USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку авто збило хлопчика, який перебігав дорогу

10 Серпня 2017 15:18
У Луцьку на вулиці Ветеранів біля ресторану «Золотий Дракон» трапилась аварія, внаслідок якої травмувалась дитина. ДТП трапилася пообіді, 10 серпня.

Про це повідомляє ВолиньPost з посиланням на очевидців.

Зазначається, що хлопчик перебігаючи дорогу, потрапив під автівку, сильно стукнувся в лобове скло.

Дитину реанімують на місці аварії.

Як повідомили у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі патрульної поліції Луцька, 15-річний хлопець перебігав дорогу у невстановленому місці.

На момент приїзду патрульних хлопця забрала швидка.

Деталі з'ясовуються.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Міша Показати IP 10 Серпня 2017 15:49
во ім'я Ісуса Христа дитина будь здорова
Я Показати IP 10 Серпня 2017 15:52
Шановні батьки, навчіть дітей і навчіться самі як і де потрібно переходити дорогу. Памятайте автомобіль зі швидкості навіть 30-40 км/год зупинити миттєво не можливо. Особисто на цьому місці кілька разів втікав від "пішольотчиків"
Марина Показати IP 10 Серпня 2017 17:16
Страшна біда. Горе і рідним хлопчика, і водієві. Дай ,Боже, щоб все було добре.
Кіндрат Панасович Показати IP 10 Серпня 2017 17:34
шо це за козляча лисо-борода морда в чорній формі? Ну що за? Тим д*білам стройовий огляд треба проводити перед кожним заступанням на службу! Чи цільові інструктажі взагалі не проводяться?
Луцьк Показати IP 10 Серпня 2017 20:27
В людей горе, а тобі поліцейський приглянувся.... До чого твій коментар?
Шкода Показати IP 11 Серпня 2017 13:32
Хлопчика , дай Бог йому здоров я, шкода і водія , який не порушив правил і потрапив у таку ситуацію .Молитися потрібно за життя хлопчини , витримки та сили водієві , а нам пішоходам потрібно зважати на правила дорожнього руху, бути уважними усім учасникам руху на дорогах
Марина до Шкода Показати IP 11 Серпня 2017 18:25
Саме так, переходячи дорогу, навіть на світофорі, у нас потрібно подивитись по сторонам та, на всякий раз, угору ))