USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку авто ледь не збило дитину на переході

16 Вересня 2016 17:36
Школяр ледь не потрапив під авто по проспекту Грушевського у Луцьку вчора близько 12:00.

Відео події виклав Юрій Хведчук у групі в соцмережі Фейсбук.

Хлопчик переходив дорогу на пішохідному переході, перед ним у крайньому ряду зупинився водій. Натомість на великій швидкості з другого ряду виїхав автомобіль ВАЗ-2109, який ледь не наїхав на хлопця. На щастя, той встиг відскочити.

Слід зауважити, що школяр переходив дорогу, розмовляючи по мобільному телефону й не роздивлявся навколо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Олег Показати IP 16 Вересня 2016 17:53
Дайте номер машини поліції щоб по повному йому вліпили!!!!!! оце за таких придурків на дорозі, переживаєш як дитина до дому зі школи дойде!!!!!! Ловити таких зразу і так дати, щоб як сідав за руль то зразу думав як буде іхати
РОМА до Олег Показати IP 16 Вересня 2016 18:23
И ШКОЛЯРА БАТЬКИВ ШТРАФАНИТЬ.УЧИЛКУ ПРЕСАНИТЬ ШО НЕ ВЧИТЬ ДИТЕЙ НЕ ГОВОРИТИ ПО ТЕЛЕФОНУ НА ДОРОЗИ
SUPERLUTSK ДО РОМИ до РОМА Показати IP 16 Вересня 2016 21:18
Ну дурачок, шо скажеш, себе пресани, навчись не писати дибільні коментарі про вчителів про речей яких їх не стосуються. Прочитав? УМНІЧКА:)
Анонім до SUPERLUTSK ДО РОМИ Показати IP 17 Вересня 2016 00:12
Це стосується кожного!!!
Оксана до РОМА Показати IP 16 Вересня 2016 23:22
Всі вчать діти не слухають переходив по правилах
Автору Показати IP 16 Вересня 2016 18:07
Скиньте реєстраційний номер ВАЗА
Зайчик Показати IP 16 Вересня 2016 18:10
Замаскований мажор
ВАСЯ до Зайчик Показати IP 16 Вересня 2016 18:23
Та нє , просто П*ДАР
транзитом в Луцьку до ВАСЯ Показати IP 17 Вересня 2016 14:03
Уточню Не п----дар а точніше буде назвати ВІДСОСНИК
Читач до Зайчик Показати IP 16 Вересня 2016 19:33
Точніше син мажора
Активіст Показати IP 16 Вересня 2016 19:03
Якщо він був на майдані або хоч раз бруківкою кинув в міліцію то нічого йому не буде має недоторканість,
Анонім Показати IP 16 Вересня 2016 21:37
Говорив по телефоні, але ж відскочив, значить дивився на дорогу! Думаю, 99% дорослих продовжує розмовляти на переході. Можна й без телефону задуматись і йти вперто
Оксана Показати IP 16 Вересня 2016 23:19
Яка різниця коли дитина відступила назад на відео видно що автомобіль не зупинився на переході потрібно сурово його покарати сама цьому посприяю
ДАІ Показати IP 16 Вересня 2016 23:22
Яке відношення має телефон до того що відбулося? Хлопець порушив ПДР? Ні. А водій порушив! Водії, ви управляєте транспортними засобами підвищеної небезпеки, саме тому вам не можна під час руху розмовляти по телефону. А дитина, чи будь-хто інший з пішоходів йде по землі і іншим людям не загрожує, тим більше що йде по спеціально відведеному для цього місцю - переходу.
Рожищанин Показати IP 16 Вересня 2016 23:53
Моє враження таке, дитя переходило дорогу, по переходу, а довбой_б не думаючи про наслідки, ЛЕТІЛО. Купив машину, думай про інших, не блатуй!!!
Лучанин Показати IP 17 Вересня 2016 10:19
п.18.4 ПДР: Якщо перед нерегульованим пішохідним переходом зменшує швидкість чи зупинився транспортний засіб, водії інших транспортних засобів, що рухаються по сусідніх смугах, повинні зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися і можуть продовжити (відновити) рух лише переконавшись, що на пішохідному переході немає пішоходів, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. Збив хлопця то б міг і сісти
111 Показати IP 17 Вересня 2016 23:41
А відео зняте з реєстратора? Якщо так, то водій ВАЗу за автомобілем (водій якого і виклав відео) міг не бачити дитину - це його зовсім не виправдовує. Досить часто спостерігаю таку картину на пішохідних переходах і за кермом таких "ВАЗів" зазвичай молоді хлопці та дівчати з малим досвідом водіння.
Андрій Показати IP 19 Вересня 2016 08:10
Ситуація з відео не така вже й проста,сядьте за кермо того Вазу....перед вами приторможує машина для повороту вліво,по правій стороні стоїть теж,та що знімала,яка й затулила дитину (вірно пише 111) ,швидкість Вазу не велика,то видно на відео.....водій міг і не бачити хлопця!