USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Біля «Варшавки» у Луцьку облаштували платну парковку під заборонним знаком

19 Жовтня 2016 15:28
Платну парковку з паркоматом за 97 тисяч гривень, який не видає здачі, та під знаком «Зупинку заборонено» відкрили на вулиці Карпенка-Карого у Луцьку 19 жовтня.

Як повідомлялось раніше, комунальне підприємство «Автопарк сервіс» в особі директора Олександра Мартинюка взяло паркомат за 97 тисяч гривень у розстрочку. Своєю чергою, директор обіцяв, що платний паркінг біля завокзального ринку приноситиме в казну міста щомісячно 18-20 тисяч гривень прибутку.

Як виявилось, парковка біля завокзального ринку - це 25 паркомісць, позначених синьою фарбою, вздовж бордюру по обидві сторони вулиці Карпенка-Карого. Паркування є платним щодня, крім понеділка з 7 ранку до 17 вечора.
Цікаво, що ряд платних паркомісць облаштували в зоні дії дорожнього знака 3.34 «Зупинку заборонено» на початку вулиці Карпенка-Карого. Згідно з правилами дорожнього руху, дія заборони розповсюджується до найближчого перехрестя, яким в даному випадку є кільце на розі ринку.
Про те, що парковка відтепер платна повідомляє працівник КП «Автопарк сервіс». Паркувальник розповідає водієві про вартість паркування - 6 гривень за годину, - та показує, де розташований паркомат для оплати, який, до слова, приймає лише готівку. Якщо водія не вдасться застати на місці, під склоочисником автомобіля залишать попередження про відповідальність за статтею 152 КУпАП «Порушення паркування транспортних засобів», яка передбачає штраф від 136 до 204 гривні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Водій Показати IP 19 Жовтня 2016 15:46
Молодці! Гарно все організували, все пояснили, хоч щось змінюється на краще! А не ці, шо трохи далі ходять бабло збивають незаконно, біля самої варшавкі.
лучани Показати IP 19 Жовтня 2016 15:57
Реально стоїть 34 автомобіля, а не заявленні 25. З одної сторони 17 і здругої 17. В чому проблема?
водій Показати IP 19 Жовтня 2016 16:11
Ау ! де парковка? взждовж дорги понад тротуаром? Ха-ха-ха. так і раніше там так ставили. тепер тільки потратились на синю краску для бордюрів і стала парковка??? Ідіотізм.
123 Показати IP 19 Жовтня 2016 16:21
не платил. не плачу и не собираюсь.
Igor Показати IP 19 Жовтня 2016 16:34
Може по 10 треба було робить..... Біля там-таму нормальна стоянка 3 грн, а ці 6 грн, от гонять!!!!
Мутний. до Igor Показати IP 19 Жовтня 2016 18:49
Там там місту не платить паркувального збору і не є оператором паркування а тому не може брати погодинну оплату за паркування. Паркомат їх не зареєстрований в дфс як рро. Вас просто розводять на гроші. Коли там там буде легальним оператором паркування то вартість години буде не менше 8 грн.
Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2016 17:00
Згідно постанови 1342 Паркомат розрахований на 20 паркомість, а тут вже більше.. Обладнання майданчиків для паркування 14. Відведені майданчики для платного паркування обов'язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків уздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару та/або інформаційними знаками про можливість і порядок надання послуги “мобільне паркування”.
Мутний до Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2016 18:44
Так виходить 40 машин. А парковка на 25. В чому порушення ?.
Давід Маркович Показати IP 19 Жовтня 2016 17:12
де подівся розпіарений "ЕВАКУАТОР" що вийшов 2 тижні назад на дороги!!! оренда "пішла" в карман, а евакуатор не працює.......!!! ???
Ірина Показати IP 19 Жовтня 2016 17:37
Одне блюзнірство
Макуха до Ірина Показати IP 19 Жовтня 2016 20:11
Ви певно десь чули це слово але не знаєте що воно значить.
Микола до Ірина Показати IP 19 Жовтня 2016 20:15
Чомусь скромно змовчали, а хто несе відповідальність, в разі угону транспортного засобу.
Олександр Показати IP 19 Жовтня 2016 19:50
Дякую чоловіку біля паркомату) дуже добре все пояснив
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2016 21:21
Що облаштували????? Там як було мало місця,так і залишилось. Поліпшили зробили платно.
Водій Показати IP 20 Жовтня 2016 07:52
Всі волинські ЗМІ збіглися,не було тільки СНН і ББсі.Оце так новина.
водій Показати IP 20 Жовтня 2016 09:57
туалети два ? м та ж