USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У луцькому кафе ігрова конструкція травмувала дитину

1 Березня 2016 15:44
У луцькому кафе «Брама» на 6-річну дитину впав іграшковий будинок і травмував хлопчика. Надати аптечку, щоб зупинити кров з пальця, представники закладу відмовилися, натомість вони вимагали відшкодувати нанесені закладу збитки у сумі (!) 4 тисячі гривень.

Цей кричущий факт настільки обурив рідних, які були з дитиною на момент травмування, що вони викликали на місце події правоохоронців, а малюка відвезли у травмпункт для надання медичної допомоги.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написала лучанка Тетяна Гвоздецька.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини жінка підтвердила, що в неділю, 28 лютого, її діти – старша донька і 6-річний син, відпочивали з рідними у кафе «Брама».

«Артемко (постраждала дитина – ред.) разом з іншими дітьми бавився в дитячому куточку, що облаштований у «Брамі». Раптом на нього впав пластмасовий будинок чималих розмірів. Дитина страшенно злякалася, з пальця стрімко пішла кров і старша донька попросила представників закладу, які прибігли, аптечку. На це адміністратор Оксана сказала, що аптечки у них немає. І почала вимагати компенсувати завдані збитки. Донька не розгубилася і викликала поліцію, після чого відвезла сина у травмпункт, де йому надали медичну допомогу. Я обурена діями адміністрації закладу і вже разом із адвокатом ми прийняли рішення позиватися до суду. У цьому закладі завжди багато дітей і щоб таке сталося, та ще й вимагали кошти…», - обурюється пані Тетяна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 59
Справедливість Показати IP 1 Березня 2016 15:53
Все правильно зробили. Ігрова конструкція має бути закріплена так, щоб ні за яких умов не завдати шкоди дитині. Могла б голову відбити.Адміністрація"Брами" повинна відшкодувати моральні та фінансові збитки. Думаю, що це працівники д*біли, щбо нормальна людина зі здоровим глуздом хоа б не додумалася казати про відшкодування за будиночок.
Свідок до Справедливість Показати IP 1 Березня 2016 21:51
я була свідком цієї події. Інцидент трапився не в неділю, а в суботу! Адміністратор Оксана не відмовлялась надати аптечку! Вона не запропонувала, а в неї ніхто її не просив. Тому,те що Ви пишите, що адміністрато відмовилась надати аптечку, це наклеп. Також не достовірно подана інформація про те, хто викликав міліцію!!!
Оксана до Свідок Показати IP 1 Березня 2016 22:33
Я теж мама і була свідком , коли впав будинок( всі присутні були шоковані і здивовані діями адміністратора.Сестричка правильно зробила, що викликала поліцію, бо іншого виходу у неї не було. Їй всі присутні у закладі це радили , бо вона була дуже розгублена. Бідна дитина.(((
Юра до Свідок Показати IP 2 Березня 2016 16:41
Ні ви просто бот проплачений, правельно зробите якщо підете до суду, шкода що мене там не було:(
Оксана до Свідок Показати IP 11 Березня 2016 09:56
Скорее всего вы там и работаете,раз так яро защищаете Оксану.
МАрія Показати IP 1 Березня 2016 16:01
Працівники справжні д*уни, хоч би вистачило розуму не казати про відшкодування несправної конструкції. "Брама" винна на 100%. Це недотримання норм безпеки і за це має бути штраф. Добре, що обійшлося пальцем, а не чимось страшнішим. Батьки молодці, що не розгубились. Треба наказувати тупих нахаб.
Марія Показати IP 1 Березня 2016 16:02
Час від часу відвідував цей заклад з дітьми,безумовно після даного випадку в Браму не підем,надійності що даний випадок був одноразовий немає,а на рахунок аптечки взагалі провести перевірку всіма службами.
Мария Показати IP 1 Березня 2016 16:11
А на рахунок збитків, то боюсь що після неформальної розмови з адміністратором у них би збитки були б в дійсності,
ВОВК Показати IP 1 Березня 2016 16:17
закрити на хр*н цю ср*ну браму. А цю дуру адмінасратора на пан***.
вовк Показати IP 1 Березня 2016 16:23
КОЗЛИ
Юрист Показати IP 1 Березня 2016 16:31
Треба було за дитиною дивитися,а то якби пальці в розетку запхав і Брама б згоріла і малого током б вдарило,то хто був би винним?
Вова до Юрист Показати IP 1 Березня 2016 17:57
І якому барану вистачить розуму облаштувати розетки в дитячому куточку? а якщо і вистачило, то про засоби безпеки не чули? ви не юрист, ви олень
Тетяна до Юрист Показати IP 1 Березня 2016 19:32
А у Вас є діти? Ви мабуть не розумієте, що в спеціально відведених місцях для відпочинку дітей має бути безпечно.
ЛУЧАНКА Я до Юрист Показати IP 2 Березня 2016 10:40
ти не юрист ....ти ідіот
Справедливість до Юрист Показати IP 3 Березня 2016 00:02
Ви хвора на голову люина чи прикидуєтесь? Не рівняйте х..н з пальцем. Це ІГРОВА зона, створена для ігор. Різницю відчуваєте?? Хоча я думаю, ви один з тих д* рнів.
Ліля Показати IP 1 Березня 2016 16:33
в даному закладі таракани повзають по продуктах, а працівника на зауваження не реагують....
шок до Ліля Показати IP 1 Березня 2016 17:44
Дійсно є таракани?
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 1 Березня 2016 16:36
Континиум в лице директора панночки Бьяты (она есть основной директор всех ТамТамов, Брам и ПортСити) отмажется 100%. Суд примет решение не в пользу родителей пострадавшего ребёнка. Селяви!
отмазка до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 2 Березня 2016 00:40
Замахається відмазуватись. Луцький міськрайонний суд за просто так не відмазує.
МАМА до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 3 Березня 2016 12:49
Можливо і так, але це допоможе зобов'язати "Браму" надалі мати дозвільні документи на ігрові куточки для дітей. І пропаде бажання вимагати гроші.
Сергій Показати IP 1 Березня 2016 16:42
В Брамі працюють повні неадеквати та хами. Вже Пів року туди не ходжу і ходити не збираюсь
Всезнайко до Сергій Показати IP 1 Березня 2016 17:59
Я вже років зо три туди не заходжу... Офіціанта не дочекаєшся, хамовиті, гроші зразу їм давай... і т.д.
Вадим Показати IP 1 Березня 2016 16:54
Оксана Оксана як Ви могли.... на такій посаді і так тупит...и. Батькам лише побажаю одного - не полишати данний факт і довести справу до кінця...
Лучанин Показати IP 1 Березня 2016 17:48
ну не можна судити про заклад на основі поведінки одного конкретного працівника, а саме адміністратора. заклад непоганий (принаймі раніше був). а ось на рахунок аптечки і дій адміністратора - це кричущий випадок недопрацювання!!! в чомусь я розумію паніку (розгубленість) адміністратора Брами (працівники закладу постійно відшкодовують збитки, нестачі, бій посуду), і, мабуть, в даному випадку, на мою думку, вона повелась так лише під страхом того, що вартість будиночку "повішають" на неї і знімуть із зарплати. я її не виправдовую ні в якому разі (тим більше, що постраждала дитина!!!!). Але даний випадок - це результат політики керівництва (усього)...І раз ви вже, панове, зробили дитячий куточок, то хоча б переконайтесь у його безпеці для дітей. і про аптечку не забудьте!!!
Вова Показати IP 1 Березня 2016 17:59
А не так давно інцидент з верима був, коли дитині ножку зажало, і реакція працівників була аналогічною. Можливо бойкот їх чогось навчить?
Лучанин до Вова Показати IP 1 Березня 2016 21:31
А я їх і бойкотую за те що не зробили підземний перехід, який були зобов'язані побудувати. Тепер і в Браму не піду! А ті, хто вважає що їх можуть взувати безнаказано ходіть і далі. Саме цікаве що таких доволі багато. Чи не тому в нас найуспішніша країна?
Оксана до Вова Показати IP 11 Березня 2016 10:05
Ошибаетесьздесь на защиту этой Оксаны стали все работники.То что она могла растеряться это одно,если бы там работали нормальные люди,то все сразу решилось.А не защищали ее.Да,и сама она поняла,что не права.А,то что она несет материальную ответственность за все это понятно.
Тетяна Показати IP 1 Березня 2016 19:30
У працівників закладу політика така- у них з дивною періодичністю падає "криша" на будиночку і через день уже стоїть на місці. Головне щоб збитки відшкодовувли відвідувачі. Хіба ж їх хвилює, що може постраждати дитина
Лучанин Показати IP 1 Березня 2016 19:33
Журналісти інтернет-видань прохання до Вас - ТРИМАЙТЕ ситуацію на контролі !!!!!! P.S. і ми ще в Європу хочемо (((((((((
Таня Показати IP 1 Березня 2016 20:13
Палагута економить на безпеці дітей! Кажуть великий розум має:)
Волиняночка Показати IP 1 Березня 2016 20:18
Бойкот!! Заклад потрібно покарати!!
Лучанка Показати IP 1 Березня 2016 21:04
Була в даному закладі декілька разів (десь 3 рази, років 5 тому) щоразу мала розмову з персоналом. Брудні склянки, виделки, обраховують на касі. Уже не кажу які "чисті вікна". Не повірите, не реагугують ЗОВСІМ!!! Брудні стакани ну й що??? Стіл ??? Витерти??? Це просто жах!!! Не дивує, що є таргани. Добре, що миші по столах не скачуть, а горобець літав. Правильно мама хлопчика зробила. Але краще туди не ходити. Тим більше поряд є дрстойніші заклади. І ця"столовка" і персонал ФУ!!!
Джек Показати IP 1 Березня 2016 22:34
Вам шо не зроби-то не так.нема будиночків-погано,є будиночки-погано!слідкуйте за своїми дітьми,а не сидіть пиво глушіть!І не прийдеться за "кров з пальчика" по 4000 вимагати!
Свідок до Джек Показати IP 3 Березня 2016 11:19
Шановний, сиділи за сусіднім столиком і бачили що люди відпочивали з дітьми, обідали і пили чай!! Про яке пиво мова йде? Чи то вже зі сторони панянки Вікторії(директора) люди??
Адекват до Джек Показати IP 3 Березня 2016 18:21
Ти читай добре, це Оксана з дитини вимагали 4000 гривень, а не дитина....в Оксани.
Мовчун до Джек Показати IP 3 Березня 2016 18:25
Пиво в такий холод люди нормальні не п'ють, а діти тимбільше.....це напевно сама адміністратор прикинулась Джеком.
Ольга Показати IP 2 Березня 2016 06:57
я була свідком цієї події! інцедент стався не в неділю, а в суботу 27.02. Адміністратор Оксана, не відмовлялась надати аптечку!!!! Вона не запропонувала, але ніхто з нас її в неї не просив! і ще, не достовірно написано хто викливав міліцію та інше....
Лучанин Показати IP 2 Березня 2016 08:04
Працівники правоохоронних органів. інших відповідних служб проведіть перевірку, якщо дійсно є вина притягніть до відповідальності згідно чинного законодавства,
Оксана до Лучанин Показати IP 11 Березня 2016 10:09
А тут что суть в том когда это случилось?Вас волнует какого числа 27 или 28?Не то волнует!!!Такоф же ихний работник!!!!
злий Показати IP 2 Березня 2016 09:26
Для полішуків,які як таргани пруться у Луцьк,такі заклади, як Лувр для європейців
Степан Показати IP 2 Березня 2016 10:18
Знаючи пані Тетяну, я просто не позаздрю адміністратору/власнику "Брами" :) Будьте певні, компенсація потерпілим буде 300 відсоткова :)
Катя до Степан Показати IP 3 Березня 2016 12:29
А хіба діло в компенсації, хай хоч одна мама чогось доб'ється!!!!! Я бажаю їй удачі.
клієнт свідок Показати IP 2 Березня 2016 20:06
Наклеп.. Вечеряли біля них за сусіднім столом. Про яку стрімку кров мова. Діти гасали і біля нас і по залі. На дівчину налетіли шо вона чуть не плакала і принесла книжку жалоб. Готовий підтвердити, якшо адміністратор Оксана дасть телефончик...))
Віва до клієнт свідок Показати IP 3 Березня 2016 13:23
Значить ви були або п'яні, або вам пофіг, не вірю що Оксана може бути адекватна .
Іванка до клієнт свідок Показати IP 3 Березня 2016 18:51
В інших випадках тобі телефончик навіть така собі офіціантка Оксана не ДАСТЬ. Розуму мало, то ще й зовні природа обділила)
клієнт свідок до Іва до Іванка Показати IP 4 Березня 2016 21:16
недаром тебе Іванкою нарекли. цікаво як тебе природа зовні обдарувала.. ціни собі скласти не можеш. хотілось би побачити. а на вкус і цвєт...
Віва Показати IP 3 Березня 2016 00:24
Обов'язково заклад покарати!!!
Інна Показати IP 3 Березня 2016 11:33
І я там була, справа гучна, перелякали дітей, а гроші за будиночок вони постійно вимагають, тактика така. А він як у казці грибок - на ранок виріс знову!!!!!
Інна Показати IP 3 Березня 2016 11:36
Біля них сиділа ще вагітна дівчина, тихенько плакала, її теж шкода. Люди схаменіться, де ваша сердечність? А вони цю справу точно прикриють. Все вирішують гроші. Співчуваю мамі тих діток.
Оптиміст до Інна Показати IP 3 Березня 2016 19:19
Я й сам чуть не заплакав, коли приїхала озброєна охорона в броніках, думав зарас будуть в малого гроші вимагати за допомогою газового балончика)))
МАМА Показати IP 3 Березня 2016 12:43
Гарні відгуки, але повірте, нікому не бажаю пережити такого хвилювання..... Слава Богу, що травма в сина не серйозна, а от психологічна атака з боку адміністрації "Брами" дає про себе знати. Компенсацію вони і далі хочуть, написали на доньку заяву в поліцію про завдані збитки. А я не втрачаю оптимізму, будемо боротись і відстоювати свої права.
Лучанка Показати IP 3 Березня 2016 13:36
Тяжко вам прийдеться там стільки рєшал, шо капєц., але пробуй судитись, хоть спустошить свій карман пані діріктріса, бо суд не буде на стороні таких хапуг.
до МАрія Показати IP 4 Березня 2016 19:50
От читаю коменти і в шоці що пише чоловік,а клепки хватило підписатися жін.ім ям. Думаю шо строчить один і той же автор. То лі себе оправдовує то лі Браму обс..є. А багато кафе є в Луцьку де іграшки по 4 штукі?
до вови Показати IP 4 Березня 2016 19:55
Такому дауну як ти то ще щоб і головку зажало....)))))))))
Почитайте!!! а то аж Показати IP 4 Березня 2016 22:36
Була я в суботу в "Брамі", відпочивала за сусіднім столиком цих нещасних..... Діло було так! Гонилися ці діти як ненормальні.....таке відчуття, що їх вивезли з лісу! Гасали біля години....потім чую грохіт неймовірний!!! повертаю голову, а там жесть....від будиночка торчать лише стіни.....із них( тобто з будинку) піднімається хлопчик, років 6 десь.....із сусіднього столика підривається чоловік в сірому спорт.костюмі і йде туди! Він підняв кришу з будинка, забрав хлопчика...кришу акуратно положив на стінки будинка і спокійно як ні в чому не бувало пішов назад за столик! Адміністратор прийшла через кілька хвилин! Відразу пішла не до столика, а до будиночка.... Потім підійшла до гостей! і спокійно сказала, що вона адміністратор цього закладу, запитала чи цей хлопчик відпочиває разом з ними....вони спочатку сказали що ні....потім все таки сказали правду....вона вибачилась і сказала, що закладу завдані збитки, і вони як відповідальні за дитину повинні ці збитки компенсувати!!!!! Ні яку суму вона не озвучувала!!! почувши про компенсацію, мужчина почав ображати працівника.... дослівно не памятаю....але фраза, що вона неосвідчена "селючка", яка на його думку не закінчила і школи...на що адміністратор відповіла, що дана інформація до суті проблеми не має ніякого відношення.....гості відмовились сплачувати компенсацію і попросили книгу скарг! Адміністратор протягом 1-2 хвилин вручила їм дану книгу..... потім ще раз підійшла і коли вони сказали що нічого платити не будуть, працівник заявила, що у випадку відмови вона змушена викликати охорону та поліцію....що зрештую і зробила......ніякої аптечки вони не просили!!! коли гості за сусідним столиком ("постраждалі") почали кричати і обзивати адміністратора, я вперше почула, що хлопчик отримав травму....а вона цитую "така безсердечна" навіть не принесла аптечки.....що вона довела вагітну жінку до істерики....на що адміністратор відповіла, що не знала що в дитини присутні травми! і вибачилася перед вагітною жінкою!!!!....постраждалі заявили, що будуть з нею судитися!!! і вимагати гроші за моральну "ущерб"!!! Я б на місці адміністратора ще й врізала б таким клієнтам!!! знаючи правду, я просто шокована!!! як в них ще вистачає наглості таке говорити???? такий брєд придумати!!!! звичайно люди будуть підтримувати дитину!!!! якби я не сиділа за 2 метри від них, то і сама повірила б що заклад просто афіг*вший, а сама адміністратор тиран якийсь!!!! Якщо не знаєте правду нема чого розвидити сплєтні!!!! Я навіть не представляю в якому зараз стані адміністратор!!! почитавши відгуки аж бридко стає!!!
до: Почитайте!!! а т до Почитайте!!! а то аж Показати IP 5 Березня 2016 09:28
Гарна спроба Адміністраторе)
Оксана до до: Почитайте!!! а т Показати IP 11 Березня 2016 10:35
.Вы что деб**лы такую хрень писать,неужели вы думаете что то вам поверит.?Свидетель нап шите свой номер и где вы работаете раз все видели,как раз и покажите за каким столиком сидели!
Почитайте!!! а то аж Показати IP 5 Березня 2016 10:27
На вашу думку правдиву версію знає лише адміністратор? А ті хто знаходилися неподалік сліпі і глухі???
віка Показати IP 31 Березня 2016 19:35
брама вмирае люди працюють за копІйки постІйнІ штрафи итд вІдносини кІрівництва як до тварин