USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку біля «Променя» чоловік упав у котлован і загинув. ДОПОВНЕНО

12 Вересня 2016 12:50
Трагедія сталася сьогодні, 12 вересня, приблизно о 12:30 у Луцьку: чоловік впав у котлован, який риють на кільці біля кінотеатру «Промінь».

Як стало відомо журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини, які працювали на місці пригоди, загиблий - 51-річний керівник робіт, які здійснюються в центрі міста.

Зі слів очевидців трагедії, чоловік підійшов до краю котловану та перехилився, аби оглянути здійснені роботи. Проте земля з краю ями обсипалась і чоловік впав головою донизу. Котлован, який вирили для заміни труб, глибиною у понад 3 метри (місце, де впав чоловік, було глибиною 7 метрів), а на дні ями - тверде покриття. Падіння з такої висоти на тверду поверхню стало летальним для виконроба.
На місці події був рідний брат потерпілого, який опізнав тіло.
Зі слів поліцейських, які прибули на місце події, згідно з попередніми даними це нещасний випадок.

Наразі, на місці пригоди працюють поліція, швидка допомога та рятувальники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Юра Показати IP 12 Вересня 2016 13:03
ЖАх! А чому так сталось? Хто винен??? Шкода чоовіка, співчуття
*** до Юра Показати IP 12 Вересня 2016 14:25
справді, шкода
нхя не смішно Показати IP 12 Вересня 2016 13:10
Жаль чувака. Майстру, чи виконробу п*зда.
Віталій до нхя не смішно Показати IP 12 Вересня 2016 13:44
Читай уважно!!! Керівник робіт і загинув
жесть до нхя не смішно Показати IP 12 Вересня 2016 13:46
загиблий - 51-річний керівник робіт, шо ти мелеш?
нхя не смішно до жесть Показати IP 12 Вересня 2016 13:56
Я нічого не "мелю", бо сам був у такій ситуації. Почитай СНиП ІІІ-4-80* (може зараз є новіший). Розділ 9 "Земляні роботи" п. 9.5 "Котловани і траншеї, які розробляються на вулицях, проїздах, у дворах населених пунктів, а також місцях, де відбувається рух людей або транспорту, повинні бути огороджені захисним огородженням у урахуванням вимог ГОСТ 23407-78. На огородженні необхідно встановлювати попереджувальні написи і знаки, а у нічний час - сигнальне освітлення. Місця проходу людей через траншеї повинні бути обладнані перехідними містками, які освітлюються в нічний час". Але майже ніхто цього не робить, бо МИ "економимо" час і ресурси - і ось результат...
місцевий до нхя не смішно Показати IP 12 Вересня 2016 16:06
він сам виконроб
Вася Показати IP 12 Вересня 2016 13:30
нещастний випадок! ви бачите огородженя, турнікет тощо, охорона праці -0!
Катя Показати IP 12 Вересня 2016 13:46
Ото бідний заробив. Господи,яка біда. Чого ж він не подумав, що воно є може усунутися. То ж немолоденький уже.Значить так має бути. Але ,як кажеться: "Береженого Бог береже".Співчуття рідним
Андрій Показати IP 12 Вересня 2016 14:03
А чому ніхто авторам цим робіт не поставить запитання в рамках КК України, чому це місце не огороджено....перехожі...діти....вночі і пяні можуть впасти? Вирили котлована на 7 метрів і хай собі....Нічого лазити....
Уважний до Андрій Показати IP 13 Вересня 2016 11:39
Не 7 метрів, а 3,7 м. Ніби й не дуже високо, а доля зробила своє...... співчуття рідним і близьким.
ВІктор Показати IP 12 Вересня 2016 14:05
Шкода, ну він що перший раз так , видно щось там було, працівник по охороні праці відповідатими, ужас як і брату рідному на очах брат впав, ой нема слів, горе. Співчуваю рідним.
нхя не смішно до ВІктор Показати IP 12 Вересня 2016 16:10
Працівник з охорони праці нічого "не відповідатиме", бо створення безпечних умов праці - це обов'язки керівника робіт. Служба охорони праці контролює ці процеси, але не відповідає за безпечну організацію робіт. Відповідати будуть майстер, виконроб, начальник дільниці і далі по інстанції.
------ Показати IP 12 Вересня 2016 14:11
Дуже шкода Людину. Співчуття рідним. Якби був в касці захисній можливо залишився би живим.
Лучанка Показати IP 12 Вересня 2016 14:20
коментар було видалено
Лучанин до Лучанка Показати IP 12 Вересня 2016 15:19
До чого тут приміщення?Яке вам приснилось приміщення?На тому кругу де вирили яму ніякого приміщення нема!Що ви таке пишете?Вирили котлована щоб замінити труби.Старі забрати і поставити нові!Уважніше статтю треба читати!
ХМММ до Лучанка Показати IP 12 Вересня 2016 16:02
Якого приміщення? це ж кільце біля проміня. ЩО Ви несете?
Лучанин Показати IP 12 Вересня 2016 15:30
От кому попаде,то це інженеру з охорони праці!Це він винуватий.Котлован повинен був бути огородженим захисним огородженням,на огородженні необхідно встановлювати попереджувальні написи і знаки,все має бути зроблено так як написано в Розділі 9 "Земляні роботи" п. 9.5.По мінімуму мала бути там хоча б огороджувальна червоно-біла лента.А там навіть і того небуло.Але ж це була не проста людина з вулиці,це був сам керівник робіт,і він мав знати і я впевнений що знав,як потрібно обережно поводитись біля котлована ,щоб у нього не звалитися.Це людська необережність!Земля обвалилась,от і чоловік полетів головою донизу!Нещасний випадок!
Лучанка Показати IP 12 Вересня 2016 16:07
Ні щоб людям поспівчувати то наш народ провсяк щоб тільки обіср*ти
Лучанка Показати IP 12 Вересня 2016 16:10
Наші люди не вміють співчувати біді.стараються тільки наср*ти в душу
Оля Показати IP 12 Вересня 2016 16:16
Ви якщо не знаєте ситуацію то нема чого ганяти людину.краще б поспівчували.
Ната Показати IP 12 Вересня 2016 16:30
Страх. Пішов на роботу, сім'я дома чекаю і тут на тобі. Ось де горе,, де біда і безвихідь.
Лучанин до Ната Показати IP 12 Вересня 2016 19:09
Цей чоловік з Вінницігаз, шкода, нехай земля буде йому пухом. Співчуття рідним.
Микола Показати IP 12 Вересня 2016 16:46
Пішов від нас хороший чоловік. Хто його знав той зрозуміє, а чия вина знає тільки Бог.
Qwerty Показати IP 12 Вересня 2016 18:45
До редакції-а що таке "Промень"?Чи може "Промінь"?
Я до Qwerty Показати IP 13 Вересня 2016 09:11
Як таких неуків земля українська витримує? Вже хоча б на посміховисько загальне не виставляйтесь, а поверніться в 3-тій клас і вивчіть відмінювання іменників. Вибачення рідним загиблого за, не зовсім умісний, коментар; прийміть співчуття...
Олександр Показати IP 12 Вересня 2016 19:18
Да, хороша була людина... Нехай земля йому буде пухом...
думка Показати IP 12 Вересня 2016 20:12
Про покійних або добре,або ніяк.Співчуваю.АЛЕ як __виконроб__,не пацан,(51рік).міг порушити всі норми техніки безпеки.А,якщо би там були молоді робітники,які впевнені, що виконроб за все подумав???
Анонім Показати IP 12 Вересня 2016 20:42
Колб Леонід,це людина з щирим серцем.Мої співчуття рідним.Лариса
SSS Показати IP 12 Вересня 2016 20:48
Хороша людина. Земля йому пухом.
СВІТЛАНА Показати IP 12 Вересня 2016 22:28
ДРУЖИНІ ОКСАНІ ЩИРІ СПІВЧУТТЯ ВІД ОДНОКЛАСНИКІВ! ТРИМАЙСЯ...