USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку АТОшників хочуть забезпечити квартирами за півціни

17 Вересня 2016 09:36
Відповідно до програми, 25 % вартості житла фінансуватиме міський бюджет, 25 % вартості становитимуть кошти з інших джерел і 50 % - кошти учасника програми.

Про це йшлося під час обговорення проекту програми забезпечення житлом учасників бойових дій та інвалідів війни, яких призвали на військову службу по мобілізації.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев зазначив, що документ розрахований на три роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації, становить 96 млн грн. З цієї суми кошти міського бюджету становлять 24 млн грн ( у 2017 році - 8 млн грн, 2018 — 8 млн грн, 2019 — 8 млн грн). З його слів, інші 72 млн грн — це кошти з інших джерел. Він зазначив, що представники міської влади планують звернутися до депутатів Волинської обласної ради, аби вони передбачили також кошти на реалізацію цієї програми, а також залучити представників будівельних організацій, підприємців тощо.

З деталями програми можна ознайомитись в даному файлі
Програма забезпечення житлом from Ivan Savych
Тарас Яковлев розповів, що із загальної суми вартості квартири заплановано, що 25 % фінансуватиме міський бюджет, 25 % - кошти з інших джерел (кошти обласного бюджету, приватних підприємств, будівельних організацій тощо) і 50 % - кошти учасника програми. Також він додав, що станом на 1 вересня 2016 року у виконавчому виконавчому комітеті міської ради на квартирному обліку перебуває 193 сімей учасників бойових дій, які приймають участь в АТО, 16 військовослужбовців-учасників АТО, які мають статус ветерана війни – інваліда війни та 8 членів сімей загиблих військовослужбовців учасників АТО.

Загальна площа квартири для учасника програми не повинна перевищувати 50 м2. Якщо громадянин відповідної категорії виявив бажання у придбанні житла більших розмірів, обсяг квадратних метрів, що перевищує 50 м2 фінансується за власний рахунок учасника Програми з врахуванням повної ринкової вартості житла.

Яковлев при цьому наголосив, що нині середня вартість квартири площею 50 м2 у Луцьку становить орієнтовно 510 тисяч гривень.

У зазначеній програмі беруть участь учасники бойових дій, інваліди війни, які були призвані на військову службу по мобілізації для участі в проведенні антитерористичної операції, члени сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців тільки за умови перебування на квартирному обліку в м. Луцьку.

Посадовець зауважив, що ця програма може стати реальним варіантом придбання квартири учасникам антитерористичної операції. За його словами, сума співфінансування учасником програми теж значна, але все ж людина має можливість акумулювати кошти, взяти кредит тощо.

Перший заступник міського голови наголосив, що у рік можна забезпечувати 60 родин житлом. Він додав, що якщо не вдасться віднайти 25 % суми з інших джерел, то тоді суму буде дофінансовано із міського бюджету.

Зрештою, вирішили внести проект Програми на найближчу сесію міської ради, яка відбудеться 28 вересня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Марія Показати IP 17 Вересня 2016 09:59
Барани,ви повинні всіх хто дійсно воював забезпечити безкоштовним житлом,а не знущаєтесь 50% де має взяти боєць?
Анатоль_ до Марія Показати IP 17 Вересня 2016 10:39
Волонтерів в першу чергу треба забезпечити безплатно дати житло!!!
??? Показати IP 17 Вересня 2016 10:02
А добровольцям, які не чекаючи мобілізації пішли першими? Не передбачено? Цікаво.... Їх для влади тепер вже не існує?
Всезнайко до ??? Показати IP 17 Вересня 2016 11:07
Вони ж добровольці, не за житлом йшли, навіщо їм?
Мешканець Показати IP 17 Вересня 2016 10:11
Думаю, квартири за півціни зможуть купити не ті хлопці з гуртожитків ЛПЗ та 40 кварталу, який "голими" кинули в бій, а наші СБУшніки, мєнти і офіцерйо яке просиділо в тилах зони АТО. Саме вони, другі, отримають і земельні ділянки і квартири, а де бідоті взяти 250-300 тис. грн. на квартиру при зарплаті в 3-4 тис.грн
!!! до Мешканець Показати IP 17 Вересня 2016 13:25
1000 %. Ті, що примазались і далі будуть все гребти. А живуть деякі хлопці не тільки в гуртожитках, але й на найманих квартирах - от кого в першу чергу потрібно забезпечити житлом на реальних умовах при наших зарплатах.
Укр Показати IP 17 Вересня 2016 10:20
80%теория.згадайте за сир. Воював не воював де взяти гроши . Рада луцька ще гроши не печатае
Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 10:24
А воно шо, безквартирні усі, шоб їх житлом за наш рахунок забезпечувати?
123 Показати IP 17 Вересня 2016 10:47
Поговорили.ваших наших грошей нема . Вони чи е чи нема. Будинок без грошей , а за ля ля не будуеться. Вже Юля ля ля за житло. Зараз луцькрада. Не буде. Комуна закрилась. Нема грошей.
51 омбр Показати IP 17 Вересня 2016 11:21
Ні їм потрібно давати безкоштовно онижевоевали і дякувати і дякувати і дякувати і дякувати і дякувати .День весною кормить рік день в ато все життя і всю сімю.І не стидно на горбах загиблих собі рай робити.
аватар Показати IP 17 Вересня 2016 11:38
Нехай квартири їм в Києві дають чи Парижі
123 Показати IP 17 Вересня 2016 12:00
Поговорили.ваших наших грошей нема . Вони чи е чи нема. Будинок без грошей , а за ля ля не будуеться. Вже Юля ля ля за житло. Зараз луцькрада. Не буде. Комуна закрилась. Нема грошей.
Укр Показати IP 17 Вересня 2016 12:05
Будем дякувати но грошей не стане багато. Безкоштовно 2-3 кв а дальше за гроши. Це реалии житя. Слово мусять дати багатьом- забудьте
!!! Показати IP 17 Вересня 2016 13:38
Всі, хто тут злорадствує, точно не були там і близько. Їх сім ї не жили в тривозі, їх дружини не сивіли в 26 років, їх не чекали діти, жінки, батьки з війни в мирний час,
Читач до !!! Показати IP 17 Вересня 2016 14:04
Так, і силою їх туди не заганяли, і зарплати неплатили, і не харчували, і не вдівали,і пільг не дали (проїзд, оздоровлення, ділянка землі, лікування, протезування іт.д.)...... Бути справедливими відсотків 10 не більше, які безпосередньо щось зробили для країни достойні пільг
!!! до Читач Показати IP 17 Вересня 2016 17:12
Вони виконували свій обовязок - їх призвали. Я теж пишу про тих, що заслужили, що були під обстрілами і бачили смерть побратимів. А за ті копійки, що їм тоді платили, потрібно було і обмундирування купити. і сім ї гроші залишити. А щодо пільг - багато з них на папері,або якщо вистачить терпіння добитись. Тут заздрити не треба абсолютно. Ви ж чомусь туди не поїхали.
51 Показати IP 17 Вересня 2016 14:44
Через ваші посвідченя ви заробили ненависть.І вам чомусь не соромно перед загиблими в 2014 році чи 2015.За другу світову так посвідченями не смітили як зараз.Під,, градами,, даже землю трусить.
Активіст Показати IP 17 Вересня 2016 15:23
Невже люди вірять у цю брехню? Знов гроші вкрадуть, розділять а люди-герої так і будуть стояти з протягнутою рукою. Подайте пожалійте, хоч за півціни що не будь. Звикли до халяви.