USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

У Луцьку автівка від удару перекинулася на «ребро»

5 Травня 2021 17:01
Дорожньо-транспортна пригода сталася у Луцьку на вулиці Рівненській.

Про це повідомила у Фейсбуці Ірина Мельникова.

Так, близько 16 години напроти ТЦ «Імідж» зіткнулися два авто - Volkswagen Caddy та Renault Espace. Одна з автівок від удару перекинулась на бік.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини в швидкій, в аварії постраждали двоє водіїв та один пасажир. Їх госпіталізували у міську клінічну лікарню.

На місці працює слідчо-оперативна група.

Фото Сергія Невідомого.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Луцький Показати IP 5 Травня 2021 18:48
Рено повертаючи на вул. Електропаратну не надав перевагу в русі вольцвагену, який рухався по вул. Рівненській в бік м. Рівне
Просто до Луцький Показати IP 5 Травня 2021 21:24
Може Кадді виїжав від стоянки Сільпо порушуючи???
Вася Показати IP 5 Травня 2021 19:42
Той "ДжонДир" знайшов свое! Він мені 3 аварійки за рік створив!
Володимир до Вася Показати IP 5 Травня 2021 21:30
Підтверджую,агросем,а також льотають воділи черевичків бусмаркета і порушують постійно пдр.
Водій маршрутки до Вася Показати IP 5 Травня 2021 21:58
Їздячи луцьком я ЖАХАюсь брендованих авто ! Причому всіх! Це неадеквати на дорозі ! І сам себе запитую - чому так?
Олексій Показати IP 5 Травня 2021 22:57
Тому шо не своє авто, видала фірма. І тому не шкода. Давлять в газ