USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку авто знесло паркан.ФОТОФАКТ

23 Квітня 2015 16:35
Дорожньо-транспортна пригода сталася на вулиці Потебні в районі військкомату.

Фото автомобіля та знесеного паркана розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці луцький волонтер Сергій Рижков.

«Потебні...старий військкомат. без коментарів і обвинувачень», - написав Сергій Рижков.

На лобовому склі автівки марки «Opel» приклеєна наліпка «Автомайдан Україна».

Наразі офіційних коментарів з приводу ДТП немає.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
asa Показати IP 23 Квітня 2015 16:39
А якби на авто була на ліпка " Блок Петра Порошенка" ви б теж на цьому увагу акцентували?
Анонім до asa Показати IP 23 Квітня 2015 16:44
звичайно. Ці пяні бандити по новому всіх жити вчать.
Українка до asa Показати IP 23 Квітня 2015 16:45
ні! Бо дон Порошеро - то зараз для всіх цар і Бог, як колись Яник!
хто зна хто зна до Українка Показати IP 23 Квітня 2015 16:56
У той час, коли усі фабрики корпорації Roshen розвиваються і збільшують потужності (навіть фабрика у далекій Росії), ліквідується завод в Маріуполі. http://www.volynnews.com/news/economics/poroshenko-likvidovuye-svoiu-prybutkovu-fabryku-v-mariupoli/
куб до Українка Показати IP 23 Квітня 2015 16:57
коментар було видалено
Хлоп до куб Показати IP 23 Квітня 2015 17:03
Назвати Президента "шкурним баригою" для ВН в нормі речей, правда, ВН?)) "Автомайдан України" - це наша гордість, Ваші поцінювачі це чудово знають!
Дмитро Показати IP 23 Квітня 2015 17:03
Тю, теж Мены новина. На днях, быля Срыбних Лелек, джип ыз такою ж наліпкою, таке витворяв, шо таксисти, які були поряд, були змушені втихомирювати дебошира.
Лучанин Показати IP 23 Квітня 2015 17:30
Шо тут такого, ну бухнув трохи, ну зніс паркан, з ким не буває.
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Квітня 2015 18:36
Треба розібратися з парканом. Яке право він мав перебігти дорогу свідомому?і
Ой, як вони дістали Показати IP 23 Квітня 2015 18:34
Цей автомадан думає що вони царі, все можна , такі вони правельні. Тьху на них.
а скажіте будь ласка Показати IP 23 Квітня 2015 21:04
Чим зараз займається оцей автомайдан?тільки Олег Бондарук щось робить.
лучанин Показати IP 23 Квітня 2015 22:55
а конкретніше ніхто нічого не знає? хто? чого? ..і нафіга таранив деревце крізь паркан..? і коли ту розбиту консерву з перехрестя заберуть?
Бмв Показати IP 24 Квітня 2015 01:29
Наш улюблений "Автомайдан" прославився. П'яних ловлять, а самі тільки п'яні і їздять. Ну да їм можна, ЦЕ Ж АВТОМАЙДАН. Ще Астра голубенька є, за багато собі дозволяє (крякалку за часто включає).
Жанна до Бмв Показати IP 24 Квітня 2015 09:38
на рахунок Астри, двічі бачила як порушував правила водій.
А Показати IP 24 Квітня 2015 08:19
А номера ліві КХ чому не фотканули?
....11 Показати IP 24 Квітня 2015 08:52
...все у цьому житті йде по колу.....і до цих всяких угрупувань типу автомайдан..правосєкі..і т.д.....дійде черга....
нач штабу Автомайдан Показати IP 24 Квітня 2015 09:51
Наклейка "Автомайдану України" зовсім інша (овальна). Даний автомобіль до АВТОМАЙДАНУ УКРАЇНИ жодного стосунку немає.
ігор Показати IP 24 Квітня 2015 10:24
А хто відновить паркан пенсіонеру .інваліду.
тамара до ігор Показати IP 30 Квітня 2015 10:05
Как кто АВТОМАЙДАН=)))))