USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцькраді виділили ділянку для будівництва дитячої церкви у Луцьку

31 Жовтня 2018 14:41
Унікальний проект – дитячий храм планує побудувати на вулиці Конякіна релігійна громада Введення у храм Пресвятої Богородиці УПЦ КП.

Про це йшлося під час пленарного засідання 48 сесії Луцької міськради 31 жовтня.

Депутати підтримали проект рішення про надання релігійній організації «Релігійна громада Введення у храм Пресвятої Богородиці УПЦ КП міста Луцька» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій на вулиці Конякіна. Ділянка має площу орієнтовно 0,42 гектара.

Депутат Євгеній Ткачук пояснив, що на попередніх сесіях вже йшлося про те, що на ділянці планують побудувати дитячу церкву. З його слів, якщо дитячий храм вдасться побудувати, він стане одним з унікальних проектів у світі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Місцевий Показати IP 31 Жовтня 2018 15:03
А де саме? Хоч не в парку на 40-му? Бо там і так спиляли половину парку для зведення двох церков. Невже третя?
Анатоль_ Показати IP 31 Жовтня 2018 15:04
То шось необичне!
Лучанин Показати IP 31 Жовтня 2018 15:10
Діти в церкву, батьки в бар. Гармонія,
333 Показати IP 31 Жовтня 2018 15:14
нах*ена? думаєте що пі**юки з обіс*аних підїздів підуть свої JBLкі слухати в церкву? ставте коментарю мінус і мрійте дальше))) 43 церкви на район скоро буде.
лучанка до 333 Показати IP 31 Жовтня 2018 15:38
недільні школи є при церквах. навіщо ще видумувати ? спочатку приватизують землю ...
Лучани Показати IP 31 Жовтня 2018 15:41
Цинізму немає меж ! Віддали місце, де по генплану міста мав би бути дитячий садочок. Вже сьогодні не вистачає більш ніж 1000 місць у дошкільних закладах. Зробіть з попа няньку !
333 до Лучани Показати IP 1 Листопада 2018 12:05
А правитимуть службу діти-попи...
Олена Показати IP 31 Жовтня 2018 17:20
До лампочки та унікальність! Будуйте дитячий садок! Майте совість!