USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Померла одна з постраждалих в ДТП під Луцьком, - соцмережі

2 Червня 2015 11:04
Одна з дівчат, які стали жертвами моторошної аварії в селі Сирники Луцького району, померла у лікарні.

Про це на форумі «Луцька дошка» написав користувач alex_moroz.

«Сьогодні померла одна з постраждалих в аварії в Сирниках. Висловлюю співчуття рідним та близьким», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у селі Сирники Луцького району водій автомобіля Toyota Camry, виїжджаючи з другорядної дороги на головну, не надала перевагу в русі вантажівці Renault Magnum і спричинила зіткнення.

На момент аварії в автомобілі Toyota знаходилися жителі Луцька, сіл Брище та Липини, а також Ківерець: водій – дівчина 1994 року народження, ще одна дівчина 1987 року народження, а також двоє чоловіків – 1972 та 1970 років народження.

Усі четверо з важкими травмами були доставлені в реанімацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Лучанка Показати IP 2 Червня 2015 11:50
да уж....гульки п'янки..секс за бабло машини клуби-бари шмотки..і має бути все просто так.....шкода що безмізкі такі
Семен до Лучанка Показати IP 2 Червня 2015 12:05
А як прізвище дівчини ?
........... до Семен Показати IP 12 Червня 2015 16:18
за кермом була сидоренко софія 21рік
дядько до Лучанка Показати IP 2 Червня 2015 12:37
а просто без гульок-п'янок-сексу ... не шкода? не безмозгла, а просто ще молода людина?
Ту до дядько до Лучанка Показати IP 2 Червня 2015 12:46
ту що була за кермом її молодість не виправдовує, бо правил ПОВИННІ дотримуватись всі і алкоголю в такому випадку навіть мінімум бути не повинно. А коли по молодісті мізків не вистачає, щоб елементарні речі усвідомлювати, то хай ляльками граються, а не машинами керують, ризикуючи своїми життями і що найстрашніше створюючи смертельну небезпеку для інших людей. І досить цих соплежуйських виправдань, бо на дорогах зараз страшна статистика смертності і каліцтв.
Назарій Показати IP 2 Червня 2015 12:54
Мабуть так дівчат виховують вдома. Зараз дівчата круті модні і так далі. Шкода співчуваю
Дмитро Показати IP 2 Червня 2015 14:19
Водій 1994 року.....на Тойоті камрі... Дуже цікаво який у неї стаж водіння
........... до Дмитро Показати IP 12 Червня 2015 16:20
ніякого в неї навіть прав не було
Вікторія Показати IP 2 Червня 2015 14:46
Коли вже водії навчаться культури керувати автотранспортом. Як не п'яні, то їдуть як дурнуваті. А люди гинуть. Невже уроки трагедій їх не вчать. Яка страшна аварія була В Ковельському районі.Яка біда батькам. Невже ВР не може прийняти відповідний Закон, сів п'яний не и 5 років а 25 може інший задумається.
Анонім Показати IP 2 Червня 2015 14:57
Ну цього разу, хоч не постраждали невинні. Якби той, хто сідає за кермо випивши, або порушує Правила дорожнього руху знав, що його чекає така розплата, або його дітей чи батьків. , певно 10 подумав би си творити таке.
серж до Анонім Показати IP 2 Червня 2015 23:29
коментар було видалено
Анонім Показати IP 2 Червня 2015 21:56
ніхто із нас також не задумується що може бути завтра чи ще сьогодні, і не треба тут писат всяку гадость (типу секс).Да молоді, хотіли погуляти так як і всі.Тепер нічо не зміниш, можна тільки повспівчувати.
до до Анонім Показати IP 2 Червня 2015 23:03
"...хотіли погуляти так як і всі" подруга аналогічного віку з покоління Z?
блондин Показати IP 2 Червня 2015 22:30
Шкода батьків...шкода дівчину... А стосшвно стажу...як 6а менемвін тут не до чого..думали що пронесе...
серж Показати IP 2 Червня 2015 23:37
А людей дійсно шкода любе переднє колис о стриляє і навички героїзм пропадає
леся луцьк Показати IP 3 Червня 2015 23:56
ніяких гулянок не було . це просто збіг обставин. Соня і Толік дужехороші люди і друзі .І таких коментарів вони не заслуговують.....
ліза Показати IP 4 Червня 2015 09:04
Слово соня у коментарі зайве вона ніякого відношення до цих слів не мае А Іри і іі рідних не шкода,а ще один чоловік в реанімацііі це П Р О С ТО ,Чи це помилка яку виправить вчитель і поставить на бал меньшу оцінку
Вітя Показати IP 4 Червня 2015 15:49
коментар було видалено
до Віті до Вітя Показати IP 4 Червня 2015 16:43
Підтримую. Чим більше читаю тим більше проходить людяність і починаю бажати їм взаємності. Щоб пережили таке ж. Кожен день всі користуються т/з як не ти то тебе. Бійтеся "доброжилатели" вас чи ваших рідних це може чекати. Ще не вірю, що Іри не має з нами, що вона "там" у весільному платті. Що ніколи її не побачу... Боже, як жаль...
Вітя Показати IP 4 Червня 2015 18:10
Ліза закрий свій паршивий рот , Бог тобі суддя за твої слова !!!
ліза до Вітя Показати IP 4 Червня 2015 20:45
сказано ,було що ваша соня не заслуговуе таких похвал і жодного слова з якимись бажаннями , а злість і ненависть яка переповнюе вас, вам завжди і повернеться
рідня Показати IP 4 Червня 2015 22:24
Давайте,ми не будемо говорити тут хто п'яний був,а хто ні,а відкопаємо у собі хоча б частинку людяності і не будемо писати всілякі гнівні коментарі. Постарайтесь хоча б увійти в цей стан,коли таке трапляється з рідною людиною. Що сталося-те сталося і нічого ми уже змінити не можемо.
Анонім Показати IP 10 Червня 2015 22:41
Іра була дуже хорошою людиною(((((((((((,,,,,,,,,,,,,,,
ліза до Анонім Показати IP 12 Червня 2015 16:14
соня не заслуговує ніяких похвал. толік був і є доброю людиною чого не скажеш про соню вона завжди шукала вигоду . повірте . ніхто з друзів і рідних їй не пробачить . хоча її вже й так наказав бог
вітя до ліза Показати IP 12 Червня 2015 16:16
згідний на всі 100процентів
знайома до ліза Показати IP 18 Червня 2015 00:28
чим наказав її Бог? вона залишилась жива і здорова,коли там в сирій землі жежать двоє невинних людей,і все через неї!!! нехай засудять її!
ліза до ліза Показати IP 18 Червня 2015 09:30
коментар не мій,
яяяяяя Показати IP 17 Червня 2015 12:18
В якому вони стані зараз??????
знайома до яяяяяя Показати IP 18 Червня 2015 00:26
16 червня помер Толік.....нехай земля буде йому пухом! Софію перевели в звичайну палату
яяяяяя до знайома Показати IP 18 Червня 2015 08:45
А з Петром ,що??
ЛУЧАНКА до яяяяяя Показати IP 21 Червня 2015 22:29
Петро в лікарні. 2 тижні тому вийшов з коми, зараз у важкому стані. На день рідні витрачають 1500 грн на утримання. Софія, на скільки відомо, зараз знаходиться в центрі пластичної хірургії, так як дуже пошкоджене обличчя.
Анонім Показати IP 9 Липня 2015 22:49
Хай поплатился за 2 смерті.
Анонім до Анонім Показати IP 10 Липня 2015 09:53
напривеликий жаль від того, що вона розплатиться нікому легше не стане ,Толіка і Іру не повернути,,,,,,,дуже шкода що так сталося,,,таких людей чомусь дуже мало і втрачати Їх занатто дяжко,,,невіриться, що так може статися,,,,
Настя Показати IP 23 Травня 2016 18:09
Повірте мені .! Софія можливо і винна ,але її і так покарала доля!
знайома. до Настя Показати IP 20 Червня 2016 21:35
цікаво як же її покарала доля???