USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку BMW влетіла у припарковані авто. Фото

20 Квітня 2018 13:13
Аварія сталася на 20 квітня на вулиці Чорновола в Луцьку.

Про це повідомиляє ВолиньPost з посиланням на очевидців.

За попередньою інформацією, в автівки BMW на іноземній реєстрації під час руху вулицею Чорновола в бік вулиці Карпенка-Карого лопнуло колесо. Через це автомобіль стукнувся у припаркований біля дороги автомобіль Chevrolet Aveo. Останній же стукнувся у автівку Toyotа, яка теж була на парковці.

Відомо, що у результаті такого зіткнення постраждала людина. За попередньою інформацією - це пішохід. Його госпіталізували.

Наразі на місці події працює патрульна поліція. Окрім того, приїхали й рятувальники, оскільки виникла загроза вибуху газової установки у автомобі Chevrolet Aveo.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Остап Показати IP 20 Квітня 2018 13:59
ТАм нема стоянки там ЗУПИНка громадського транспорту плюс там до повороту меньше 10 метрів тобто ті хлопаки на українській реєстрації в які вїхала бляха стояли там з порушенням правил ПДР + ці хлопаки постійно там паркуються ходячи на каву до Нашого краю перекриваючи огляд виїджаючим та заїджаючим транспортним засобам на вул. Олесю Гончара чекали що так колись і трапиться...
Макар до Остап Показати IP 20 Квітня 2018 15:33
100% Там постійно стоять та перекривають рух на виїзді з Гончара. Вже було кілька аварійних ситуацій ... не знаю чи дотримався швидкісного режиму водій БМВ та те, що ті не мали права там стояти це 100% думаю тепер всі лагодитимуть свої бляхт за свій кошт страхова такого подарунку не упустить.
уважний до Остап Показати IP 20 Квітня 2018 15:40
теж думаю шо винні укрномери))) бляхиНЕпричому#
Ага Показати IP 20 Квітня 2018 14:04
цікаво лопло колесо на бесі від зношеності чи від такого недавнього ремонту вулиці Чорновола, що вде яма на ямі ? Чи від того що проектуючи вулицю підняли бордюри так що багато хто в них на поворотах вїджає?
українець до Ага Показати IP 20 Квітня 2018 15:41
чи від того шо водій рагуль, а машина - шрот?
Євробидло Показати IP 20 Квітня 2018 14:36
ТО просто халявна гума від поляка який продавав того корча. а в нашого бомжа бляховода просто немає Грошей на нормальну гуму і догляд за нею. Він певно ще й за своє бляхокорито не всі борги віддав. Атавіста та та та.
Євробидло Показати IP 20 Квітня 2018 14:47
Точно бомж, на зимовій гумі їздив, зато на БМВ.
Євробидло Показати IP 20 Квітня 2018 14:49
Євроінтегратор і атавіста за доступне європейське розмитнення певно 50 км/год їхав.....
лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 14:54
насправді колесо лопло від зіткнення на великій швидкості.. а пишуть що лопло і втратив керування після помазання гарного ) просто копи молоді і ще не знають що на цьому паляться.. А бляхар летів як завжди самовпевнено.. от і влетів..
Ввв Показати IP 20 Квітня 2018 15:05
Бляхи рулять
Ввв Показати IP 20 Квітня 2018 15:07
Ще одна дорулювалась
Лучанин Показати IP 20 Квітня 2018 15:30
П...ць бляхарику. Продасть все, ще винним залишиться. Добре що без жертв. Долітався пол*дурок.
уважний Показати IP 20 Квітня 2018 15:46
дуже цікаво чи є в нього страховка, і навіть якшо є, то хто покриє різницю між страховкою і реальною сумою збитків? може литовська "фірма-роботодавець" водія?)
до речі Показати IP 20 Квітня 2018 16:10
там не одна, а дві тойоти постраждали.. якшо в бляхаря є квартира, то йому доведеться її продавати по ходу...
Андрій до до речі Показати IP 20 Квітня 2018 16:34
Навряд бо ті теж порушили стоячи в забороненому місці...
Лучанин до Андрій Показати IP 20 Квітня 2018 20:48
Повір, продасть. Ще й почкупродасть щоб розрахуватись.
Тус Показати IP 20 Квітня 2018 16:15
Може там і не мали права стояти укрномери. А от якби там в той час стояли не машини, а люди на зупинці, то попередні коменти були б інші...((((
Андрій до Тус Показати IP 20 Квітня 2018 16:36
та тому в Європі прагнення до якої всіляко показує наша влада (принаймні їздучи туди на відпочинок) перед зупинками стоять антиударники....а тут і того нема...
Макар до Тус Показати IP 21 Квітня 2018 10:20
А якби через тих "хороших" водіїв що стояли з порушенняи та перекривали огляд виїзду з Гончара сталася б аварія то які б тоді ьули коментарі?
куплюбляху Показати IP 20 Квітня 2018 16:49
а якби він влетів в них на жигулю? що змінилося б?
456 до куплюбляху Показати IP 20 Квітня 2018 17:07
на жигулю він не влетів би, а в'їхав би) постійно бляхолизи пишуть про якийсь міфічний жигуль, на якому всі літають і все таранять, але в новинах читаю тільки про дтп на бехах і поссатах, пожованих європою))
Закон Показати IP 20 Квітня 2018 17:27
Вони заплатять за неправильне паркування, а бляхеру бігом до нотаріуса переписувати майно...
Сусід Показати IP 20 Квітня 2018 17:58
Шкода нема журналістів або можливості прикріпити фото, що коїться на місці ДТП зараз станом на 17.20 а там наступне: гора скла та пластмаси, плюс кілька калюж масла та ще якоїсь рідини. І це навіть ніхто не змів ... машини забрали і поїхали собі як поліція так і власники.... ось такий порядок....
Діма Показати IP 20 Квітня 2018 20:19
Давно вже до цього Євробляхерського непотребу ставився "з усією любов'ю". Ну та звісно, пересісти із задрипаного Запорожця у BMW...та все море по коліна і ПДР для них це "правила для Л*Хів". А цього "щасливого" власника Євробляхи, зустрічав сьогодні на трасі...і повірте, ПДР та швидкісного режиму він точно не дотримувався!
5.45 Показати IP 20 Квітня 2018 23:34
bmw ще й на бляхах-деб*л помножений на 2
Рома Показати IP 21 Квітня 2018 00:11
Воно не знає що таке унітаз,а тут це Б*ДЛО схопило Беху.З г**на в князі зразу не можна,повбивають Д**ІЛИ себе,і всіх оточуючих.Зрозумійте одне,що 90% Євробляхерів-це ,,голімі понти'' а не нужда в дешевому пересуванні,гнать цей металолом з України, і то бігом!!!!!!!!!!
Керманич Показати IP 21 Квітня 2018 04:59
Саме цікаве, злі лучани, що ходять на своїх двох або на укр.номерах, ще тупіші тупого. Не знаючи що відстоюють і для чого? Вчепляться за ті бляхи, бо люблять переливати із пустого в порожнє, не бачачи основної проблеми суспільства. Бла бла бла на кшталт патріотизму нічого не дасть. Кожен виживає в цій дирі як може і якісь номери не впливають ні на що, окрім тих, хто дихає жовчю і пожовтіло від злості. Водій бмв винен, але і укр.номери припарковані не в належному місці, то є теж порушення, то вони красавци бо там флаг жовто голубий. Тьху. Немає про що говорити. Бо влада довела людей до абсурду і кожен поліна не бачить у своєму оці, зато бояхи ріжуть їм в усі місця, бо саме мусить їздити на ланусі, от і злиться, тупориле створіння)