USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У луцькому торговому центрі жорстоко побили школярку. Фото

14 Січня 2017 23:25
Група підлітків напала на 14-річну школярку, коли та гуляла торговим центром «ПортCity». Дівчину відвели в туалет, де жорстоко побили. В результаті дівчина отримала тріщину, струс мозку, сильну гематому ока.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила мама постраждалої. Згодом у поліції повідомили що розслідують інцидент з побиттям дівчини, що стався поблизу розважального закладу. Тобто бійка, що розпочалася в туалеті, завершилась поза межами ТРЦ «ПортCity».

Мама 14-річної Дарини розповіла, що її донька гуляла торговим центром, коли до неї підійшла група підлітків, почали шарпати і тягати за волосся, після чого відвели в туалет. Там нападники сказали одній зі своїх подруг вдарити Дарину, на що вона почала бити школярку в груди, лице, в область нирок.

«Била і руками і ногами. В Дарини – сильно травмоване око, струс мозку, тріщина. Охоронець бачив цей інцидент, але сказав «ідіть на вулицю битись», - у відчаї каже мама постраждалої та додає, що лікарі не можуть встановити, що з оком, адже через гематому дівчина не може його відкрити.


Нині постраждалу госпіталізували, завтра її огляне ще один лікар. За фактом побиття правоохоронці порушили кримінальну справу.

«Особу нападниці слідчі встановлювали три години, хоча друзі знайшли її через соцмережі відразу. Звуть її Марта Гузь, їй 14 років. Навчається у 8 класі луцької школи №5», - каже пані Яна.

Мама постраждалої Дарини каже, що інцидент став продовженням минулої «неприємної історії». Зі слів пані Яни, тій же компанії підлітків 10 січня біля виходу з торгового центру чимось не сподобалась її донька, і вони почали шарпати і тягати її.

«Почали тягати доньку за волосся, шарпати. Вдома вона мені нічого не розповіла, бо боялась, що сваритиму її за порвану куртку. Тому про це я дізналась тільки сьогодні».

Після цього Дарина розповіла про те, що на неї напали, своєму знайомому. Він в соцмережах попередив нападницю, аби та не мала справи до Дарини. Проте вже через декілька днів дівчина все ж побила Дарину.

Як повідомляло ІА Волинські Новини, до патрульної поліції 20 грудня надійшло повідомлення від громадянки про те, що поблизу торгового комплексу "ПортCity" невідомі особи нанесли їй тілесні ушкодження та пограбували, а саме – вкрали мобільний телефон. Очевидець події повідомив, що бачив підозрюваних усередині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 177
Lili Показати IP 14 Січня 2017 23:38
Боже за що її так?
Лучанка Показати IP 14 Січня 2017 23:41
Хай змінять охорону в Порт-сіті.Це вже не перший випадок в торговому центрі. То на людей нападають, то грабують. Хай за порядком слідкують, а не за продавцями, хто на скільки хвилин в туалет вийшов.
ги до Лучанка Показати IP 15 Січня 2017 00:49
там статісти, а не охорона. одні бухарі
Анонім до Лучанка Показати IP 15 Січня 2017 16:23
просто не ходити у той свинарник
стурбована мама до Лучанка Показати IP 16 Січня 2017 11:57
Так ще й неповнолітні по туалетам розпивають спиртне. Коли хотіла покликати охорону, бо ця шпана почала огризатись та хамити на зауваження, нікого не знайшла на цілому поверсі!!! А по телефону, який був вказаний як контактний на сайті ПортСіті, ніхто не відповідав.
До Лучанки до Лучанка Показати IP 19 Січня 2017 11:54
Що склали акта, а інша охорона є надія не буде складати.
Лучанка Показати IP 14 Січня 2017 23:42
А не можна взнати, хто охоронець був у той час???? Наказати , су%№у!!!!!!!!!!!!
До адвоката до Лучанка Показати IP 15 Січня 2017 11:47
Так де була бійка? Чого не пишуть про двір будинку №4 Сухомлинського.
Юрій до Лучанка Показати IP 16 Січня 2017 09:50
Покарати як співучасника нападу
Ап Показати IP 14 Січня 2017 23:49
Чому ж стільки помилок в тексті.
Йося до Ап Показати IP 15 Січня 2017 08:30
А ти що с...ка млять - рецензент орфограф япона мама...
1111 до Ап Показати IP 15 Січня 2017 09:17
лови смисл а не помилки рузумні стали помилки в тексті
азаза до 1111 Показати IP 16 Січня 2017 11:04
рузумні? Тупий баклан, ти своє ПТУ коли закінчив, вас таких багато, невихована н*чість. Навчися писати в свому селі!!!
На. до азаза Показати IP 16 Січня 2017 14:44
Ви себе поводить нічим не краще за ту групу малолітніх
Дудко Показати IP 15 Січня 2017 00:11
Жаль
ПЕДАГОГ Показати IP 15 Січня 2017 00:19
коментар було видалено
дідо до ПЕДАГОГ Показати IP 15 Січня 2017 09:15
школа для нацменшин...
Бабо до дідо Показати IP 15 Січня 2017 10:15
Ну взагалі то ця школа вже давно не російськомовна. Бачу для тебе немає інших проблем, ніж мовна. Взагалі не бачиш що в тексті написано.
#УІДО до дідо Показати IP 15 Січня 2017 21:35
Ти вже ж сюди з своїм "псевдомегапатріотизмом" не ліз...
Глядач Показати IP 15 Січня 2017 00:31
Потрібно якось контролювати відвідувачів закладу. Коли не зайдеш сидить купа малоліток на лавках, в закладах харчування, нічого не замовивши, дивляться хто що їсть і гріються. Таке враження що ходять гудяти не на вулицю а в Порт Сіті бо більше немає в Луцьку куди піти. Я б на місті охорони їх бистро розганяв, немає чого шастати без діла)))
Невідомий до Глядач Показати IP 15 Січня 2017 16:36
Це тому що почалися канікули
Denis Показати IP 15 Січня 2017 01:02
коментар було видалено
мда.. Показати IP 15 Січня 2017 01:35
Дуже жалко дівчину,але я таке бачу кожен день у порті і охорона нікооооли не виводить нікого і не допомагає.Малолєткі збираються в банди і ходять лякають людей і грабують,і ніхто не може їм дати ради.Це як так?І ще порт сіті вважає себе найпрестижнішим на Волині.Я бачила як вони бьють хлопців і дівчат і знаю людей які цю дівчинку 20 грудня побили і пограбували і вони так само і далі гуляють там.Це хіба нормально?Адміністрація,зверніть увагу,бо ми піднімемо усіх репортерів.Я вам гарантую!
Станіслав Верем Показати IP 15 Січня 2017 02:07
Взагалі задній порт сіті це 90-е рокі! Там з дитиною страшно їти(
Швондер до Станіслав Верем Показати IP 15 Січня 2017 09:45
Які "рокі"? - Роккі 3, чи Роккі 4?
Станіслав до Швондер до Швондер Показати IP 15 Січня 2017 11:56
Яка різниця не замітив помилку Суть зрозуміла
Чікаго до Швондер Показати IP 15 Січня 2017 12:16
30ті роки в Чікаго...
Qwerty Показати IP 15 Січня 2017 02:07
Я з кожним роком бачу як ці малалєткі стають при#уєвшими. Вони нікого і нічого не бояться! А кого їм боятись якщо на охороні такі #ідари стоять. За чім вони слідкують? Та дай лящя і заведи в пункт охорони хай посидить і визви батьків. Може тоді хоть трохі боятись будуть. "Ідіть битись на двір" це шо за #здц?! Ти ше капу дай і кастєт запропонуй. Нас оточують одні дибіли які думають тількі за себе. А пізніше між своїми напарниками скаже " Та н#х мені цей лишні геморой на голову, хай собі на дворі розбираються". По#єр шо забити можуть шо мама не впізнає. Все нормально
На. до Qwerty Показати IP 16 Січня 2017 14:41
В першу чергу це позор батькам тих дітей, які били дівчинку. Вони ж таке саме хамло, бо так виховала своє дитя. Таке саме жорстоке, таке виховання -вседозволеність, безкарність. ТУ групу б посадити, щоб трохи поламало життя, щоб задумалась про майбутнє, про свої вчинки. Щоб просто навчило, якщо цього не зробили батьки
Qwerty Показати IP 15 Січня 2017 02:17
Понабирають в ту охорону одне село якє ходить шокає і гакає. Толк з такої охорони? Вони стоять і думають "Як ж то бистріше до дому с#*атись" і "Скільки ви ше можите в це порт сіті ходити". А як ті малалєткі гарно в лєсєнку стоять курять біля входу! Це ж нормально! Пффф а шо тут такого? Все ж норм. Хай стоять. Я від дзвінка до дзвінка. Прийшов і пішов. Все остальне мене не хвилює. І так кожен охоронець порта говорить і думає. Всім на#рати!
Прікольний до Qwerty Показати IP 15 Січня 2017 12:27
Боже мій, піонери, ідіть в охорону і працюйте, якщо так не подобається!
Юлія до Qwerty Показати IP 15 Січня 2017 13:18
Що не стаття, то вам заважають поліщуки, село і тому подібне. Не сільські діти побили цю дівчину. Подивіться на своїх міських, і слідкуйте що вони роблять і де шастають. От з такого бидла і виростають погані охоронці, бо ж воно ніде більше не зможе себе реалізувати.
До ап Показати IP 15 Січня 2017 04:06
Тобі не пох**й..зміст зрозумілий.
Ілля Показати IP 15 Січня 2017 04:08
Дитяча злочинність це у Луцьку не новина, вона завжди була, бо як в приказці сказано - яблуко від яблуні недалеко впало. Бич суспільства за ваше зухвальство.
Анонім до Ілля Показати IP 15 Січня 2017 16:28
особливо в районі вокзалу, де живуть бувше воєнне рускоязічноє насєлєніє
Гуцул_2006 до Анонім Показати IP 17 Січня 2017 18:48
Не розпалюйте міжнаціонального розбрату. Це простий кримінал.
Русскоязычный Украин до Анонім Показати IP 18 Січня 2017 19:17
Увага не стосується нормальних українців (яких залишилось нажаль дуже мало) ... У тебя с головой проблемы, такие же кстати как и у тех малолеток, а русскоязычное население, из такой обезьяны как ты пыталось человека сделать !) но тщетно, увы дорогие соплеменники украинцы Вам уже ничего не поможет. Это только начало тех проблем, которые будут дальше, как бы вы не начали от вашей "национальной гидности" поедать один другого !!! Вместо того чтобы обьединится и навести порядок Вы глотки один другому рвете, интернет бойцы невидимого фронта, и в итоге все понятно кто виноват - русскоязычное население, оно к Вам прям регулярно ездит, бить в туалетах Ваших соплеменников, а вы именно племя.
рн Показати IP 15 Січня 2017 05:59
коментар було видалено
луцьк Показати IP 15 Січня 2017 06:09
коментар було видалено
олег Показати IP 15 Січня 2017 06:50
разом з охороною треба міняти і керівницьтво. начальник охорони
вася з вокзалу Показати IP 15 Січня 2017 07:18
В Порт Сіті вже стало небезпечно заходити. Ніби це не торгово-розважальний заклад, а якийсь албанський анклав з циганами. З іншої сторони, 5-а школа - руська. Там вчаться нащадки "асвабадітєлєй". Конфлікти між ними і іншими дітьми - не новина. Особливо - в районі вокзалу.
Олег до вася з вокзалу Показати IP 15 Січня 2017 10:37
Не треба звинувачувати всіх і вся, говоріть мовою фактів!
Анонім до Олег Показати IP 15 Січня 2017 16:29
поцікавтесь у міськвідділ поліції і поцікавтесь статистикою правопорушень у Луцьку.
Прікольний до вася з вокзалу Показати IP 15 Січня 2017 12:29
5 шк. вже не "руська".... Не знаїте не говоріть.
васічька до вася з вокзалу Показати IP 15 Січня 2017 13:04
ти далба**б казковий,чи теліка передивився? які "нащадкі асвабадітєлєй", які конфлікти,яка руська,якщо з 3 класів тільки 1 рос??? шо ти мелеш???? 15 і 5 вже давно разом футбол грають і з дівками лазять,поки ти щось куриш.
різниця до вася з вокзалу Показати IP 17 Січня 2017 17:58
отут справді є різниця: руська школа від слова Русь, а російська - від кацапія
Гуцул_2006 до вася з вокзалу Показати IP 17 Січня 2017 18:53
Не шукайте в цьому інциденті "міжнаціональні війни". Підлітки билися у всі часи. Це чиста кримінальщина.
бандерівець Показати IP 15 Січня 2017 07:36
Пора вже розігнати тих малолєток що курять і збираються на тому вході,що з сторони Чорновола. ,А то таке відчуття,що там в нас наркопритон...
АК 47 Показати IP 15 Січня 2017 07:46
Негайно до судмедексперта за висновком і в лікарню,якщо у висновку тріщина-це середня тяжкість і стаття набагато тяжче,реальний строк тоді маячить ,зло мае бути покаране!
Адвокат Показати IP 15 Січня 2017 08:29
Охоронець мусить заплатити за лікування...
Ангст до Адвокат Показати IP 15 Січня 2017 11:24
За лікування повинен платити не охоронець, а батьки тої звіруги, яка побила дівчину. Діло не в охороні, діло в безнаказаних вир*дках.
До адвоката до Адвокат Показати IP 15 Січня 2017 11:33
Де була бійка? В ТРЦ чи в дворі будинку №4 по вул. Сухомлинського.
Мама Показати IP 15 Січня 2017 08:29
В тому Порт-Сіті постійно конфлікти поміж підлітками, і чим далі тим серйозніші наслідки. Чому керівництво не реагує на дані випадки? Охоронця потрібно звільнити, а підлітків, котрі напали на дівчинку поставити на облік в поліцію. Порада до мами потерпілої дівчинки - не залишайте все насамотік, адже з даних кривдників вже не буде нормальних людей, якщо закрити очі на це зараз.
На. до Мама Показати IP 16 Січня 2017 15:01
В ТЦ потрібно повністю міняти охорону, їх же ж привезли з іншого міста чи звідки. Мені довелося там працювати на підміні, то охорона там тільки для того щоб бачити чи працівник несе кружки в коробці, не дай Боже набрати в відро воду, їхня задача наступати і принести попередження, або ж оштрафували підприємця. Охорона для того тільки записувати хто запізнюється. А взагалі, люди про що ми говоримо він -охоронець г*внюк, а як мужик він тоді хто, щоб не захиститися за дитину? І взагалі побажання до ТЦ змінити ставлення як до відвідувачів так і до працівників. Хай адміністрація трохи почитав відгуки, значить ваша робота не правильна, якщо такі негативні відгуки в людей, і взагалі що в вашому тц скоро трупів будуть виносити.
А в Показати IP 15 Січня 2017 09:00
В Європу хочете ,там своїх деб*лів вистачає
Кава Показати IP 15 Січня 2017 09:02
А що в 14 років вона там робила? Думаю що із за хлопця!
гггг Показати IP 15 Січня 2017 09:07
мусара в своєму стилі-жують соплі
Аріна Показати IP 15 Січня 2017 09:19
Це жах, ну як можна безжалісною бути щоб так бити , 8 клас...... крутеличка... іди на рукопашний в спорт. Вчись бути борза на словах і вчинках, якщо хотіла щось доказати
читач Показати IP 15 Січня 2017 09:30
Значить і потерпіла дівчинка не промах.... що ті самі її 2 раз чіпають...можливо вона сама їх спровуковує?
Людина до читач Показати IP 15 Січня 2017 12:09
Ви що не знаєте як малолєткі кого чіпають і чи їм потрібно якісь натяки,не сподобалась з вигляду і цькують доки шкоди не заподіють,вони подуріли,і не треба когось провокувати.Постраждала дитина,побита з особливою жорстокістю,це вам не виясняти стосунки на словах і це " чудо", яке заподіяло треба покарати,бо страх ,що з неї має далі вирости.Хай би натрапила на такого батька ,чи супутного родича ,що роздер би ,як жабу,щоб дихати боялась, чудовисько!!!!
На. до читач Показати IP 16 Січня 2017 15:04
Провокації провакаціями, то що їм дозволяє так жорстоко битися. То що на провокації відповідати кулаками
такоі гнилі Показати IP 15 Січня 2017 09:36
як керивництво портситі я давно не бачив. а від людей вони ховаются за дверима та розмовляють через домофон.повні збоченці
Вова Показати IP 15 Січня 2017 09:45
Давайте зберемся і зробим так само з охоронцем як з тою дівчінкою щоб він відчув на свїй шкурі як їй було !! В слідуючій раз задумається чи варто захістити дитину від скажених !адміністрація оштрафуйте його за не виконання своїх оьовязків!!
Алькатрас Показати IP 15 Січня 2017 09:51
Яка різниця читала чи ні так і вбити недовго охорона винна ходять незрозуміло де !
Оля Показати IP 15 Січня 2017 09:52
Винуватий охоронець!!! Він не зберіг життя ввідвідувачці((( так любий може зайти з бомбою а охорона не замітить бо їм всім наср*ти а би день минув а зара в країні непроста ситуація
Моя думка. Показати IP 15 Січня 2017 09:56
Бо в охороні шушара всяка забралась.... Там зарплата 3 копійки.нормальний туди працювати за такі гроші не піде. Вот і зібралисть "вершки суспільства".відповідальність ніхто не хоче на себе брати
Вова Показати IP 15 Січня 2017 10:09
А які батьки в таких дівок з 5 школи можна тільки уявити! І до речі що скаже директор школи № 5 і класні керівники про своїх учнів. Треба туди Ольгу Фреймут. Як батьки виховують таких дітей????????? Чи й самі такі родили в 17-20р
Олег до Вова Показати IP 15 Січня 2017 10:34
Шановні! Не забувайте, що виховання в першу чергу йде від батьків! Будь-яка школа докладає максимум зусиль для навчання та виховання своїх учнів, але контролювати їх в позаурочний час зобовязані батьки!!!
Марина до Вова Показати IP 15 Січня 2017 10:49
Цікаво, а тебе в скільки родили? Все залежить від виховання і від генів. Порада всім батькам задуматись де і з ким проводять час ваші діти, бо буде пізно (як в даному випадку)...особливо нападниці .Вона могла зробити це і біля ПортСіті.
Іра до Вова Показати IP 15 Січня 2017 20:15
Володимир, давайте ви не будете тут говорити, коли не знаєте особисто, які батьки учнів 5 школи! Те ж саме я можу сказати і про ВАС! І судити цілу школу, спеціалізовану, до вашого відому, через одну дитину, це дуже логічно. Давайте ви будете слідкувати за собою і своїми родичами, а в нашій 5 школі ми розберемося самі, без вашого носа. Дякую.
сергій Показати IP 15 Січня 2017 10:16
бо С*ка нада щоб охорона робила месна.Ане вони виграли тендер всю нормальну охорону вигнали .понабирали з інших міст по вахтовому тендері знімають їм квартири.
вові Показати IP 15 Січня 2017 10:22
коментар було видалено
Нана Показати IP 15 Січня 2017 10:32
На мою думку, керівництво Порт сіті має організувати щоденне патрулювання своїх охоронців сумісно з поліцією. Фотографувати порушників (навіть якщо порушення незначне: словесне лаяння чи паління незрозумілих речей малолітками) та виставляти у соцмережі, а інформація сама дійде до батьків. Іноді потрібно сліпу батьківську любов будити.
микола Показати IP 15 Січня 2017 10:40
під суд хай відповідають с*ки . за злочин))))))
Людмила Показати IP 15 Січня 2017 10:41
Все йде від виховання в сім'ї, сподіваюся і мати і дитина зроблять свої висновки і це стане для них урокаом на все життя!
Водійка Показати IP 15 Січня 2017 10:42
Мама потерпілої!!!!! Прямою дорогою ідете у відділ міліції,а ще краще до прокуратури... І пишете заяву на охоронця. Який вчинив злочин за ст. 135 ККУ. Залишення в небезпеці. А на рахунок малолітніх в@родків.... Малоймовірно що тут буде кримінальна відповідальність, та всеж взути по самі помідори можна.... Головне знайти хорошого адвоката + висновки судово-медичної + висновок психологічної експертизи.... І т.д.і.т.п
Віктор Показати IP 15 Січня 2017 10:45
До чого тут охорона ?!! Краще займіться вихованням своїх дітей!!
Анонім до Віктор Показати IP 15 Січня 2017 16:34
а навіщо охорона ?
До Аноніма до Анонім Показати IP 16 Січня 2017 10:22
Спочатку виясніть де була бійка, в дворі будинків №4 та №6 Сухомлинського. Це до ТРЦ яке має відношення, а там було біля 40 підпітків. Батьки, де Ваші діти бувають Ви знаєт?
Аліна Показати IP 15 Січня 2017 10:58
А до чого там взагалі охорона? що тоді входить в їх обов'язок.корчити з себе сек'юріті з амер. фільмів? Розігнати їх. Це їхня робота - стежити за безпекою в тц.якби бились за порт сіті це одне, але всередині....
До адвоката до Аліна Показати IP 15 Січня 2017 11:40
Аліна, де все таки була бійка? Чого не уточнюєте, чи все так як написано в новинах.
До адвоката до Аліни до До адвоката Показати IP 15 Січня 2017 12:03
Взагалі все почалося в ТЦ а потім на дворі вони закінчили)
Ангс Показати IP 15 Січня 2017 11:03
Посадити в тюрьму для неповнолітніх садюгу малу. А її батьків зобов'язати оплатити лікування потерпілої. А є посилання на сторінку малолітньої твар*ки? Так охорона винна, чому вони взагалі не розганяють бидл*шоблу яка заважає нормальним відвідувачам? Але і ту яка побила разом з охороною під суд.
На. до Ангс Показати IP 16 Січня 2017 15:09
Я також за. Скиньте посилання тієї розбійниці, що всі знали в лице своїх "героїнь, це було б перше покарання для неї
шановні Показати IP 15 Січня 2017 11:03
ви бачили ту охорону.таке відчуття що це підслідні дарвіна або павлова.необтяжені інтелектом обличчя.нехай літвін з еремеевими бабло дитині на лікування платить.ато мадам еремеева більше долею цементякі під палацом урочистих пдій переймается ніж репутаціею
Бачу з вікна Показати IP 15 Січня 2017 11:09
Любий школяр вам скаже, що на сьогодні самий криміногенний район - це вихід з портсіті на вулицю Сухомлинського. Раніше там хоч деколи поліція проїжджала, зараз з'являється тільки по виклику, і то не завжди. Майже через день там групові бійки між обкуреними п'яними школярами. І нікому немає діла до цього. А скільки фактів побиття просто замовчується! На виході з порта розпивають у відкриту спиртні напої, курять різне... всі бачать і що?! Міська рада разом з поліцією ЗОБОВ'ЯЗАНА НАВЕСТИ ЛАД в цьому районі!
Жанін Показати IP 15 Січня 2017 11:09
То всьо охорона! А батькі святі!
Дмитро Показати IP 15 Січня 2017 11:33
Якщо по нормальному, то треба покарати: охоронця, Порт- Сіті, тих хто бив дівчинку та їх батьків. А батькам тих шакалів чи (та) шакалок треба роз'яснити своім діточккам, щоб вони думали головою а не с%акою бо в подальшому може прилетіти "отвєточка" у вигляді ножа в живіт або битки в голову.
Анонім Показати IP 15 Січня 2017 11:41
Коли писали про бійку хлопців на зупинці напроти Там-Там, то майже всі коментували, що це нормально, так хлопці виховуються, щоб потім себе та країну захищати. А тепер кричать, що це звірюки малолєтні.
Анонім до Анонім Показати IP 15 Січня 2017 16:37
багато хто вважав і вважає, що це бикування
777 Показати IP 15 Січня 2017 11:50
Оцей коментар є самий жахливий http://joxi.ru/LmGa7Njhe4De9A , давайте усіх, хто на суб'єктивну думку не "промах", будемо лупити і калічити, а краще відстрелювати. Так дивишся і до вас пан чи пані черга дійде, а краще до ваших рідних і близьких, щоб по генах не передавалося така жорстокість і байдужість. Звичайно охорона не виконала свої прямі функції. Звичайно винні батьки і школа. А ще, нам потрібно визнати, що винні ми з вами. Тому що, ми мовчазно спостерігаємо коли відбувається злочин. Пам'ятайте, сьогодні ви не зателефонували у поліцію і пройшли, по типу не моя справа. Завтра так само поступлять по відношенню до вас, вашої дитини. Повиганяти дітей з торг центру можна, але куди вони підуть. До Палиці в спорт комплекс за 10000грн абонемент...? Потрібно добиватися, щоб створювати у місті соціальні комплекси, де діти зможуть займатися спортом, танцями і т.д. безкоштовно.
Анонім до 777 Показати IP 15 Січня 2017 13:00
Які 10000грн??? Шо ти пишеш? От через таких брехунів як ти, такі малолітні садисти і виростають. А в Луцьку вибір де займатись дітям дуже великий. Краще поцікався ніж брехати.
Іванович Показати IP 15 Січня 2017 11:54
До чого тут гени? Я більш ніж впевнений що народжувати дітей в 17-20 не відповідально. "Природа відпочиває на дітях геніїв". Все зав'язано в самому вихованні.Але не розуміючи суть конфлікту я не можу робити висновки,в коментарях з потерпілої роблять ангела, а з агресора ворога народу.Можливо є випадки коли не обійтись без бійки.Але ж це дівчата... Не думаю що постраждалу за просто так побили.Замішані обоє і відповідати повинні також обоє.
Вікінг Показати IP 15 Січня 2017 11:58
Чи було за що чи не було, немає різниці. Є факт нанесення тілесних ушкоджень... Батькам не зволікати та контролювати слідство... А до адміністрації Порт сіті: розберіться і наведіть порядок на наїзді з Чорновола... Ах...вші малолєткі рано чи пізно дограються... А то корчать з себе дітей 90х.... А відповідати то кишка тонка в тої швалі... І наведіть лад з паркуванням, а то деякі тварюки ставлять свої вози так, що не пройти не проїхати.
Багач до Вікінг до Вікінг Показати IP 15 Січня 2017 12:13
Яб не казав шо вози там ставлять
Анонім до Багач до Вікінг Показати IP 15 Січня 2017 16:40
так зачепіть випадково по фонарях
Задорожний Показати IP 15 Січня 2017 12:08
Порився в ВК. Чотирнадцятирічна Марта, з 5 школи тільки така. https://vk.com/margo.dats Сутя по групам походу то вона і є.
Я в шоці до Задорожний Показати IP 15 Січня 2017 14:27
Люди, схаменіться трохи. Ми будемо говорити про те, що ми цивілізовані... скільки бруду тут вже ллється, а як же оперування фактами. Поліція ще ніяких офіційних заяв не робила, тут взагалі сторона тільки мами. Треба ж грамотно розібратись і тоді вже за грати всіх саджати. P.S: " по ходу" в школі може вчитись декілька дівчат з таким іменен, спочатку розберіться, а потім наклепи наводьте
Ніхто до Я в шоці Показати IP 15 Січня 2017 16:56
В школі вчиться тільки олна Марта Гузь у 8 класі 5 школи
неважливо до Задорожний Показати IP 15 Січня 2017 18:10
Це не вона, ось сторінка Марти Гузь http://vk.com/id390322460
Мама Показати IP 15 Січня 2017 12:45
Дуже прошу свідків дати свідчення! До сих пір не відкрито кримінальне провадження, є інформація, що ця Марта вчора знову затіяла бійку в туалеті для інвалідів. Міліція не встановила абсолютно нічого, вся інформація від однолітків Даши. Батьків дівчини теж не встановлено.Дуже надіюсь на небайдужість громадськості ! Мама Даши, Іванна
ПЕДАГОГ до Мама Показати IP 15 Січня 2017 14:47
Кримінальну справу порушують після медекспертизи, в залежності від ваєхкості нанесиних тілесних ушкоджень. Вам адвоката треба від громадських організацій, які в опозиції до міської влади. Міськвно зацікавлене прикрити справу по тихому... Важливо заключення медексперта!!!!!!
Анонім до ПЕДАГОГ Показати IP 15 Січня 2017 16:42
для початку треба написати заяву в поліцію
Володимир Показати IP 15 Січня 2017 13:09
Підняли хайп ! Дівчина вдарила дівчину по обличу! Легкі тілесні пошкодження за тиждень заживе. Нехай вона розкаже за що іі провчили
Анонім до Володимир Показати IP 15 Січня 2017 16:43
вовочка. прийди-но я тобі трохи легких тілесних зроблю, щоб мізки на місце стали.
Валік до Володимир Показати IP 15 Січня 2017 16:48
Володя, тобі скільки років? Ти напевно восьмикласник з 5 школи, раз так говориш. Мій малий тиждень тому на горці впав, подер щоку і під оком набагато менша гематома, то і досі не зійшла. А тут око запливло, струс, тріщина в кісках щелепи і ти про легкі які за тиждень пройдуть?
хмм до Володимир Показати IP 16 Січня 2017 10:57
Вот будете мовчати коли вашій доньці легких тілесних ушкоджень нашльопають
до володимира до Володимир Показати IP 29 Січня 2017 18:14
провчили? і за що? за те що дівчинка в Київ виїхала? чи може хлопця відбила? Що не кажіть це просто жіноча заздрість, якщо щось подібне роблять. Побили її, тому що позаздрили їй, і хотіли собі доказати які вони герої.
Ілля Показати IP 15 Січня 2017 13:15
Все починається з батьків. А батьки ще будуть своїх дітей захищати за такі побої дівчинки. Це правда народять в 18-20 років і потім самі ще гуляють а діти тиняються по ПортСіті і інших дітей чіпають бо немає де агресії своєї подіти таким дітям. Нехай батьків директор школи і запитає і Міністр освіти хай розбереться і з директором і з батьками таких учнів
Ярослав Показати IP 15 Січня 2017 13:19
В 5 школі дівчата з себе таких наварочених корчать. А батьки там не важно в скільки років родили якщо батьки такі ж були то хоч і в 50 років народили дитя буде дурненьке і з інших уде насміхатись принижувати бо дурненька , плаче по таких тюряга якщо не виправляться. Треба щоб батьки чимось заставили займатись якщо стільки поганої енергії щоб човпти так дітей інших вона що не розуміє що інший може їм дати здачі або старші ? І чому нічого не каже міська рда дирекція школи про цей випадок. Мама дівчинки повинна звернутись і в міську раду і до начальника освіти і в дирекцію школи
максим до Ярослав Показати IP 15 Січня 2017 15:08
ЯРОСЛАВ . не дают тебе с 5 школы ?
D. до Ярослав Показати IP 15 Січня 2017 22:02
Чому Ви кажете,що в саме в 5 школі такі учні? Так всюди,у всіх школах,скрізь є такі.
так і треба Показати IP 15 Січня 2017 13:26
Усі ці заклади - Адреналіни, Порт Сіті, Версалі.... гадюшники де вкоротять життя і добре що тільки морду набють
Бонд Показати IP 15 Січня 2017 13:51
коментар було видалено
Андрій Показати IP 15 Січня 2017 13:52
коментар було видалено
Ія Показати IP 15 Січня 2017 13:58
Треба розібратися. Але що вже виросте з тої хто так побив людину дівчинку і ніхто не захистив? Ну зараз і люди в нас злісні заздрісні думають тільки про себе і все це призводить від розкоші від тих порт сіті від тих розважальних закладів в яких культури немає а тільки викачка грошей і від тих фаст фудів люди стають агресивні . Так що робіть висновки
Дуже шкода... Показати IP 15 Січня 2017 14:35
Яке прізвище в потерпілої?
Знающий Показати IP 15 Січня 2017 15:09
Бійка була на Сухомлинського 4 в дворі. Поліція задокументувала це. Торгівельний центр і охорона нідочо чого. Є записи камер з магазинів поруч. Провокація на заклад.
Лучанка Показати IP 15 Січня 2017 15:25
Не важливо хто ти, охоронець чи простий перехідний, якщо побачив конфлікт між дітьми, то чого його не зупинити? В усіх є діти, і більшість потрапляють в бійку не через погане виховання батьків, а через навколишній вплив. Чим ми відрізняємось від тварин, якщо живемо по принципу "моя хата скраю"? Якщо камери відеоспостереження фіксували, то чому її наглядачі не звернули на це увагу? Як мінімум - подзвонити патрульним! ...до чого світ котиться.
жесть Показати IP 15 Січня 2017 16:05
ГУЗЬ МАРТА ВАСИЛЬЕВНА 2003-03-11 ЛУЦЬК НАЛИВАЙКА 30
знаю до жесть Показати IP 15 Січня 2017 20:00
http://vk.com/id390322460 ось реально вона...ще та.пропоную під суд її. що іншим малолєткам неповадно було
Оля до знаю Показати IP 20 Січня 2017 00:10
Дітей неповнолітніх не сулять. Так що пропозицій ваших ніхто не розглядатиме. Існують певні закони. За них відповідальність несуть батьки.
йован Показати IP 15 Січня 2017 16:52
До охоронця ТЦ також треба питання поставити чому це він відправив їх "на вулицю битися" ..., мабуть він теж розумомо вийшов як ті підлітки.
Віктор Показати IP 15 Січня 2017 17:43
Так то депутата Гузя племінниця, ну тоді зрозуміло!!! Ось вона бандерівска жилка!!
огого до Віктор Показати IP 15 Січня 2017 18:21
То це треба підіймати КРИК НА ВСЮ УКРАЇНУ, БО СЬОГОДНІ ЦЯ ДИТИНА ЖЕРВА, А ЗАВТРА БУДЬ-ЧИЯ!!! Люди , там гени бридк1!!!! Мені щиро шкода маму постраждалої дититни і дитину! Треба гуртуватися в боротьбі з такими "родинами"
ТСН до огого Показати IP 17 Січня 2017 08:53
Так, запросити ЗМІ і прокрутити ролики з сюжетом про цю бійку по усіх каналах. А то як у Луцьку над кошеням знущалися малолітки, то був розголос на всю Україну, навіть міністр освіти щось там пробувала репліки по телебаченю висловлювати. А тут постраждала ЛЮДИНА, а не кошеня
Слам до Віктора до Віктор Показати IP 15 Січня 2017 21:27
Ні то не та)
Отакої Показати IP 15 Січня 2017 18:02
Кажуть напали підлітки, а говорять лише про одну. Вони всі приймали участь - усіх у колонію на виправні роботи, охоронця теж по статті бездіяльності можна притягнути... Є закони, то чому вони не працюють?
Таня Показати IP 15 Січня 2017 19:59
Можливо той охоронець був в зговорі з підлітками і дозволив їм таке зробити , але він участі не брав може ще знімав на відео як гломляться над бідною дівчіною.! Ганьба!!
ШОК Показати IP 15 Січня 2017 20:10
ЗВІЛЬНЯТИ ТАКИХ ПОТРІБНО ОХОРОНЦІВ УЖЕ НЕ ПЕРШИЙ РАЗ ТАКА БІЙКА МІЖ ДІТЬМИ БУЛА ТЕПЕР ДИТИНУ Я В ПОРТ СІТІ НЕ ПУСКАЮ КРАЩЕ ХАЙ ГУЛЯЄ В ІНШИХ МІСЦЯХ І БЛИШЧЕ БІЛЯ ДОМУ
Андрій Показати IP 15 Січня 2017 21:09
НАКАЗАТИ ОХОРОНЦЯ. А ДІТЕЙ ЯКІ БИЛИ І БУЛИ УЧАСНИКОМ БІЙКИ НАКАЗАТИ ПОМАКСИМУ. Хоч і діти, але ненакажеш зараз то зрозцміють що все зрук зійде.
Назар Показати IP 15 Січня 2017 21:14
Омг
читаю ото Показати IP 15 Січня 2017 21:55
Раз підлітки вештаються без діла, то,звичайно,вина батьків. Але й не тільки.На мою думку,то вина суспільства в цілому,бо всім на все насрати -моя хата скраю,. Діти повинні бути чимось зайняті,тоді не стануть вештатись. Але не всім батькам по кишені оті заняття для дітей. До прикладу,не всі собі можуть дозволити танці,чи гімнастику,чи те ж карате,басейн або ще щось за інтересами,бо ж воно коштує немалих грошей,от так і діти бикують невеликими купками і курять по під"їздах(( +до того всього,хіба в нас є психологи,які працюють з дітьми і сім"ями загалом? Навіть в успішних країнах є проблемні підлітки і молодь,але з такими постійно ведеться робота,бо там таким спеціалістам нормально платять і вони серйозно ставляться до своєї роботи. А от нашій владі вигідно "народжувати і ростити" дебілів,а соціальним службам,відповідно,завдання - протирати штани в кріслах,займаючись бюрократією. Мені жаль і дитину,яку побили,і дитину,яка побила, бо,судячи з всього, то проблемні діти,які незадоволені життям змалку... а хто займається ними? Ясна річ, - інтернет,з сценами насилля,сексуальними збоченнями і вулиця,поки батьки зранку до ночі заробляють копійки,аби прокормити себе і своїх дітей. Що сіємо,те й жнем,панове.
вихователь до читаю ото Показати IP 17 Січня 2017 18:26
в бібліотеці книжку взяти про хороші манери можна безкоштовно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! то чому ж мама як одної, так і другої героїнь не показали дорогу своїм майбутнім леді до бібліотеки , а не до портсіті , і не треба про карате,....
пппп Показати IP 15 Січня 2017 22:48
сьогодні в 18-19 було продовження за порт сіті. але вже разом з нац гвардією
охорона Показати IP 15 Січня 2017 23:10
Як візьмеш малолітку в кімнату охорони, батьки подають до прокуратури, бо їхні діти СВЯТІ... Батьки в першу чергу задумайтесь, як ви виховуєте своїх нашадків... А тоді робіть винних інших. Не вмієте виховувати- не народжуйте.... А охорона стоїть по 16 годин на сутки.... Міняйте керівництво- буде краще
хром Показати IP 15 Січня 2017 23:35
Вже давним-давно збирались компанії дітей, в них навіть назви були там плш чи лпд і били інших, постійно обливали брудом одне -одного, ви, батькі та старше покоління навіть не уявляєте на скільки зараз жорстокі діти! Ті бійки то все понти дитячі, вни ще просто не усвідомили ціну життя. А що в соц. мережі робиться? Розпитайте в своїх діток про різні групи вконтакті,як біба боба і ху*оба, ябвдув Луцьк,де оці дівчатка голі всі з 8-мих класів якщо не з 6-тих. І ота, що побита ще не ясно за що, там в тих малих такі канітєлі, що в вас,старших,очі на лоб повилазять як взнаєте. Вже давно не новина ця бикота мала п'яна по ПортСіті, зробили з ТЦ притон і все. Туди заходити не хочеться лишній раз, на входах все обхаркано якщо не обригано, і бігають всякі маленькі шл п'яні до хлопчиків. Подивіться за своїми дітьми всі. Такі факти нариєте, жах просто
як так... Показати IP 15 Січня 2017 23:39
Панове,ви що....відтепер всі стали модними-крутими,всі знають закони. Дівчинку дуже шкода.Хай все в неї буде добре! Сама була не раз свідком,як та "охорона" веде те "біосміття",а воно в свою чергу либу давить і морду скорчить як пуп землі,виривається,і ще за собою веде банду собі подібних. Понабирають тих здихляків,які тіні власної бояться,от і порядку немає. А дівчата які тепер пішли,що й казати...надіюсь це вікове.
а ось так до як так... Показати IP 16 Січня 2017 08:50
у охоронців є інструкція, вони на роботі.
Що робити? Показати IP 16 Січня 2017 08:47
Відключіть безкоштовний Вайфай в портсіті - і малолєткам не буде що робити там!
Що робити? Показати IP 16 Січня 2017 08:49
А взагалі тих малолєток, що курять за Потрсіті, можна зразу брати і везти у відділ міліції - за те що шатаються де попало, як безпризорники. Нехай ...дують додому і вчать уроки, зас...нці.
притон Показати IP 16 Січня 2017 09:12
нікого в порт-сітіі не цікавить безпека відвідувачів, адміністрацію цікавить тільки найти лоха орендаря і стригти з нього максимальну оренду. Грошей в людей не має, в малолєток тим більше, на вулиці холодно, вдома сидіти не хочуть, тому ідуть туди тусити, бо тепло і місця шаритись багато, а потім від скуки чухаються руки - от і результат. Винуватицю на малолітню зону відправити без зайвих розмов+компенсація лікування та моральної шкоди, батькам співучасників впаяти штрафи відчутні + компенсація моральної шкоди. Охорону звільнити, підписати договір з держслужбою охорони - це повноцінні працівники поліції, можуть і затримувати, і оглядати, і документи перевіряти і т.д. Може тоді буде толк. П.С. заява тут не потрібна, після розголосу в ЗМІ прокурор має сам прийняти міри по відкриттю кримінального провадження, адже потерпілою є неповнолітня особа, якій нанесені середньої тяжкості тілесні ушкодження.
юрист Показати IP 16 Січня 2017 09:17
Кримінальна відповідальність за умисне нанесення тілесного пошкодження середньої тяжкості настає з 14 років. Тобто якщо СМЕ встановить тілесні ушкодження середньої тяжкості, а нападниці є 14 років, то її необхідно притягувати до кримінальної відповідальності.
Місцевий Показати IP 16 Січня 2017 09:52
Не вішайте всіх собак на охоронця. Батьки цеї звір*ки, які її виховали в дусі садистки ось кого карати потрібно. Зараз в час диких інтернет ігор, мультиків та фільмів діти ростуть такими ж. Люди більше займайтеся дітьми. Не залишайте їх наодинці з планшетами та смартфонами. Нічого доброго вони там не навчаться.
Лучанин Показати IP 16 Січня 2017 09:55
Тут хочеться гукнути : "Людиииии де ви?" Тисячі відвідувачів, служба охорони, власники бутіків, власники центру, поліція,яка на "задній" порт просто навіть не хоче заглянути... За все, що вібувається в тому гадюшнику і в прилеглій до нього території відповідає власник і його служба охорони, а не один охоронець. За роботу охорони несе віповідальність начальник охорони. Гнати треба всіх. Там не одна дитина постраждала. Туди ж і нормальні діти ходять за покупками, на піцу, в кіно і т.д. Незрозуміло ще і те чого наступати на граблі? Вже ж раз побили і знову піти туди ж? Мамі постраждалої раджу звернутись до журналістів українських каналів, наприклад, ICTV "Надзвичайні новини" і буде знати вся країна про позор Луцька - ПОРТ і тоді результат не заставить себе чекати. А вони ще й журналістське розслідування проведуть і в поліції спитають про їх дії. Бо тут замнуть і кінці у воду. Згадайте історію з живодерами. Натовп людей стояв під відділком, щоб просто прийняли заяву! У всіх новинах України трубили про цю ситуацію, тут однозначно треба діяти так само
жінка-мама Показати IP 16 Січня 2017 10:24
А чому немає фото бравого охоронця? Нехай люди знають горе-героїв! На "дошку непошани" таких недолюдей!
В щоці!!! Показати IP 16 Січня 2017 11:00
Показати ту Марту по всіх каналах - раз хоче бути "звєздою"!!!
Вина батьків до В щоці!!! Показати IP 16 Січня 2017 19:37
У вихованні Марти винуваті батьки!!! З 1го по 3й клас вона навчалась в школі№11, у батьків з першою вчителькою були відносини на розуміння "корупційнї" і Марта була відмінницею на велике здивування інших батьків її однокласників. Згодом для такої здібної учениці змінили школу, бо №11 була занадто простою.
лікар Показати IP 16 Січня 2017 11:17
коментар було видалено
ОЧЕВИДНО Показати IP 16 Січня 2017 11:44
А В ТАМ-ТАМІ НЕ ТЕ САМЕ.???.. 31 ГРУДНЯ ТРОЄ ВИПИВШИХ МОЛОДИКІВ ПРИСТАЛИ ДО МОЛОДОЇ ПАРИ ,ЯКА НЕНАВМИСНО ЗАЧЕПИЛА ЇХ ВІЗОЧКОМ З ПОКУПКАМИ . Я ПОПРОСИЛА АДМІНІСТРАТОРА , ЩОБ ВИЗВАЛА ОХОРОНУ , БО НЕ НА ЖАРТ ВОНИ ПОЧАЛИ НАПРЯМУ ВИШТОВХУВАТИ НЕВИННОГО ХЛОПЦЯ, АЛЕ АДМІНІСТРАТОР СКАЗАЛА, ЩО НЕ В ЇХНІЙ КОМПЕНТЕНЦІЇ ВМІШУВАТИСЬ ДО ПОКУПЦІВ. А ВИ ХОЧЕТЕ , ЩО Б ОХОРОНА ЗАСТУПИЛАСЬ...
Лучани Показати IP 16 Січня 2017 11:54
Чекаємо офіційних заяв від поліції, власників Порт-сіті, і, нарешті, від Луцької міськради, яка майже щодня звітується про здобутки муніціпальної поліції. Нехай розкажуть, що зроблемо для безпеки відвідувачів та громадян прилеглих до Порт-сіті та Там-тама будинків - чому у дворах відсутнє освітлення, чому купа машин припаркована з порушенням правил, що немає як пройти пішохідам, чому, не зважаючи на щоденні виклики поліції, як розпивали так і розпивають спиртні напої на прилеглих дитячих майданчиках з подальшими спектаклями, чому дітей страшно випускати стало в двір...
Містер Показати IP 16 Січня 2017 14:44
О Господи Боже, що то воно творится мало того, що дівчина постраждала, так ще й торговельний центр до цього приплели. Агов, люди, то ж все воно відбувалось у сусідньому дворі. А вам той ПортСіті наче поперек горла стоїть, не знаєте до чого його приліпити.
Марічка Показати IP 16 Січня 2017 15:24
Шо за наклеп? Цей жах відбувався у дворі по адрессі Сухомлинського 4. Так, це неподалік від Портсіті, та ж не в самому ньому!
Vanessa Показати IP 16 Січня 2017 15:29
Що ж то воно робиться, де ж таких дітей виховують? Наче шакалята якісь, дуже шкода дівчину. Однак інформація тут незовсім правильно висвітлена. Уся бійка була у сусідньому від ТЦ дворі а не в ньому самому. Давайте будемо об’єктивними і сварити тут треба не охорону, яка до того ж не має відношення до сусідніх дворів, а нападників, бо що з них повиростає у такому випадку?
Zower Показати IP 16 Січня 2017 15:49
А мені сподобався коментар мами, що дівчина не казала, бо боялась, що за куртку сваритимуть. Тобто про те, що в дитині порвана куртка матері потрібно повідомляти? Вона сама не бачить у чому її дитина ходить?? Дуже уважна жіночка…
Trish Показати IP 16 Січня 2017 15:51
А я цих нападників нажаль знаю. Я в той день була у ПортСіті і бачила як вони ломилися туди, двері на вході виламували, лаялися нецензурно, але охоронець їх вивів і вони не повертались. І бійки у самому ТЦ не було, то якась дезінформація дійшла до авторів статті.
Оля Показати IP 16 Січня 2017 15:57
Шановні, то ж поліція задокументувала, що бійка була на Сухомлинського 4, до чого тут ТЦ? Тим паче, що відео спостереження сусідніх магазинів підтверждує справжню адресу місця події, нащо ж такий наклеп робити.
Ivetosta Показати IP 16 Січня 2017 16:09
Да чого ж тут ПОРТ??? Якщо все це не там відбувалось. Чого наклеп на ТЦ робити. Та й стаття дивна дуже – кінець суперечить початку, тож читайте, але думайте. Дівчинку шкода без сумнівно, але треба бути адекватними у своїх висновках і звинуваченнях.
Kaima Показати IP 16 Січня 2017 16:15
От коліжаночка нам дісталися. Півбіди ще як хлопці деруться одним з одним, але дівчина дівчину побила, ще й за наказом якихось телепнів… Ганьба тим батькам , що за ними не слідкують.
Яна Показати IP 16 Січня 2017 16:19
Шановні журналісти, будь ласка, висвітлюйте тільки перевірену інформацію! Дане побиття відбулося біля будинків, що росташовані біля ТРЦ. Камера спостереження зафіксувала як група підлітків виходила з торгового центру й рухалась в сторону Сухомлинського 4. А людям варто інколи включати логіку, що побиття в туалеті не могло бути, оскільки там постійно хтось є і люди б просто зупинили б ці "розбірки", самі подумайте, так це підлітки, але навіть вони б не хотіли б, щоб були свідки даної ситуації.
Ahaban Показати IP 16 Січня 2017 16:20
А чого ви пишете, що все те відбувалось у ТЦ, це ж неправда! Навіть у протоколі сказано, що бійка була по Сухомлинського 4. Відчепіться вже від охоронця і подумайте про справжніх злочинців- винних в інциденті.
Getu Показати IP 16 Січня 2017 16:23
ЖАХ який, бідолашна дівчина. Що ж вона такого зробила, що вони так жорстоко її, та ще й не в перший раз. Але ж де здоровий глузд читачів цієї побрехеньки? Бійка була не в ПОРТСІТІ, а у сусідньому дворі, тому адміністрація ніякого відношення не має. Ви ж лишень подумайте, якби це справді було у ТЦ, ну гаразд охоронець недолугий, але ж люди, вони б не допустили такого, хоча б хтось та розігнав би цю банду. Тим паче що там підлітків розганяти – вони усі боягузи, раз шикнув на них і повтікали всі. А ще про туалет. Тобто у такому великому ТЦ був порожній туалет і ніхто не побачив, що ціла гурба хлопців і дівчат заперлась в один туалет і нікому діла нема? Та не може того бути.
Анонім Показати IP 16 Січня 2017 16:59
Неправда в чому? В тому що малолєтки топчуться табунами в ПортСіті і чіпляються д перехожих? Чи в тому що в туалетах роблять розборки? Так на власні очі бачили і розганяли.
Біля порту Показати IP 16 Січня 2017 19:38
Ці малолітні "безсмертні" вже не одноразово залишаються не покарані, і дійсно біля потр сіті страшно ходити,особливе ввечері навіть самим співробітникам,тому що вони не лише до одноліток відкривають рот і махають руками,а й до старших за себе,понапиваються понакурюються і не контролюються себе!!! І відповісти не можеш ,тому що нічого їм не зробиш так як відповідальним залишишся лише ти,а вони не повнолітні нічого їм не буде.
електровіталик Показати IP 16 Січня 2017 19:45
коментар було видалено
.. Показати IP 16 Січня 2017 19:50
До чого тут взагалі порт сіті якщо це все відбувалося не там а за портом в дворіку!!! Ви обси&те цих охоронців! Вони виконують свою роботу тещо скаже їхній начальник охорони чі як там
Саша Показати IP 16 Січня 2017 19:55
На таку роботу потрiбно брати хлопцiв iз зони АТО,там би iм бистро руки повiдривали i якщо чесно чхать я хотiв на iхнiх батькiв мажорiв(якщо вони в iх такi е)
ведмідь Показати IP 16 Січня 2017 19:58
ідіть битись на вулицю-цю фразу я чув и в школі10 і пту9 з дитинства дивуюсь як охорона і педагоги знімають із себе відповідальність і яу а"уєвші батькі таких і подібних нападників допомагають принижувати зкривджених,потім воно лазить в торгових центрах,на вулицях і всі йому до одного місця,не раз бачив подібне тому знаю-батьки винні,вчителі також
Лучанин Показати IP 16 Січня 2017 20:44
Чого туди ходити в те порт сіті. То людей скидають із третього поверху, то в туалетах лупцюють.
++++s Показати IP 16 Січня 2017 21:52
тому що потрібно вести себе як нормальні і цивілізовані люди. Україна починає ставати країною 3-го світу. гуд лак.
Лислис Показати IP 17 Січня 2017 00:27
Каждый день из дома#4 наблюдаю картину бесконечных разборок этих малолеток. Шагают стенка на стенку - девчонки за парней бьются страшнее пацанов. Нормальной лексики там не услышишь, многие под алкоголем или еще какими веществами. Сделаешь замечание - агрессия с матами. Полиция катается маш на за машиной, соседи без конца вызывают патрули, потому что дети устраивают махачи..во дворе проломали забор убегая от полицейского разгона в очередной раз. Охране ПортСити до одного места. Постояннло родственниками разгоняем эти толпы. Вопрос к полиции - забер те парочку-тройку дебоширов в горотдел, пусть подумают. А то никакой реакции не дождешься. В слкдующий раз кто-то кого-то толкнет и это будет летальный исход
Анонім Показати IP 18 Січня 2017 21:00
великі великі співчутя тобі дарина лічися і всього найкращого і хай ті охоронці здохнуть
артік Показати IP 18 Січня 2017 21:03
і статі ті хто це зробив рано чи пізно отримабть своє
Володимир Показати IP 24 Січня 2017 22:40
Підкажіть хто знає, в якій лікарні знаходиться ця дівчина, як її можна навістити?
Анонім Показати IP 29 Січня 2017 18:17
Дариночко, поправляйся, ти дуже гарна дівчина! Виздоровлюй! А тих ідіотів, які тебе били, вже Бог покарав, обділивши розумом. Вони тобі позаздрили просто.
Пропоную Показати IP 29 Січня 2017 18:19
переглянути закони, які передбачають відповідальність малолєток за їхнє хуліганство. Або батьків малолітніх хуліганів притягувати до відповідальності за таке.
Знаю Показати IP 15 Квітня 2017 17:57