USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку 2-річний малюк зачинився в авто: його визволяли рятувальники

11 Лютого 2021 09:27
10 лютого до служби 101 надійшло повідомлення, що у легковому автомобілі на вулиці Стрілецькій у Луцьку зачинилася 2-річна дитина.

Про це інформує пресслужба ДСНС у Волинській області.

На місце події була направлена група рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Волинській області. З’ясувалося, що батьки перебувають назовні, а малюк зачинився в автівці, натиснувши на кнопку автоматичного замикання дверей. Зі слів батьків, інших комплектів ключів від машини у них не було.

Рятувальники, отримавши дозвіл власників автомобіля, прийняли рішення демонтувати вікно в автомобілі.

Озброївшись комплектом для руйнування скла, бійці ДСНС найперше клейовою стрічкою зафіксували скло, щоб запобігти його розлітанню й не допустити травмування дитини. Потім склобоєм розбили заднє бокове вікно, обережно вилучили уламки скла, відчинили автомобіль зсередини й передали дитину мамі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
007 Показати IP 11 Лютого 2021 09:51
Самі не могли вибити скло ? Можна було і не вибивати скло , є люди спеціально навчені відкрили б двері в авто, просто дзвониш в аварійну службу відкривання
Юра Рабон Показати IP 11 Лютого 2021 10:02
Розфігачити кувалдою тепер зветься "демонтувати" ??!! Спеціалісти.
101 до Юра Рабон Показати IP 12 Лютого 2021 05:06
Ти де там кувалду бачив?
Андрій до 101 Показати IP 12 Лютого 2021 05:16
Бачу тут у всіх розумників тільки претензії до рятувальників, бо не відкрили двері як професіональні "угонщики машин". У них трохи інша спеціальність і задачі. А до батьків, які залишили 2-річну дитину саму в машині зауважень ні у кого не виникло? Чи шановні коментатори роблять так само і для них це норма?
Анонім Показати IP 11 Лютого 2021 11:00
Називається шоу - злякай дитину. Зазвичай, двері в авто простим шнурком відкривають.
Пофіг Показати IP 11 Лютого 2021 21:58
Дібіли машину іту відкрити нормально неможуть
Екс до Пофіг Показати IP 12 Лютого 2021 05:09
А ти що можеж крім як напаскудити в коментарях?
Іруня Показати IP 12 Лютого 2021 11:24
В наших людей такий...все не подобається і все не так. Завжди робиш добро, а їм або мало зробив або не так, погано. Мінятися треба. Нормально дістали дитину, все в порядку. А от тих батьків треба наказувати за такі дії, лишити малечу саму ще й зимою. Добре, що з дитиною все гаразд, а машина то таке...наживне.