USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У луцькому ДНЗ протікають радянські труби

26 Листопада 2014 18:44
У Луцькому дошкільному навчальному закладі № 29 «Сонечко» не зовсім сонячно, бо труби системи теплопостачання - старі й протікають. Батьки малят просять гроші на ремонт.

Про це йшлося під час чергової 66-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26-го листопада.

Так, Луцькому міському голові Миколі Романюку озвучили депутатський запит.

«У цьому ДНЗ система теплопостачання ще з радянських часів і їй - 50 років. Там витікає вода і з’явився грибок. Люди просять виділити кошти для заміни системи теплопостачання», - звернувся Микола Яручик.

Його пропозицію підтримали. Тепер профільні управління Луцькради мають вивчити це питання, аби виділити гроші.

Зауважимо, що ДНЗ № 29 розташований за адресою Привокзальна, 6А.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 20:14
Шо таке??? Радянські труби??? Та як вони могли, тай після перемоги революції гідності???
Лучанин до Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 09:42
Потрібна термінова люстрація всіх комунікацій - все, що було встановлено за часі СРСР, за часів Януковича потрібно ліквідувати. А тоді через років 20-30, може поставимо щось.
ріо Показати IP 26 Листопада 2014 20:27
радянським трубам ганьба, негайно люструвати !
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 20:30
не ну шо робити з радянськими трубами? УСІ НА МАЙДАН, Чи шо????
11111111111111 Показати IP 26 Листопада 2014 20:39
Ця проблема стосується всіх будов, які були побудовані ще за часів..........Але коли дали кредит у розмірі 30 млн.євро то приточили швидко, тому пустіть ці гроші на труби і утеплення будинків.
555666777 Показати IP 26 Листопада 2014 22:03
Що робити з трубами? Так замінити ж і все...
сірий вовк Показати IP 27 Листопада 2014 08:32
Ото диво. Радянські труби течуть через 25 років незалежності. То ж треба такий наголос зробити - радянські труби. То поставте українські, чорт візьми і вирішіть проблему. Радянські труби теж зношуються.
Лучанин до сірий вовк Показати IP 27 Листопада 2014 09:47
Судячи із заголовку у автора, нав"язлива ідея. Відкриємо автору секрет: процентів 95-98, що є побудованого у Луцьку, та й в Україні - це все спадок від СРСР. Тому якщо незалежна Україна не подбає про ремонт, відновлення, заміну, модернізацію того спадку, то воно скоро все почне потроху руйнуватись.
порада Показати IP 27 Листопада 2014 09:01
Щоб вирішити цю проблему, треба спрочатку вирішити мера:-)
111 Показати IP 27 Листопада 2014 13:15
але ж і добрі труби радянські були, служили за СССР і потікли аж через 25 років незалежності....