USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьк їдуть Яценюк, Петренко та Аваков

27 Липня 2015 14:20
Прем’єр Арсеній Яценюк, міністр юстиції Павло Петренко та глава МВС Арсен Аваков завітають із робочим візитом на Волинь, - повідомляє ІА ZIK.

Про це під час імпровізованого брифінгу заявила заступник начальника відділу інформаційної політики ОДА Олена Божкова власкору видання.

У Волинській ОДА щойно завершилася закрита нарада щодо організації візиту в регіон урядовців. ЗМІ на неї ніхто не запрошував, тож прихід журналістів став несподіванкою.

Під час імпровізованого брифінгу, Божкова розповіла, що на цей момент відомо лише дату візиту на Волинь Яценюка, Авакова та Петренка. Йдеться про завтра, 28 липня.

«Це буде робоча нарада із поїздкою по об’єктах», – зазначила Божкова.

Згідно з власною інформацією ІА ZIK, урядовці відвідають, зокрема, Луцький центр надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков їде в Луцьк, аби презентувати на Волині нову поліцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
??? Показати IP 27 Липня 2015 14:58
А на конях кататись будуть?
Сєня Кролік. до ??? Показати IP 27 Липня 2015 20:07
Будемо л*хів розодити. І гривню на вітер і льготи заберемо і а головне тарифи і акцизи підіймемо. І без баранів конституцію змінимо. А ви всьо стерпите ми ж не партія регіонів без нас ви Україну програєте рашці. Сєня куля в лоб. Не боюсь я ваших снайперів. Бо ви не козаки, а б*дло полішуцьке. А редакція нехай попробує видалити. То Вас закриють. присвячується революційним діячам. Ви не здатні на перемогу. Ви тільки людей підняли а до влади йти самим зась.
Sieger Показати IP 27 Липня 2015 15:00
То вони певно прилетять, а не приїдуть. Якось несолідно таким "величинам" пертися з Києва на авто 400 км по тій страшній дорозі, особливо починаючи з Рівного. Певно на військовому аеродромі на Вишкові сідатимуть. Ех, ПЗРК б дістати, засісти в Прилуцькому на глісаді в лісочку та зробити добре діло для народу України! ;)
Млять до Sieger Показати IP 27 Липня 2015 15:25
так за гроші ж платників податків з комфортом. Нехай би сідали в смердючий плацкартний вагон в таку спеку і фугачили з своїми робочими візитами, як всі громадяни України.
Юрій Показати IP 27 Липня 2015 15:18
Скільки вже можна той ЦНАП показувати...???
Мойша Показати IP 27 Липня 2015 15:21
А слабо зустріти їх з квитанціями за компослуги? Чи гарячу воду в луцьку свідомо не подають, щоб рахунки були менші?
МВС Показати IP 27 Липня 2015 15:22
Дурень ти Sieger! Тебе вичислити як два пальці...І будеш ти в Прилуцькому в лісочку пиляти лобзиком років зо п'ять...
Отто Ларинголог до МВС Показати IP 27 Липня 2015 15:40
вангую... тебе скоро скоротять! ти ненадійний, корумпований елемент, зіпсований епохою януковича. на зміну тобі прийде легіон молодих, амбітних, непідкупних псів системи. Так що ти своє вже майже відбігав, йди в колектори. А Саня таки спалився
Анонім до Отто Ларинголог Показати IP 27 Липня 2015 17:48
А при чому тут Янукович? Що, нинішні краще чи новіше чим Янукович? Ще питання, хто кого випестував, Янукович нинішніх, чи нинішні - Януковича. Чи не знаєш, що, наприклад, Порошенко один з засновників Партії Регіонів?
Отто Ларинголог до Анонім Показати IP 27 Липня 2015 19:19
янукович - дитина, поряд з вальцманом і бакаєм. і порозуму, і по хитрості, і по таланту. Міліція (при тому з самих нижніх ланок, терещуки недоторкані), найпотрібніша зараз реформа! Така гарна американська форма, молоді спортивні пустоокі зомбі в ній... Не медична реформа, не судова, не податкова. Чомусь рав вальцман переживає, що почав саме з міліції, невже боїться гойського бидла? Хай будуть спокійні, у цих при потребі рука не здригнеться, а старим ненадійним мусорам в приватні охоронні підприємства і в колектори, я все правильно написав. Яка різниця хто створював партію регіонів, азаров з вальцманом, чи без вальцмана. Стати з міністра економіки президентом у результаті революції- ось справжній клас і рівень. У першому турі! Аплодую стоячи.
Ми до МВС Показати IP 27 Липня 2015 17:33
НЕ БРЕШИ СОБАКО, НІЯКИЙ ТИ НЕ МВС, ТИ ПОЖАРНІК!!!
опа Показати IP 27 Липня 2015 15:27
на закритій нараді напевно радилися, як краще високим чинам вилизати щоб задоволені поїхали до столиці.
Отто Ларинголог Показати IP 27 Липня 2015 15:30
Саня, не пались
Мирон Показати IP 27 Липня 2015 15:41
Виставте пару гарних телиць, а їх в міськраді хватає, то хай потішаться!
ЛЮСТРАТОР ДО МВС Показати IP 27 Липня 2015 15:49
ТИ СПЕЦ Х**ОВ ЇДЬ НА ПЕРЕДОВУ І СЕПАРІВ ВИЧИСЛЯЙ,БЛЯ.Ь БЕЗ ПАТРОНІВ ДО НОВІТНІХ СНАЙПЕРСЬКИХ ГВИНТІВОК І ЇЗДИ ТИМ ЩО ДАЛА ДЕРЖАВА, МВС, КОРЧАМИ ТІПА ГАЗ 66 ,СПІШУ ВЕЧОРОМ БАГАТО ЧОГО НАПИШУ .
гість Показати IP 27 Липня 2015 16:04
Шановна редакція, також напишіть на яких вулицях буде перекрито рух транспорту
ага до гість Показати IP 27 Липня 2015 16:56
а подивіться, де сьогодні дерева пиляють, мусор чистять, асфальт миють - от там і проїдуть!
МА-ля Показати IP 27 Липня 2015 16:21
За***ісь! Ви так чекали. ПАКРАЩЕННЯ! Одягайте слюнявчики.
ВОВК Показати IP 27 Липня 2015 17:18
шо ****** забув у полішуків ? *** в лоб хоче ?
ТАКСИСТ Показати IP 27 Липня 2015 17:22
БУГРИ ЩЕ В СТОЛИЦІ А СІЗО ВЖЕ МЕТУТЬ