USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку біля входу в ТЦ сталася бійка «з продовженням», - ЗМІ

13 Березня 2017 08:15
Молодики помстилися трьом кривдникам за побитого товариша.

Учора ввечері, близько 21:30, біля торгово-розважального центру у Луцьку сталася бійка «із продовженням», повідомляє «Волинська служба новин».

Молодий чоловік, виходячи з торгового центру «ПортСіті», ненавмисне зачепив одного з молодиків, який стояв там із компанією – трьома хлопцями і двома дівчатами. Як кажуть очевидці, компанія була напідпитку. Коли молодий чоловік дійшов до службового входу у «Там Там», вони побігли за ним, повалили на землю і почали з усіх сил гамселити ногами. Потім залишили жертву і пішли.

Перехожі дали потерпілому серветки і воду.

«Мабуть в мене ребра поламані, бо я не можу дихати», – кілька разів повторив він.

Після цього він зателефонував, вочевидь, своїм знайомим, які були неподалік, оскільки ті за лічені хвилини уже були біля нього. Це було двоє хлопців спортивної статури.

Цікаво, пише видання, що самі кривдники «по-геройськи» стояли поруч із тим місцем, де побили людину, зовсім не чекаючи, що зараз отримають «здачу».

Але буквально за кілька хвилин троє «героїв», які побили одного, зазнали того самого: «група підтримки» миттєво помстилася за товариша.

Лише приїзд поліції поклав край розбіркам. Щоправда, потерпілий разом зі своїми захисниками встиг утекти з місця події на авто, а троє кривдників (тепер уже жертв) лишилися лежати на асфальті.

Нагадаємо, у середині січня група підлітків напала на 14-річну школярку, коли та гуляла торговим центром «ПортCity». Дівчину відвели в туалет, де жорстоко побили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
109 Показати IP 13 Березня 2017 08:32
Добре,коли друзі поряд
Вася до 109 Показати IP 13 Березня 2017 08:47
В цивiлiзованих краiнах без друзiв на вулицю не виходять !
123 до 109 Показати IP 13 Березня 2017 08:49
Так їм і треба
901 до до 109 Показати IP 13 Березня 2017 08:52
Погано коли українці гамселять українців. Доброго не жди.
Анонім до 901 до Показати IP 13 Березня 2017 11:47
ТИ хоч нікому не розказуй, що та потолоч пяна - українці
ййй Показати IP 13 Березня 2017 08:48
Ребята вобще молодци
Лучанин Показати IP 13 Березня 2017 08:50
Перестаньте тим соплякам продавати алкоголь в Там-тамі. Та поліцію в район Липинського та Сухомлинсько. І буде (можливо) порядок. Бо ці діти (сопляки) там постійно п'яні або накурені. Це стадо не контрольова. І ще в цьому дибільному закладі потрібно заборонити вхід цій дітворі після 21.00.
Лучанка до Лучанин Показати IP 13 Березня 2017 10:15
так немає ж таких законів, на жаль... Просто нормальним людям треба туди не ходити. А ходити в інші місця - є ціла купа інших торгових центрів, магазинів, барів, ресторанів. А в порт сіті нехай малолєтки ходять.
Лучанин до Лучанка Показати IP 13 Березня 2017 11:02
Згідний з Вами, але нажаль проживаю в цьму районі. І все це бачу. Поліція на це все забила. На що дивляться батьки? З цієї дітвори вже толкового нічого не виросте
До до Лучанка Показати IP 13 Березня 2017 11:23
Закон є не продавати алкоголь неповнолітнім, але нажаль адміністрація та продавці там-таму його не дотримуються. Якби правоохоронні органи чергували, то побачили скільки алкоголю продають неповнолітнім.
лучанка до До Показати IP 13 Березня 2017 21:14
щодо закону - я не про алкоголь, а про заборону входити дітворі...
V. Показати IP 13 Березня 2017 09:02
Звірі.
Знаючий Показати IP 13 Березня 2017 09:21
Це спортсмени, зразу видно (двоє трьох вложили), а спортсмени не пють, по собі не суди, пєш то пий!!!! Правильно зробили.
До до Знаючий Показати IP 13 Березня 2017 11:00
Це ж не троє одного. Молодці пацани.
Активіст Показати IP 13 Березня 2017 10:04
А де в цей час були Варта порядку та Самооборона? Недопрацювали хлопці.
Лариса Петрівна Показати IP 13 Березня 2017 10:12
Та задовбав вже той портсіті. Їм аби відвідувачі залишали в торговому центрі і тамтамі. А хто це буде - малолєтки, гопники - їм не важливо, гроші ж не пахнуть.
Потішило Показати IP 13 Березня 2017 10:56
"а троє кривдників (тепер уже жертв) лишилися лежати на асфальті." П.С. Добре, що у справжнього потерпілого є такі друзі. А як бути іншим?
Вася до Потішило Показати IP 13 Березня 2017 11:40
вiдповiдь на поверхнi- озброюватися! )))
SS Показати IP 13 Березня 2017 10:58
Ну і що поганого в тому що друзі плмстидися за свого побратима? Зразу видно що у молоді є бойовий дух який вони загартовують. А не сидять в підїзді під рускій рок.
Реакція Показати IP 13 Березня 2017 11:26
Дружбани реагують швидше ніж поліція. Думаю варто платити податки нашим друзям)
Анонім Показати IP 13 Березня 2017 11:49
знову перд-сіті, знову нема паяції. може пора начальника паяції міняти з вовчим білетом ?
Україна-руїна Показати IP 13 Березня 2017 13:28
Неначе люди в Україні подуріли.... і дорослі і малі - агресивні, злі, заздрісні, войовничі, конфліктні, зловживають алкоголем, тютюном, наркотиками і т.д. Люди перестали боятись державних Законів і Божих Законів. Не Україна-країна, а ДУРДОМ і ПЕКЛО... В людей зараз - культури - 0, співчутття -0, поваги до інших -0.
1 Показати IP 13 Березня 2017 13:42
Увесь час "Порт Сіті".
Лучанин Показати IP 13 Березня 2017 14:05
друзям #RESPEKT
Саша Показати IP 13 Березня 2017 19:16
Молодці друзяки. Щоправда шкодую одне, що ті падлюки не в реанімації... ((
kkk Показати IP 14 Березня 2017 07:40
.........покарання 10 років виправних робіт
Вас Показати IP 14 Березня 2017 12:01
Берлику подзвонив??))