Павлiка
Ір Показати IP 17 Березня 2015 11:00
Квитки від 280 до 600
S до Ір Показати IP 17 Березня 2015 13:49
от я й кажу, хто піде до неї на концерт
я Показати IP 17 Березня 2015 15:30
Кому вона тут потрібна-к*рова ж*рна, співає москальською і розмовляє, немов не українка, запроданці чортячі, або та непотріб Мейхер-село селом, а слова на українській мові не скаже, і всі вони чомусь так не люблять мови своєї
ю до я Показати IP 17 Березня 2015 20:59
Тобі напевно по життю і нічого не потрібно. таке враження, що той хто говорить українською той є патріотом. Навіщо роздмухувати питання мови. вже надмухались по горло. немає різниці якою ти мовою розмовляєш. головне чи ти являєшся людиною. А Іра і є людина з великої літери, вона допомагає людям, як грошими так і співом. Просто одні це афішують і бігають з прапорами то з переду їх вішають то з ззаду. І незнають де ще їх вцепити. Вона талановита тому ми її чекаємо і підемо на концерт.
я 2 до я Показати IP 17 Березня 2015 21:00
хотіла б я поглянути на ваші параметри. ви напевно 90-60-90. випадково не наомі????
і Показати IP 17 Березня 2015 21:01
Чекаємо з нетерпінням!!!!!!!!!!!
патріот Показати IP 17 Березня 2015 22:53
Тільки й осталось подивитись ,кому тепер весело на Волині тай в Україні.
Наталія Показати IP 18 Березня 2015 09:25
Кому воно тут на Волині потрібне в наш час її спів... видно фінанси піджимають ????
я Показати IP 18 Березня 2015 16:33
коментар було видалено
До ю Показати IP 18 Березня 2015 16:37
А ви, шановна, видно теж така сама коровиця, раз так заплювались? Десь з півтора центнера маєте?
від ю до До ю Показати IP 18 Березня 2015 17:33
ні рідна з вагою все гуд. людину вимірюють не вагою, а талантом. він або або немає. як почитати у нас усі найкрасивіші і найталановитіші сидять за компами і пишуть гидоту. навчіться любити. бо соромно, що у наших українців більше жовчі ніж добра.
Анонім до До ю Показати IP 18 Березня 2015 17:33
плюються твої слова, яких мама з татом не навчили чемно вимовляти
аліна Показати IP 3 Квітня 2016 16:23
Корови навчіться виражатися бо як почую ще якісь погані слова в сторону Іри будете мати великі проблеми це я вам гарантірую. А співачку як Ірина Білик ще треба пошукати.