USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку «автохам» перегородив дітям дорогу до школи. Фото

18 Квітня 2017 13:19
Батьки вихованців Луцького навчально-реабілітаційного центру жаліються на горе-паркувальника, через якого діти вранці 18 квітня не могли нормально дійти до школи – адже він перегодив своїм авто дорогу.

Про прикрий інцидент повідомили батьки школярів, пише Волинська служба новин.

«Сьогодні вранці діти через цього хама, який поставив своє авто прямісінько на шкільній доріжці, не могли нормально дістатися до школи. Вибір був невеликий – або йти прямісінько по клумбі, або перелазити через саме авто. Всі знають, що в цю школу ходять хворі дітки – з обмеженими фізичними можливостями. Топтатися по клумбі їм не дозволяє їхнє виховання, тому вони протискувалися між двома щільно поставленими автівками», – розповідають батьки.

Та додають: схожу картину біля школи можна спостерігати мало не щодня.

«Чому ці хами так відверто ігнорують хворих дітей, і чому ніхто не поставлять край цьому?», – обурюються вони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 18 Квітня 2017 13:35
Добре діючий рецепт для таких памороків: дверним ключем "випадково" продераєте двоє дверей з крилом до металу. Діє бездоганно, бо це попандос на 100-150у.о.
!!!! до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2017 14:23
Я б ще додав спущені колеса.
dsadsadas до Лучанин Показати IP 18 Квітня 2017 14:24
так хочеш попасти на 100-150уо? так і роби якщо пальців не шкода
ОЛЕГ до dsadsadas Показати IP 18 Квітня 2017 15:42
Його51 а \може то ти\ щастя що моя дитина закінчила цю школу. Я би сходив на ринок благо він поруч узяв чекушку кислоти і полив би машину , а колеса можна і пропороти і ніхто не побачить.Так що треба знати де паркуватися ! А ще діє монтажна піна у вихлопну
я мама до ОЛЕГ Показати IP 18 Квітня 2017 17:07
А ЧЕМНО вирішити питання не пробували ? То Ви- неадеквати, якщо відразу царабати і бити машину.
ОЛЕГ до я мама Показати IP 18 Квітня 2017 17:28
з хамлом по хамські! добре що номера є! а адресу пробити пустяк ! тепер хай чекає сюрпрайз !!
Водій до лучанина Показати IP 18 Квітня 2017 13:55
Копів викликати і хай пишуть протокол!! якшо порушив , може теж дитину в школу привіз і не було місця де поставити авто!! а ключом по машині це тільки злі і неадекватні люди роблять ! побачив таке навіть на чужій машині дав би тим самим ключом в голову !!
!!! до Водій до лучанина Показати IP 18 Квітня 2017 14:24
І лежав би ти тихенько в реанімаціїї.
коля Показати IP 18 Квітня 2017 13:56
суперклею в замки налити.
івапроав до коля Показати IP 18 Квітня 2017 14:25
в.........обі налий
Та Показати IP 18 Квітня 2017 13:59
Луцьк взагалі став хамським містом. Не по темі паркування, але по темі хамства - сьогодні вранці біля десятої години тітка в уніформі мете тротуар навпроти інфекційної лікарні, погода вітряна і пилюка завісою, пройти неможливо, обійшовши по проїзджій частині , бо іншого виходу не було, кажу "Ви б не мели, як люди йдуть" у відповідь гавкає " ви Шо смішні, а коли ж мені його мести?" Та мети, але ж голову піднімай і дивись хоч іноді, якщо йдуть перехожі то зупинись на хвилину і дай пройти. Не всі ж можуть оббігти по проїзджій частині. А якби з дитячою коляскою йшов, то як в такому випадку?
віфвівфівіфвфі Показати IP 18 Квітня 2017 14:34
коментар було видалено
агов Показати IP 18 Квітня 2017 14:56
розбити скло і забрати права шоб думав голоаою дурень
Олександр Показати IP 18 Квітня 2017 16:00
Дітей спитайте чи їм заважає, а не х..ю тут писати. Покажи спочатку де поставити ту машину Щоб дитину в школу завести а тоді пиши Щось. Вумники познаходились.
ОЛЕГ до Олександр Показати IP 18 Квітня 2017 17:31
ти теж так паркуєш ? тоді чекай ми ідем до тебе !!
Олександр Показати IP 18 Квітня 2017 21:47
Клумбу знеси. Вона теж заважає.
я Показати IP 25 Квітня 2017 15:13
ніхто не думав що останім паркувався сітроен а не опель