USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцького міського голови погіршився рейтинг «прозорого мера»

11 Листопада 2014 18:46
Рейтинг публічності Луцького міського голови знизився на 13%, у порівнянні з минулим роком. Так, громадські аналітики визначили місце Миколи Романюка у загальнонаціональному рейтингу прозорості.

Про це йшлося під час прес-конференції на тему «Індекс публічності місцевого самоврядування: яке місце у національному рейтингу зайняв Луцьк?», яка відбулася у «ВолиньМедіа» сьогодні, 11-го листопада.

«Торік Микола Романюк отримав 73% за показником публічності, а цього року лише 60%. Так, у цьому році Микола Романюк, уперше за час своєї каденції, не проводив публічного звіту перед громадою, а обмежився лише ефіром на місцевому телеканалі, де розповів про свою роботу за 2013-й рік. Також проігнорував рекомендацію ОПОРИ щодо розміщення на сайті інформації про помічників та радників, які числяться в штаті, або працюють на громадських засадах», - розповів координатор Кампанії вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядування у Волинській області Михайло Шелеп.

Та додав, що мінусом у його роботі є й те, що не надто просунулася справа щодо затвердження плану стратегічного розвитку міста.

Так, Микола Романюк посів 5 місце у національному рейтингу прозорості мерів обласних центрів України.

Щодо позитивів у його роботі, громадські активісти відносять оприлюднення програм та нормативних документів, підписані ним, а також те, що мер зареєструвався у соцмережі Facebook, де регулярно оновлює свою сторінку та активно спілкується із лучанами.

Із критикою Романюка не погодилася начальник організаційного відділу Луцької міської ради Олена Барська, мовляв, мер «прозорий».

«Щодо якості критеріїв, то у мене є зауваження: от, звіти міського голови. Я не можу погодитися, що він став менш публічний, звісно, закони України вимагають звіт на відкритій зустрічі, але ми намагаємося використовувати різні форми звітування. Цього року ми вибрали телебачення, але це не означає, що звіт був гіршим. Йому надійшло більше 70 телефонних дзвінків, і всі ці заяви і звернення були прийняті і прохання виконані. Окрім того, у ЦНАПі є скриньки, куди громадяни кидають записки із питаннями та зауваженнями», - дорікнула експертам аналізу загальнонаціонального рейтингу прозорості представниця Луцькради Олена Барська.

Також Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що у загальнонаціональному рейтингу Луцькрада теж на 5 сходинці, оцінювали три аспекти: роботу міського голови, виконавчої гілки влади і депутатського складу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Волинь Показати IP 11 Листопада 2014 19:27
Гнати давно треба цього тігіпківського комсомольця, бо воно вже пів Луцька продало.
Лучанин до Волинь Показати IP 11 Листопада 2014 21:39
Порівняно зі своїм попередником пан Романюк практично нічого не продав. І до речі без згоди депутатів нічого не продається з комунальної власності. Тому не потрібно брехати і хамити.
Пустоцвіт до Волинь Показати IP 11 Листопада 2014 22:28
Дам йому Генеральські погони і рейтинг підвищиться, як у весільного генерала! А шо? Хіба ні??
ніна Показати IP 11 Листопада 2014 20:53
Закрижевська боїться ,що як не буде Романюка з Кравчуком ,то буде знову чай носити Бенесько.Як до того носила й годила їй всі роки в міській раді.
погоджуюся до ніна Показати IP 13 Листопада 2014 12:40
ніна 100%
лучанка Показати IP 11 Листопада 2014 20:58
А слабо Романюку зібрати громаду в будинку культури де будуть присутні лучани і зможуть вільно задати питання, отримати відповідь.Чому Романюк не хоче зустрічатись з людьми і вести прямий діалог ?
папа Карло Показати IP 11 Листопада 2014 21:56
Багато років займаюсь деревиною і професійно стверджую: поліно, навіть і гарно оброблене, ПРОЗОРИМ апріорі не буває. Тим більше після комсомольської столярки:-)
маневичанин Показати IP 11 Листопада 2014 22:52
І в Маневичах хоче поставити на місце голови РДА людину із сумнївною репутацією і проти якого громада,
Маневичани до маневичанин Показати IP 12 Листопада 2014 09:22
Ви про цього прихильника нетрадиційної орієнтації? Так це зараз модно!
1 Показати IP 11 Листопада 2014 23:07
Жалюгідно і кумедно виглядає зі сторони, коли слона (Романюка) захищає моська (закрижевська).
Андрій Показати IP 12 Листопада 2014 08:07
Хитрий,підступний,недалекоглядний,хамовитий з підлеглими і улесливий до плазування перед вищестоящими.Оце ті пазли з яких складається його портрет.
дідо до Андрій Показати IP 12 Листопада 2014 09:25
Я щось не пам'ятаю щоб Романюк комусь хамив?
Луцьк до Андрій Показати IP 12 Листопада 2014 23:05
ТИ себе описав?
Лучанка Показати IP 12 Листопада 2014 09:07
Мої дорогенькі! Вам кого не дай через пару місяців буде поганий. І тебе Андрію постав , завтра такі ж епітети тобі пришиють. Ви видно не бачили поганих коли вже Романюк поганий Сам чорт вам не вгодить. От народ от нація!!!
Юрій до Лучанка Показати IP 12 Листопада 2014 10:44
Погоджуюсь на 100%, йде звичайний суб'єктивний "словесний бруд" і ні яких конкретних претензій.
Андрей до Лучанка Показати IP 12 Листопада 2014 12:34
Если не нравится тот Андрій, у вас есть возможность выбрать меня...
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 10:23
А чим вже Закрижевська не вгодила? Людина просто виконує свою роботу.
романюку до Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 10:34
Значить Закрижевська погано виконує свою роботу раз виправдовується. Коли не зайдеш в міську раду чаї ганяє і плітки збирає. Все що вона робить.Кадра ще та.
Лучанці Показати IP 12 Листопада 2014 10:29
Що поганого зробив Романюк? А Карабас Барабас ви забули .З дитячого кафе зробив генделик для сина.Скільком людям створив проблему сам міський голова.
не знаю Показати IP 12 Листопада 2014 10:56
А яку посаду займає Закрижевська? Що це за бубнова чи вінова дама?
111111111 до не знаю Показати IP 13 Листопада 2014 12:42
коментар було видалено
дідо до 111111111 Показати IP 13 Листопада 2014 12:45
ще та хвойда
з міськради Показати IP 12 Листопада 2014 11:14
Цікаво як вона списує сувеніри закуплені міською радою /за бюджетні кошти/ .Бо саме кружки,блокноти і тд любить презентувати знайомим.
Анонім Показати IP 12 Листопада 2014 19:58
В нашій країні всі керівники погані,тільки люди хороші,які нічого не хочуть робити,але щоб їм держава гроші платила та чималі,та блокнотики і інші сувеніри виклянчуємо,аби своїх кровних не тратити,а потім цинічно принужуємо людину,яка презентувала їх.
Луцьк Показати IP 12 Листопада 2014 23:04
Тут половина таких розумних,поставити любого з вас ви нічого зробити не зможете,тільки те і вмієте що язиком молоти,а вам кого не став всеодно поганий буде,бо кожному не вгодиш,а кожний хоче своє.