USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку визволили трирічну дитину, яка зачинилась в автівці

5 Березня 2020 13:10
Сьогодні, 5 березня, у Луцьку на проспекті Соборності поблизу торговельному центру «Гостинець» у салоні легковика зачинилася трирічна дитина.

Про це інформує t1.ua.

Як повідомили очевидці події, малолітня дитина залишилася в салоні автомобіля без нагляду дорослих в той час, коли матір дитини здійснювала покупки. Невідомо як, але дитині вдалося заблокувати двері авто. В автомобілі працює «пічка», а ключі від машини залишилися в салоні.

На виклик приїхали представники оперативно-рятувальної служби, щоб дістати дитину з авто. За словами свідків, від того, що «пічка» працює довгий час, у салоні авто підвищилася температура, а це вже загрожує здоров’ю дитини.

Станом на 12:30 рятувальники і матір вмовляють дитину опустити вікно та викинути ключі від автомобіля, однак поки що їхні прохання не дали жодних результатів. Налякана дитина і досі перебуває в салоні машини.

У пресслужбі ДСНС розповіли, що на місце події викликали рятувальників, однак їх допомога не знадобилася, пише ВолиньPost.

Матір дитини подзвонила фахівцям служби, котрі спеціалізуються на аварійному відкритті замків. Тож вони відчинили двері автомобіля. Дитина у результаті інциденту відбулася переляком.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
лучани Показати IP 5 Березня 2020 13:17
Батьків накажуть ?
@ до лучани Показати IP 5 Березня 2020 13:27
Звичайно ,що ні!
FRM Показати IP 5 Березня 2020 13:42
За дитину не переживаєш,а тільки і думаєш шоб когось ВЖАРИЛИ.Тоді мабуть і спатимеш міцніше"Українська натура"!!!!
Антон до FRM Показати IP 5 Березня 2020 14:15
За дитину МАТИ рідна не переживає!!!!
Ввв до FRM Показати IP 5 Березня 2020 20:29
Мама відповідає за дитину...при..ур
Ірина Показати IP 5 Березня 2020 13:42
От як можна іти і залишати ключі в авто...... В якому залишається дитина
Остап Вакарчук Показати IP 5 Березня 2020 13:45
Мало того, що вона залишила малолітню дитину в салоні автомобіля, вона ще ключі з брелком залишила в середині авто. Недаремно кажуть, жінка за кермом, аналогія - мавпі з гранатою або міни зповільненої дії. Блін, треба нові закони приймати, щоб таких мамаш-водіїв позбавляти права на керування автотранспортом.
Водійка до Остап Вакарчук Показати IP 5 Березня 2020 14:41
А як тоді бути з чоловіками-алкашами, котрі регулярно їздять напідпитку і вбивають людей? Чи з чоловіками-гонщиками? Жінки в переважній більшості їздять обережко, а от паркуються жахливо!
Вася до Остап Вакарчук Показати IP 5 Березня 2020 15:49
Ти баран який все узагальнює, адекватних і відповідальних водійок набагато більше за чоловіків. Одна не показник, і не ясно яка вона водійка.
Правдоруб Показати IP 5 Березня 2020 14:23
А вибити скло в найдальшому від дитини розташуванні не додумались?
d1ffex до Правдоруб Показати IP 6 Березня 2020 09:56
Нащо? ти не повіриш, але це могли зробити в любий момент, але дитині нічо не погрожувало, тому і за 20-30 хв розблокували/відкрили двері. p.s. Печка ВИКЛЮЧЕНА , як і двигун машини.
СТО Показати IP 5 Березня 2020 15:35
Треба болгаркою вирізати в криші отвір, потім в той отвір можна вставити звичайний скляний люк.
Гараж до СТО Показати IP 5 Березня 2020 19:39
І навісний замок зверху причепити