USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку біля дитсадка затримали ексгібіціоніста

3 Червня 2018 18:24
Сьогодні близько 12 години екіпаж патрульних прибув на виклик по вулиці Чехова у Луцьку. Тут невідома особа біля дитсадка демонструвала статевий орган при дітях, чим лякала їх.

Особу помітили дорослі та викликали поліцію, інформує прес-служба волинських патрульних.

Правоохоронці затримали 45-річного жителя Луцького району.

Полісмени встановили, що раніше чоловік уже мав проблеми з законом через аналогічні порушення.

Сьогодні його знову передали слідчому для проведення подальших дій.

За скоєне йому може загрожувати навіть кримінал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
АНАТОЛЬ_ Показати IP 3 Червня 2018 18:41
Я в шоце, брати моi
1 до АНАТОЛЬ_ Показати IP 3 Червня 2018 23:05
Більш не будеш т*р*бонькати при людях... В шоці воно ..
Цікаво до 1 Показати IP 4 Червня 2018 01:06
А звідки така агресивна реакція на даний коментар АНАТОЛЬ_? Так, цей (або ця) коментатор постійно тролить, але ж не конкретно 1 і не тих хто наставив йому стільки мінусів. Судячи з цього складається враження що всі ці мінусісти схвалюють дії затриманого. А хіба не є шоком те що у Луцьку посеред білого дня таке відбувається при дітях? От цікаво ще порахувати скільки ще ексгібіціоністів мені намінусує. Чи реально люди вже не здатні адекватно сприймати будь-яку ситуацію...
Анонім Показати IP 3 Червня 2018 19:01
Раніше мав проблеми з цим,потримають,випустять,знов свого прища буде показувати,чому не садять???А,в нас все умовно.
жесть Показати IP 3 Червня 2018 19:13
пшел нах пйьос
Санчес Показати IP 3 Червня 2018 19:29
Це Тарас Яковлев инфа 100%
ввввв до Санчес Показати IP 5 Червня 2018 08:49
І хто він такий? Звідки?
Чопорний Показати IP 3 Червня 2018 21:31
Бідовий такий чоловічина на вигляд. Його треба стерилізувати.
хохо Показати IP 3 Червня 2018 22:14
тре йому жінку виписати
Андрій Показати IP 4 Червня 2018 01:29
Він сам стане жінкою,якщо упакують.
Анонім Показати IP 4 Червня 2018 01:33
Але ще треба зоофіла, щоб таку тварину тягав
Анонім Показати IP 4 Червня 2018 10:22
Це "вільне" Європейське статеве виховання ...а ще рвані штани.