USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку авто збило хлопця на велосипеді

13 Квітня 2018 17:53
Дорожньо-транспортна пригода з постраждалим сталася у Луцьку сьогодні, 13 квітня.

На проспекті Волі, неподалік магазину "Знання", мікроавтобус Опель Віваро збив велосипедиста. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Виклик у швидку надійшов о 17:45.

На місце події виїхали медики та поліцейські.

Як повідомила речниця патрульної поліції Волині Ольга Бузулук, водійка 1989 р.н. не пропустила на пішохідному переході 22-річного велосипедиста.

Внаслідок цього відбувся наїзд. В результаті ДТП велосипедист отримав тілесні ушкодження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
valdis peish Показати IP 13 Квітня 2018 18:28
якій нафіг не пропустила на переході цей вело олень шпарив проті шерсті руху як шаленний а падруга на бусі повертала з волі на чехова і вело олень вьіхав ій в ліву бочину
Петро до valdis peish Показати IP 14 Квітня 2018 11:09
Алєнь, а в яку бочину мав в'іхати (чи скоріше баба за кермом) коли по твому ствердженню він їхав по зустрічний? А вона на переході і на повороті не мала нікого пропустити, чи саму винесло на зустрічну? Чомусь бус стоїть не на своїй полосі руху..? З яких пір велосипедист став не учасником дорожнього руху і його можна ігнорувати? Ця ТП проігнорував зустрічний камаз чи маз?
Wer до Петро Показати IP 14 Квітня 2018 15:54
Ти пєтя явний шизік
Я Показати IP 13 Квітня 2018 19:10
Мало велолюдей , за звичай придурки які як хочють так і їдуть
valdis peish до Я Показати IP 14 Квітня 2018 11:43
по зустрічній але при тротуарі і на шаленній швидкості - а баба чи мужик не важно хто за кермом не може уявити повертаючи на ліво що окрім як пропускати рух по потоку зправа ще такого літуна треба видивлюватись в ліве дзеркало
Вік Показати IP 13 Квітня 2018 20:47
А в нас завжди винні водії, як би не було.
Ігор Показати IP 13 Квітня 2018 21:36
Взагалі то, перехід через те ПІШОХІДНИЙ, бо по ньому треба ПЕРЕХОДИТИ, а не переїжати
valdis peish Показати IP 13 Квітня 2018 21:56
добавлю свідчень-я курив на вулиці а в цей час а мій шеф розмовляв по телефону і дивився з магазину в вітринне скло.Якби в цього велодятла не булоб шолома на голові то швидку йому треба булоб викликати удар був такоі сили ніби по бусі хто кувалдою вдарив.Це воно дибільне свою башкою в бочину буса вдарилось-потім бігало і стонало бо з носа кров пішла. Дівчина іхала зі сторони центра по Проспекті Волі і повертала на ліво на вулицю Чехова -впевнилась що з права немає перешкоди повертає і тут з ліва в неі влітає дятел з вєліком який переходить переход - абсурд
Тіна Показати IP 13 Квітня 2018 22:08
Ага, всі нормальні, тільки велосипедисти - придурки. Чому з такою неповагою до велосипедистів?! Незрозуміло...порушують і автомобілісти, і пішоходи також (((
valdis peish до Тіна Показати IP 13 Квітня 2018 23:04
пішоходи якщо не дурні то другій людині не можуть завдати серьйозних травм. Вело- придуркі зараз ганяють навіть по пішохідних дорожках з такою швидкістью що в мене виникає страх
Анонім до valdis peish Показати IP 14 Квітня 2018 18:25
Бо телята ходять по велодоріжках,стоїть знак,а воно пливе,особливо люблять велодоріжки яжмать з каляскою,то кудою їхати велосипедом?
valdis peish Показати IP 14 Квітня 2018 00:46
а ви задумайтесь - що замість буса могла бути на тому місці молода матуся з новонародженним в візку
Тіна до valdis peish Показати IP 14 Квітня 2018 10:43
Спостерігаю регулярно, як матусі прогулюються велосипедними доріжками по Молоді і рахують, що вони праві. Ще й кричать на підлітків на велосипедах, щоб ті їхали на проїжджу частину. Немає взаємоповаги і культури.
Анонім до Тіна Показати IP 14 Квітня 2018 18:26
Розуму в них немає,яжмать
євробляхи Показати IP 14 Квітня 2018 01:02
то му що ці дятли їдуть по зустрічній смузі у мене 2 авто одне на бляхах друге укр я нехочк щоб таке падло псувало мені машину пробиваючи своєю дурною башеою мені мої авто треба було вийти і того носа йому добити виродку
Юра Показати IP 14 Квітня 2018 06:54
Маразм. На пішоході не пропустив велосипедиста.
Вeт Показати IP 14 Квітня 2018 08:39
Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу ПІШОХОДАМ, для яких може бути створена перешкода чи небезпека. Дe написано, що вона має пропускати на пішохідному пeрeході вeлосипeдиста? Нeхай рeчниця навчиться давати визначeння подіі , якщо "вєлік" влeтів в авто, тоді "Вeлосипeдист нe надав пeрeваги в русі",або на крайняк "Вeлосипeдист збив віваро", а нe "не пропустила на пішохідному переході 22-річного велосипедиста".
Норм велосипедист і Показати IP 14 Квітня 2018 10:38
Катаюсь на велосипеді і на пішохідному переході веду ровер у руках, бо так треба по правилах. Хоча б мінімум правил потрібно знати, це стосується і водіїв. Будьте всі уважні.
Віктор Показати IP 14 Квітня 2018 18:04
А тому що, велосипед через пішохідний перехід потрібно вести в руках, а не їхати на ньому! Самі спробуйте сісти за кермо і поїздити по місту - їздять як божевільні і думають вони в танку і самі ж лізуть під колеса.
Марьяна Показати IP 14 Квітня 2018 21:20
Ви себе тут ведете як кусок г*вна а не водії!!! А тепер : в мене є фото де на ньому видно що слід від удару справа біля фари.що велосипедист їхав прямо а не на переход!!!. І коли ти сів за руль то враховуй всіх участників дорожнього руху!!! А не накупляли машин і гавкаєте на пішоходів і велосипедистів !
За правду Показати IP 14 Квітня 2018 21:22
У статті помилка!!! Він їхав по центральній дорозі і та ЛЮДИНА в машині мала пропустити велосипедиста!!! Але ж ці ЛЮДИ на машинах не вважають велосипедистів за людей....тому люди не треба так цинічно писати про хлопця не знаючи правди!!! Замість того щоб пошкодувати хлопця ви пишете, такі мерзені речі, а якби йому було десять років? то теж би хотіли вийти з машини і добити ногами? Звірі, а не люди!!! Соромно за такі коменти(
Тіна до За правду Показати IP 15 Квітня 2018 10:18
Підтримую. Нехай хлопець одужує швидше.
пішохід Показати IP 14 Квітня 2018 21:23
в статті помилка велосипедист рухався не по пішохідному переході а по головній дорозі в сторону центру, удар прийшовся на передній бампер авто
Dima Kovalchuk Показати IP 15 Квітня 2018 03:38
Бувби це мотоцикл там би пів буса рознеслоби і булиб гірші наслідки а велосипедист їхав по правилах!!!