USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля «Княжого Двору» збили дівчину

8 Червня 2015 20:22
Внаслідок наїзду автомобіля важкі травми отримала молода дівчина.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії.

Дівчині, яка стала жертвою аварії, приблизно 25 років.

ДТП сталася у Луцьку на проспекті Соборності навпроти ресторану «Княжий Двір». Аварія спричинила великий затор вулицею.



Як повідомляє «Під прицілом», удар був сильний, адже лобове скло автівки повністю розтрощене, ДТП була кривава.

На форумі «Луцька дошка» користувач Antarius написав, що водій їхав на червоне світло.

«Якраз вийшов з дому через 2 хвилини, свідки кажуть, що дівчинка вже йшла на «Перехід через проспект соборності дозволено», тобто водій їхав на червоне, швидка приїхала хвилин через 5-7, дівчина жива, але поранена, здається розбита голова», - написав він.

Інший очевидець написав, що у дівчини травмована нога. «Волала від болю, коли клали в швидку. Наїзд здійснив, скоріш за все, водій ВАЗ 2107», пише користувач vaz75.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Свідок Єгови Показати IP 8 Червня 2015 20:44
Крові там не було, пиз**ж!!!
Лучанин до Свідок Єгови Показати IP 8 Червня 2015 21:16
Не паліть контору, так сенсаційніше. Інформації мало. Невідомо хто збив, кого, фотки "ліві", то хоч терміном кривава додадуть жару новині.
Анонім Показати IP 8 Червня 2015 21:22
Дівчина в 9 клас закінчила.... 26 школа
Правда до Анонім Показати IP 8 Червня 2015 21:43
"Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці аварії. Дівчині, яка стала жертвою аварії, приблизно 25 років."
я до Правда Показати IP 9 Червня 2015 00:06
Дівчина закінчила 9 клас. Сьогодні здала останній екзамен
інна Показати IP 8 Червня 2015 21:33
Хотьби все добре було,хай Бог помагає
Інженегр Показати IP 8 Червня 2015 21:43
Сьогодні на двох пішоходних переходах мене не пропустили авто. За кермом одного буса (перехід біля Палацу Учнівської молоді) сиділа ТП. Невже ця ТП не має дітей? У місті з ДТП твориться щось неймовірне, влади не видно.
людина Показати IP 8 Червня 2015 22:26
Треба дивитись трохи по сторонам.. А не як бидло вуха насунути навушники не фіга не чути не бачити і валити .бо бач пірехід..Не завжди водій може зтормозити в якому стані він не був...треба згадати правила руху які викладали в школі..або прочитати в ДРяк слід переходити дорогу..це перш за все ваше життя,а не воділи-шумахера..
Анонім до людина Показати IP 8 Червня 2015 22:52
там був світлофор... чи водії такі вже царі, що їх треба вже й на світлофорі пропускати? задовбали вже, кожного дня аварії
Лучанка до людина Показати IP 9 Червня 2015 07:33
дійсно, потрібно згадати правила!!! перед кожною "зеброю" є ЗНАК!!! який попереджає водія!!!! то може варто пригальмувати?
ХХХ до Лучанка Показати IP 9 Червня 2015 11:12
Шановні вона перебігала не на переході і не на світлофорі. Хоча що до одного світлофору (біля зупинки 26 школа) що до другого (перехрестя вул.В.Інтернаціоналістів) приблизно одинаково по 50 м. Але ж переходи то для дурнів, яж можу і так перебігти. Як що щось то водій виноватий бо не затормозив. Шановні пройдіть зайвих пару метрів і будете ціліші і живіші. Тай для здоров'я ходити корисно. А водієві не по щастило.
Лучанка до ХХХ Показати IP 9 Червня 2015 11:44
Шановний...я була свідком цієї ДТП...вона переходила дорогу на ПЕРЕХОДІ..який озвучує "Перехід Дозволено!!!". Тому давайте будемо взаємовічливими людьми і пам"ятати що життя людини важливіше, а не те хто знас водій чи пішохід. І доречі...останнім часом саме на пішохідних переходах відбуваються ДТП. Згадайте випадок з двома дівчатками. Відео з реєстратора авто...дівчаток на зебрі збив водій який, ну дуже поспішав!!! ЗАРАЗ ДІЙСНО СТРАШНО ПЕРЕХОДИТИ ВУЛИЦЮ НАВІТЬ НА ЗЕБРІ!!! Думаю варто нашим високопосадовцям подумати про це.
просто Показати IP 8 Червня 2015 23:13
в пятницю переходила дорогу на переході біля сш№5 зі сторони міліції,на зелене для пішоходів,маршрутка і ще якісь авто зупинились,а виїхала якась курка на ланосі і навіть не збиралась зупинятись проїхала і всіх мала в дупі,певно машину, права їй купили а мозгів не додали
Жителька міста Показати IP 9 Червня 2015 08:12
Добавлю про 5 школу - там водители соблюдают правила если стоит гаишник, едут на пешеходов с маленнькими детьми особенно часто в утренные часы и с16 до 19-00 В этом районе 2 школы и 3 детсадика. Шановні панове депутати,панеРоманюк- наведить порядок на вулицях, не чекайте чиєїсь смерті
анонім Показати IP 9 Червня 2015 08:28
Дівчині 15 років!!!9 клас!!!!!
==0 Показати IP 9 Червня 2015 08:49
дівчині 15 років, але виглядає на 25. здоровя їй
Лучанка Показати IP 9 Червня 2015 08:51
НЕНАЧЕ ВОДІІ ВСІ ПОДУРІЛИ! СХАМЕНІТЬСЯ ХОЧ НА ПЕРЕХОДІ.
ваньок Показати IP 9 Червня 2015 09:02
В 25 років 9клас закінчила...логікі нуль
той самий ваньок Показати IP 9 Червня 2015 09:08
Перевіряйте інформацію.Скільки її років
1 Показати IP 9 Червня 2015 09:26
Жодним чином не виправдовую водіїв, але скільки разів доводилося спостерігати, як, наприклад, на переході біля ЦУМа пішоходи, які чекають зеленого світла, мало не на середину проїжджої частини виходять! Вам жити набридло? Чи перейти дорогу на 30 секунд раніше важливіше?
Біля до 1 Показати IP 9 Червня 2015 10:23
Біля Цуму на світлофорі якраз відносно все нормально, кожного вечора, коли йду з роботи десь о 19.00, або в 18.30, тобто майже самий пік, переходжу там дорогу і все як має бути, ніяких ексцесів не помічаю, а от біля того дебільного світлофора, який встановили фіг зна на що біля інфекційної лікарні і біля Нової лінії тепер проблеми щодня, яких раніше не було, по перше постійні затори, а по друге дорогу тепер стало переходити значно небезпечніше ніж раніше, тому що коли не було світлофора, нормальні люди чекали коли на дорозі нема машин і тоді переходили вулицю, зараз же природно, що йдуть на зелене світло для пішоходів, коли ще й кажуть "перехід дозволено", а багато дебілів- водіїв тупо пруть в той самий момент просто на людей, що йдуть по переходу і не думають збавляти швидкість чи пропускати, з жахом кожен раз думаю, що тудою постійно ходять діти і підлітки. Надавати б добре тим по головах, хто придумав впаяти туди ті світлофори, які ні на фіг там нікому не потрібні, замісь того щоб встановити їх, скажімо перед мостом на набережній.
Анонім до Біля Показати IP 9 Червня 2015 11:09
затори? 5 хвилин постояли - і вже затор, аж смішно. ви заторів не бачили. і водії мусять зупинитись на зелений, що значить тупо пруть?? виходить, треба прийняти світлофори, хай люди так перебігають, бо так виходить безпечніше)))
Біля до Анонім Показати IP 9 Червня 2015 11:41
те й значить, що водії тупо пруть, а не зупиняються на зелений для пішоходів, як мусять, тим більше коли на переході люди. Для особливо обдарованих - там не перебігали , бо й рух там не настільки інтенсивний ,а вибирали безпечний момент, коли можна було перейти дорогу, зараз же люди йдуть по правилах на зелене світло, а водії їдуть просто на них плюс постійне скупчення машин з двох сторін - так безпечніше?! Ти там ходиш часто? а я кожен день вже понад двадцять років, тому є можливість порівняти, як було і як стало. І відносно заторів, то з київськими їх ніхто не рівняє, але раніше їх там практично ніколи не було, а зараз постійно знову ж таки з двох сторін від Краю аж за Культосвітнє училище і до кінця мосту в другий бік - то де "пакращення" від вбуханих (тобто відмитих) грошей на ті світлофори?
Аня Показати IP 9 Червня 2015 10:28
Знайома переходила з дитиною дорогу, вона як раз йшла за цією дівчиною. Дівчина переходила на зелене світло для пішоходів, а машина мчала на великій швидкості на червоне світло. В дівчини травма ноги - була видно аж кістка і багато крові.
Своя Показати IP 9 Червня 2015 11:59
Ще не один світлофор не збив людину, нікого не захищаю і не звинувачую, кожен винен по своєму водій який їхав з невідомо яких причин і не загальмував, і дівчина, яка по сторонах не дивилась.У зв"язку з такою аварійністю на дорогах краще декілька лишніх разів подивитись по сторонах стоячи на переході і тільки переконавшись що "ніхто не мчить" іти..а раптом у водія просто напросто гальма відмовили і він при всій своїй можливості просто фізично не може нічого зробити....
Тато до Своя Показати IP 9 Червня 2015 15:41
зателефонуйте мені будьласка 050-663-55-73 097-238-05-03
Тато до Аня до Своя Показати IP 9 Червня 2015 15:54
Будьласка зателефонуйте 050-663-55-73 097-238-05-03
тато до "людини" Показати IP 9 Червня 2015 15:39
Б*дло це ти,приїдь на соборності,я тобі це популярно поясню.А на цьому переході,я скоро почну відстрілювати таких д*б*лів.Водій вину визнає,ходить до малої в лікарню.А вам воронньо,яке зловтішається чужою бідою,я бажаю лиш одного....НІКОЛИ НЕ ПЕРЕЖИТИ ТОГО ,ЩО ПЕРЕЖИВ Я ВЧОРА.І не називай себе людиною,ти мавпоподібна тварюка.ПЕРЕХІД,ДІТИ,ЛІТО.!!!
Тато Показати IP 9 Червня 2015 15:46
Шукаю дівчину яка надала першу допомогу,Будьласка,оленка Вам дуже хоче подякувати,і ми з дружиною теж Вам безмежно вдячні!!!Хай Господь Бог Вас оберігає!!!
просто я Показати IP 17 Червня 2015 12:33
Для чого ви всв пишете те що незнаєте!? Бо була без наушників! І йшла вона на зелене світло, а адій обігнав 2 машини і на неї! Вам людям аби попиздіти!!