USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьк їде Аваков

26 Липня 2015 11:09
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков їде в Луцьк, аби презентувати на Волині нову поліцію. Про це він написав на своїй сторінці в мережі.

"Починаємо! Побачимося у вівторок, 28-го, - буду разом з Олександром Фацевичем. Не може шеф Київського патруля пропустити запуск нової поліції на Волині, в рідному йому Луцьку! Набиратимемо 160 курсантів - майбутніх поліцейських патрульних", - йдеться у дописі.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Громадська рада при УМВС Волині долучиться до процесу створення патрульної поліції в Луцьку.

Окрім того, раніше повідомлялося, що до Нового року на вулиці Луцька вийде нова патрульна поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: на гутірковій сцені фестивалю Бандерштат очікують Олександра Фацевича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 26 Липня 2015 11:10
на**я він тут треба
303 до Анонім Показати IP 26 Липня 2015 12:56
пропагувати "гомосяцькі" забави
888 Показати IP 26 Липня 2015 11:17
Ого,яка звізда до нас їде!))
Міліція Показати IP 26 Липня 2015 11:23
Яка поліція при..руки ,ще закону нема про поліцю і шоколадний нічого не підписував.
Поліція до Міліція Показати IP 26 Липня 2015 12:05
Скоро підпише - процедури треба дотримуватися
за нову поліцію до Міліція Показати IP 26 Липня 2015 12:23
Дивлюсь,у вас вже с**ки горять, потрібно було працювати, а не хабарі брати, от і було у нас все нормально.
Лучанин Показати IP 26 Липня 2015 12:06
І що? В нас будуть нормальні захисники правопорядку? ;) Хочеться вірити - бо мусара вже всіх задрали
Sieger Показати IP 26 Липня 2015 12:07
А з числа кого Фейсбуков "курсантів" набиратиме? З числа місцевих гопніків?
за нову поліцію до Sieger Показати IP 26 Липня 2015 12:26
А в нас що немає нормальних людей, які хочуть працювати і щось змінювати?????
911 Показати IP 26 Липня 2015 12:15
Да Бандер-фест до Гуся їдуть! Фацевич там анансований. Даремно він з Гусем зв'язується, потім не відмиється!!!
123 до Фацика Показати IP 26 Липня 2015 12:53
О.Ю.! Ти і Гусь, це - Лев і Свиня!!! Тримаійся від цієї продажної особи подалі. Порахуй тільки в скількох партіях та рухах цей "патріот" був. Горлопан, популіст, балакун, в своєму житті своїми руками цвяха і доску не забив. Став нардепом, почав польське коріння згадувати. ПУСТИШКА! Історію Волині, покійного (хай земля буде пухом) Бориса Петровича на коліна ставило.... Саня, ти ж бойовий офіцер, по вчинках люди судять про людину, подумай, варто чи ні... Командир, ти ж розумний!
я Показати IP 26 Липня 2015 13:29
супер! нам треба такі зміни,впевнена що вони будуть!
тобі Показати IP 26 Липня 2015 13:39
аваков повний д***, авторитету у МВС при ньому ніякого, а місцевий начальник взагалі к...л
АТО сегодня Показати IP 26 Липня 2015 16:45
Отец Путина служил у Власова...А вообще-то,если называть вещи своими именами,то с 17го года пришли до власти жиды,во главе с Лениным,которые зверски убили царскую семью.Потом уничтожыли идейных соратников,потом сделали голодомор на Украине,после,под лозунгом "земля крестьянам" забрали у селян землю назвавши их "кулаками"(так,как сейчас наших патриотов-бандеровцами";-).Потом Сталин(полужид),Берии,Кагановичи и пр.НКВД,которое состояло из жидов ,начали росстреливать интелигенцию и патриотов,оставивши наших дедов Беларуского и Украинского фронтов с двустволками,против танков и автоматов?Так,как сейчас парашенко ставит наших солдат без поддержки артилерии,кивая на "перемирие".Ну а кто был Гитлер-полужид?Гестапо и все эти Геббельсы-жиди,которые уничтожили в застенках всю интелегенцию и патриотов немецкого народа,а потом,как баранов послали на войну?Так,как Путин сейчас посылает росийских детей... Все беды, войны и разрухи в мире от жидов - которые могут все заварить и незаметно уйти в сторону. Тварей приспособиться и прислужить, предателей, хватало у каждой национальности, но жиды, это особая каста приспособленцев.
Га? до АТО сегодня Показати IP 26 Липня 2015 21:41
Ой, а українців не жиди посилають?
До Ато до АТО сегодня Показати IP 27 Липня 2015 13:21
цікаво. а хто євреїв у концлагерах спалював. в Освенцимі і інших ? теж жиди?
АТО Показати IP 26 Липня 2015 17:33
Євреї чи їхні діти, зяті, які проживають на Україні захищають на Сході Україну ?! Чи хоч один єврей строкову службу проходить чи проходив за 24 роки Незалежності ?! Державною казною розпоряджатися вони тільки хочуть !
Кефір Показати IP 26 Липня 2015 17:52
Та хай котитться лісом зі своїм шоколадним д**щом.Д**олизи Путіна.
12345 Показати IP 26 Липня 2015 18:52
Раз така справа-то нехай нова поліція почне службу із зони АТО,бо як в г**ні розбиратись - міліція і за копійки, як піар і зарплата - нова поліція. Поміняйте систему, а не людей і все стане на свої місця, а то розплодили клерків бумажних - не робота а суцільна бюрократія, на одного працюючого "на землі" два контролюючих "зверху.
ПС до 12345 Показати IP 26 Липня 2015 22:50
Все сказане це чиста правда!!! Краще і не зформулюєш!!!
Бетмен Показати IP 26 Липня 2015 20:13
Я - за Авакова!А ви котіться до ...
123 Показати IP 26 Липня 2015 20:25
а бодю когда
Саня Показати IP 27 Липня 2015 09:24
аваков пі***** і його прихильники теж латентні ла**ксні вироби!
Маша Показати IP 27 Липня 2015 09:37
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Липня 2015 10:43
аваков- такий же х*енов-реформатор міліції, як і луцик, брехливий показушник,всю мафію залишив в органах працювати, а низи ( які ніколи й грошей не бачили, посад не продавали, звання не купували, зі своїх підлеглих бабло не стригли) переполоскує - це така реформа, ментовські тузи сидять далі і бабло гребуть по старих схемах, при цьому не забуваючи на верх відправляти.