USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцького поліцейського вкрали велосипед

18 Червня 2017 21:38
У лучанина Дмитра Мандзюка, який, до слова, працює патрульним поліцейським, у ніч з 17 на 18 червня з під'їзду на проспекті Волі вкрали велосипед.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Друзі, сьогодні вночі, поки чергував у місті, "стибрили" мого двоколісного. Якщо хтось володіє якоюсь інформацією, чи бачив схожий у місті, повідомте, буду вдячний", - йдеться в дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Лучанин Показати IP 18 Червня 2017 23:01
Згадалась фраза одного з патрульних: "Я хотів, щоб законослухняні громадяни на вулицях не боялися мєнтів. Ця задача виконана і навіть "перевиконана", бо порушники їх теж перестали боятися, на жаль"
aNAT до Лучанин Показати IP 18 Червня 2017 23:25
Як чергував так і зберіг своє майно....
Ігор луцький Показати IP 18 Червня 2017 23:37
Працює в нев поліце,знає яка злочинність,який процент розкриття і покинути класний велік в підїзді.Напевно зарахував себе до касти недоторканих
Лучанин Показати IP 19 Червня 2017 01:43
Якщо зможе самостійно знайти свого ровера, буде мати повне право стати начальником поліції та повісити собі значок "№1".
Не селфі єдиним Показати IP 19 Червня 2017 07:17
А може це такий новий спосіб піару
Макс ЗЕД Показати IP 19 Червня 2017 10:12
ЧЕРГОВА СПРАВА ЧЕСТі , ГИ ГИ ГИ !!!!
Менти Показати IP 19 Червня 2017 15:01
Пропоную зробити селфі з Вовченком та Прес офіцером розповсюдити в ЗМІ можливо допоможе. Хлопці Ви можливо гарна сервісна служба тільки Нічого не знаєте про Злочиність . В період атестацііі друзі одного нардепа кричали всіх звільнити звільнили?! Можливо не тих. Пропоную акцію купимо велосипед патрульному! Чи краще з міського бюджету.