USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцькому районі – ДТП: автомобілі в кюветі, один перекинувся

29 Жовтня 2018 09:26
Автомобілі ВАЗ 2101 та Шевроле Круз зіткнулися у селі Сирники Луцького району.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

З їхніх слів, аварія сталася 29 жовтня близько 7:30.

У результаті Шевроле злетів у кювет, а ВАЗ ще й перекинувся на дах, його водій опинився у лікарні.

Обставити ДТП встановлюються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Вова Показати IP 29 Жовтня 2018 10:07
Ну і де тут бляхи, а?
Вова Показати IP 29 Жовтня 2018 10:49
І такий металолом має їздити? Краще бляхи з нормальними водіям ніж це що на даху лежить.
Правдоруб до Вова Показати IP 29 Жовтня 2018 11:25
Це що на даху лежить у гарному стані в США за 10 000 дол. продають!
Djdf до Правдоруб Показати IP 29 Жовтня 2018 12:32
В штатах не повірять що оце що на даху лежить дійсно машина.
ЕДл до Вова Показати IP 29 Жовтня 2018 12:55
А де ти бачив нормального на блясі? нормальні люди розмитнюють авто по закону!!!
Бе Показати IP 29 Жовтня 2018 11:18
Рлзмітку хоч би вапном зробили, такого б не було.
!!!!!!!!!!!!!! Показати IP 29 Жовтня 2018 12:50
Це просто жах якийсь. Знаєте, я теж часто їду за кермом саме по цій ділянці траси Луцьк-Ковель. Дорогу зробили, а розмітку нанести забули. В темну пору доби там їхати дуже важко, нічого не видно, а коли на зустріч ще й якийсь транспорт їде, то взагалі засліплює і тоді взагалі їдеш як з зав'язаними очима. Коли в нас буде якийсь толк? Кожну розпочату справу треба доводити до кінця. А оті рови вздовж обочини дороги повикопували, це щоб побільше машин в них лежало ? Це в Сирниках ще пів біди, далі по трасі на ділянці Рокині-Брище, такі рови в два рази глибші, розмітки теж немає. За кожним таким ДТП чиєсь життя і здоров'я. Для чого починати ремонт на інших ділянках, не довівши до пуття те що було раніше зроблено ?
Євробидло до !!!!!!!!!!!!!! Показати IP 29 Жовтня 2018 14:10
Рови на обочинах - це щоб такі хитрі полішуки як ти через 2 роки не писали що дощ повимивав основу дорожнього полотна і з*явилися ями. Я незнаю подробиць даного ДТП, но судячи з картинки - Жигуль лежить на обочині на зустрічній смузі..... Шевроле в обочині - на своїй смузі. Жигуль виїхав на зустрічну - 146 %. Що стосується розмітки - згоден на всі 100 %, дійсно не видно абсолютно нічого, особливо в таку погоду як зараз. Але як показує практика їзди на цій ділянці дороги - з 10 авто, які будуть їхати положені 50 км/год найдеться 2 диб*ла які сядуть на хвіст і будуть щімитися ПОСЕРЕДИНІ (дорога в тому місці широка), навіть не на зустрічну.......
Іра Показати IP 31 Жовтня 2018 20:49
Мали зробити дорогу Луцьк - Ковель. В Сирниках дорожні роботи закінчились. Тому що гроші закінчились ( читати як вкрали).