USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Російський бізнес бойкотували у Луцьку

5 Лютого 2016 17:30
У Луцьку сьогодні бойкотували російський бізнес. Акцію протесту влаштували біля приміщення банку АТ «Сбербанк Росії» у місті.

Громадські активісти закликали не вкладати у фінустанову кошти, оскільки прибутки від діяльності російського бізнесу в Україні надходять країні-агресору.

Опісля символічну «кров» розлили біля входу в приміщення відділення російського банку, що по проспекту Волі, 11. Під час цього активісти вигукували гасло «Геть ворожий бізнес!».

Ініціатори бойкоту - представники громадського руху «Іскра».

Співорганізатор акції Святослав Шум розповів, що біля входу розливають символічну кров, що, насправді, є фарбою. Вони це роблять, аби показати, що фінустанови підтримують країну-агресора - Росію, через яку загинули тисячі українців.
«Ми, націоналісти, не погоджуємося з тим, що є у нашій країні. Ми виступаємо проти внутрішніх окупантів. Ви всі прекрасно розумієте, що в Росії процвітає Липецька кондитерська фабрика «ROSHEN», і на території України є чимало російського бізнесу. Ми вважаємо, що це ганьба для кожного з нас. Якщо ми називаємо себе українцями, а на фронті нині гинуть наші воїни, то як можна допускати, щоб російський банк працював у нас. От саме через цих вир*дків ми втрачаємо українську честь, суверенність», - наголосив громадський активіст.
По тому він сказав, що їхня акція мирна, але, якщо банки не будуть закривати, то діятимуть радикальніше. Та нагадав, що у Львові і Києві ці банки колись вибухали.

Якщо ж правоохоронці притягатимуть до відповідальності за розлиття фарби, кажуть громадські активісти, то надіються на підтримку громадськості.

Подібні акції, додає Святослав Шум, будуть продовжувати в Луцьку, а відзавтра активісти будуть подібно діяти й в інших регіонах України.

Нагадаємо, у Луцьку діє шість російських банків, а саме: ПАТ «Промінвестбанк» (вулиця Степана Бандери, 20; вулиця Рівненська, 145), ПАТ «ВТБ Банк» (вулиця Шопена, 1), АТ «Сбербанк Росії» (проспект Волі, 11), ПАТ «Альфа-Банк» (проспект Волі, 7), ПАТ «Банк Форвард» (вулиця Винниченка, 25) та ПАТ «ВіЕс Банк» (проспект Волі, 14).

До слова, у банку, під яким проводили протестну акцію, зробили технічну перерву.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
полішук Показати IP 5 Лютого 2016 17:51
якби ж то такоі думки дотримувалась більшість...
12345 до полішук Показати IP 5 Лютого 2016 20:42
ненормальні малалетки ,працюють тут наші українці,які получають зарплату в грн.,кормлять і платять податки в українську казну!!!!
Петро до 12345 Показати IP 6 Лютого 2016 09:18
Ага, і банк також "працює на благо України". Не несіть дурні. Люди свідомо там працюють і це їхнє рішення. Працівники працюють в інтересах кацапського банку і є посередниками між клієнтами і ним.
ХХХ Показати IP 5 Лютого 2016 17:53
Шо за сопляк? Наслухався і начитався дурні, тепер давай всьо громить. Нацисти в Німеччині теж під схожими лозунгами робили погроми
12345 до ХХХ Показати IP 5 Лютого 2016 20:44
А завтра заставити їх все відшкрябати,творять шо хочуть
Anonymous до ХХХ Показати IP 5 Лютого 2016 20:50
Який нах*р сопляк і "нацист"??? Плюсуючі, ви адекватні? Кононович, розлогінься! Сбербанк РОСІЇ в ЦЕНТРІ МІСТА в КРАЇНІ, на яку ра РОСІЯ пішла ВІЙНОЮ.... NO COMENTS! Та гнати те кодло поганою мітлою!
АС Показати IP 5 Лютого 2016 17:53
Комуняка Романюк пустив цю !@#$%^ в місто щоб наживалися на людях !@#$%^
стефка Показати IP 5 Лютого 2016 18:15
ПРАВИЛЬНО! Бо дико в обласному украінському центрі, на центральній вулиці бачити банк краіни агресора з назвою краіни агресора!!!! Це позор для нашоі влади! Хоч ці хлопці виходять на протест!!!!
Корінний лучанин до стефка Показати IP 5 Лютого 2016 21:55
Ви написали що ПРАВИЛЬНО! Але Порошенко із Гонтаревою так не вважають! Порошенка хто обирав? ПРАВИЛЬНО- народ, любі українці. Питання до кого? Правильно -до любих українців, тобто до самих себе. Це по ЛОГІЦІ так. А Гонтарева хто її слухав сьогодні, заявила що нічого поганого в цьому нема, що це банки з українським капіталом. Мене цікавить чого хлопці пішли до БАНКУ, а не до ОДА, до Гунчика приміром. Ці БАНКИ працюють за підтримки УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ! А так, це просто ШОУ пацанят, не туди пішли. Цім БАНКАМ НАЧХАТИ НА ТЕ, ЩО ТАМ ЇМ ФАРБОЮ ЩОСЬ ОБЛИЛИ!
123 Показати IP 5 Лютого 2016 18:15
Показуха. В нас ще ВТБ, Промінвест, Альфа та VS банк належать росії. А останній належить саме сбербанку.
Лучанка до 123 Показати IP 5 Лютого 2016 19:35
Проінвест??? Російський... Вперше чую!!!! Альфа Банк гАнтарьова у ВР сьогодні доказувала,що не расєйський...., цирк,а не гАнтарьова!!!І не президент... Хлопці молодці, підтримую!Ці всі банки пора позачиняти та нехай кошти віддають всім своїм вкладникам вже!!! А то альфа банк ще "укрсиббанк викупив-юнікредит банк", вдумайтесь і це під час війни з окупантом!!! Ноу комментс!!!!
Во як до Лучанка Показати IP 5 Лютого 2016 23:34
Укрсиб - французький! Був і є! Експерти ма* ь вашу !
Лучанка до Во як Показати IP 6 Лютого 2016 18:27
мать Вашу-це ВИ, помилились і що??? називати треба креативно,а не совдеповсько!!!!
еб до Лучанка Показати IP 6 Лютого 2016 00:43
Промінвестбанком володіє ВнешЭкономБанк (росія), який належить пуйлу(
петя Показати IP 5 Лютого 2016 18:16
спасибо за рекламу
Перехожий Показати IP 5 Лютого 2016 18:21
"Святослав Шум" - це насправді Андрій Отченаш. А щодо бойкоту - то треба було почати з газових плит в себе вдома, ідіоти!
12345 до Перехожий Показати IP 5 Лютого 2016 20:51
Цікаво хто стоїть за ними і скільки їм заплатили,а що заплатили це 100%
Перехожий до 12345 Показати IP 5 Лютого 2016 22:13
Ця "Іскра", це "підгузники" в основному. Тому, відповідь очевидна.
Лучанин Показати IP 5 Лютого 2016 18:26
Можливо це і вияв патріотизму,але розливати краску - це вже вияв ідиотизму,адже додаткова робота комунальникам і неестетичний вигляд центру міста,якось не правильно
Лучанка до Лучанин Показати IP 5 Лютого 2016 19:45
Він в нас і так не естетичний)))) і без цих дрібниць!!! Всі п-ці роблять біля своїх кафе,що хочуть,як хочуть. Вікна міняють на п-ті Волі як хочуть, їздять як хочуть... В нас все як хочуть!Луцк взагалі реально став полішуцьком за цей час!!!! А хлопцям дякую!!! Молодці!
!!! Показати IP 5 Лютого 2016 18:31
Надавати би по ж..пі цим дітям!!!
писакам до !!! Показати IP 5 Лютого 2016 19:46
Мабуть Ви перший\ша кому б українці це зробили!!!
каніджа Показати IP 5 Лютого 2016 18:42
комплекс неповноцінності українців перед росіянами
ЛУЧАНИ до каніджа Показати IP 5 Лютого 2016 19:46
якраз таки все 100% навпаки)))
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 19:05
От як прокацапське л...но вилізло.....
Нім до Анонім Показати IP 6 Лютого 2016 09:22
Да ти в свому по вуха і вилізти не можеш!!!
калькулятор Показати IP 5 Лютого 2016 19:15
Дебілізм розцвітає буйно у головах молодняка
Корінний лучанин Показати IP 5 Лютого 2016 19:19
А шоколадного зрадника і магазини РОШЕН не хочете бойкотувати?
Націоналіст до Корінний лучанин Показати IP 5 Лютого 2016 21:25
Хочемо, і вже б давно зробили, якби він був в Луцьку. Його вже давно немає. А так зробиться акція по бойкоту Рошен. Тільки мені цікаво- коли буде акція проти Рошен, як багато людей напише: розвалюють державу, гроші від ФСБ, І ще: чекаємо вас особисто на цій акції.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 19:24
Що ж ви лиця закриваєте,Герої ви наші?Якщо рахуєте,що робите праве діло,то для чого ховаєтеся?У нас же демократія,немає чого боятися.
Риба до Анонім Показати IP 8 Лютого 2016 09:14
Бояться що тато по дупці нашльопає от мордочки і позакривали
ухти Показати IP 5 Лютого 2016 20:15
Отченаш чого лице закрив?
леонід Показати IP 5 Лютого 2016 20:25
Хайно побачимо які вони патріоти, як прийде повістка в армію.
Святослав до леонід Показати IP 5 Лютого 2016 20:38
Спікер брав участь у бойових діях, тому просто закрий рот
Перехожий до Святослав Показати IP 5 Лютого 2016 22:25
Проїздом? Знаємо ми таких "ветеранів". Як Данильчук береги Маріуполя охороняв? Чи кордон з Білоруссю?
Ярослав Показати IP 5 Лютого 2016 20:32
Ото в українців загострений комплекс меншовартості. Нас давлять, а в обласному центрі великими буквами назва країни-агресора висить і все ок.
Я до Ярослав Показати IP 5 Лютого 2016 20:39
Тому ця молодь і показує своє невдоволення, за такими майбутнє!
Характерник Показати IP 5 Лютого 2016 20:57
звичайний акт вандалізму. нехай ці шмаркачи доказують свій патріотизм в зоні АТО, а тут фарбою бруківку г** ити вони герої...
Укроп Показати IP 5 Лютого 2016 21:05
Молодці хлопці, справжні патріоти!
Порку до Укроп Показати IP 6 Лютого 2016 09:24
Таких патріотів - і ворогів не треба!!!
Луцьк до Укроп Показати IP 6 Лютого 2016 11:53
Справжні ....дятли
Славу Уранілі Показати IP 5 Лютого 2016 21:06
Нарешті українці показують гайдамацькі методи боротьби!!! Продовжуйте в тому ж дусі!!!
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 5 Лютого 2016 23:52
Давайте позакриваємо усі фірми де є Російський товар і повиганяємо Українських (Волинських) людей сотнями на вулицю і нехай жебракують . Ці компаніїї плать податки в укр. казну (докази є в податковій) . . . . І кормлять наші сімї . . . А є докази що ці кошти з продажу російських товарів ідуть на озброєння Росії . . . . ЗАДУМАЙТЕСЬ . . . . А не слухайте зомбовані телеканали (укр.) . . . Включіть голову . . . . Ми ж розумні люди . . . . А цим малалєткам по сраці ременем військовим надавати та й щоб пару днів на попу сісти важко було . . . . Із за таких і держ . . . озбро . . . перев. . . стався . . .
во ідіот до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 6 Лютого 2016 09:30
Текст повідомленняЗайди на сайт Сбербанку Росії і прочитай, кому належить банк!!! От сидить 2задрота і с*уть акцію, а подібна акції показали свою дієвість!!! а хлопці молодці, як до вас можна долучитись???
злидень Показати IP 6 Лютого 2016 00:36
Весь свiт вводять санкцii проти краiни-агресора, крiм Украiни. Абсурд... Нема слiв... Вальцман. Бiзнес Ху*лостана процвiтае.
роман Показати IP 6 Лютого 2016 01:01
Цей сопляк Андрій Отченаш, мабуть героєм стати вирішив... позиція вірна, але попахує звичайним хуліганством від бєздєлія
уважний Показати IP 6 Лютого 2016 09:31
А що то за типчик з прапором на плечах? Воно скрізь по різним акціям з часів Майдану совається і скрізь лізе у об'єктиви фото і відео камер. Воно десь працює, вчиться...? Патріотизм одними вештаннями і вдягнутою футболкою з портретом Савченко не набувається, треба користь суспільству працею приносити! А потім такий "молодняк" у депутати преться, вже є наглядні приклади на Волині!!!
Олександр Показати IP 6 Лютого 2016 10:58
Питання перше: чого ті вилупки морди ховають. якщо такі герої? Питання друге: чого ще не в АТО? І питання третє: хто буде місто прибирати?
Луцьк до Олександр Показати IP 6 Лютого 2016 11:50
Саме так. Вил**ам дали по 100 грн. Робити ж вони не хочуть. Заставити віддерти все, а ще познаходити та хуліганство приписати
і так до Олександр Показати IP 7 Лютого 2016 14:36
Питання перше, ти чого не в АТО, питання друге, чого не пишеш тут своє прізвище і адресу проживання, а відповідь на третє питання - прибирати будеш ТИ!
Цікаво Показати IP 6 Лютого 2016 11:09
Б**8. Герои не прячут своих лиц. Малолетки которые в последний день карантина нашли пол литра краски)
Та ну скільки можна! Показати IP 6 Лютого 2016 11:11
Маєте якісь пунктики на рахунок російських банків - не ходіть туди, от і все! Краще б цією зграєю пішли і парк від сміття відчистили. "Ломать - не строить". А ці всі акції - популізм і не більше.
Андрій Показати IP 6 Лютого 2016 11:15
Зібрались маразматичні підліткі і портять майно. Посадити в кутузку на пару днів щоб знали. Хочете то пікетуйте але не портіть майно. Скоріше всього то проплачена акція конкурентами а тупе стадо туда пішло якщо і не за гроші то за свою тупість. В цивілізованій країні бойкот можна влаштувати набагато толерантнішими діями.
Експерт до Андрій Показати IP 6 Лютого 2016 18:33
ВТБ ТА СБЄРБАНК,АЛЬФА і інші писки свої тут так повідкривали!!! Капєц прям)))кури розкухкудахкалися....,Які ж ви дешеві, фу.... Діти зробили правильно І ЩЕ МАЛУВАТО!!!! ЗАКРИТИ ЦІ БАНКИ, А ТИХ, ХТО ТАМ ПРАЦЮЄ НИНІ НІКУДИ НА РОБОТУ НЕ БРАТИ!!!Як мінімум....,але в Луцьку і так не беруть у банки всіх тих,хто там працює))) Альфа-тупість страшна, сбєр-це село селом, а ВТБ-і**оти з Іванюками на пару...
Українець до Експерт Показати IP 24 Березня 2016 13:10
Посадити тебе б в чотири стіни і замурувати вихід, бо ти фашистяра, який свій розум втратив. Людей вигнати? На роботу не брати? Ти падл* яке видно біля "черпалкі" сидить і гроші смокче. Ти взнай як зарах їх заробити щоб прокормити сім'ю, дітей...тоді хавало будеш розкривати.
Ржунімагу Показати IP 7 Лютого 2016 11:44
Малишка просто має кредит в цьому банку, який брав для придбання приставки. А погасити його немає чим. От і прийшов з кентами бойкотувати)
Корінний лучанин до Ржунімагу Показати IP 7 Лютого 2016 15:58
Давай розберемся у цій ситуації, яку ти навів, як приклад. А що йому цей бойкот дасть? Ну не платить і немає чим, ПРОЦЕНТИ РОСТУТЬ, СУМА ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ УЖЕ В РАЗИ. Ти думаєш що БАНКИ спишуть борг ? Нехай навіть це буде український банк, не говорячи за російський. Борг НЕ СПИШУТЬ! Приїдуть судові УКРАЇНСЬКІ виконавці виконавці із нарядом УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ із АВТОМАТАМИ та із рішенням СУДУ та заберуть майно або опечатають квартиру. Таких випадків уже було "море". А СКІЛЬКИ Є ТАКИХ НЕПЛАТЕЛЬЩИКІВ ПО КРЕДИТАМ , це ПРОСТО ЖАХ! Нехай, допустим , ці БАНКИ зїдуть, то борги позичальників будуть гаситись через СУД навіть із РОСІЇ бо є документи. Ці БАНКИ кришує УКРАЇНСЬКА ВЛАДА, то до ВЛАДИ претензії, до РОШЕНА. А хто хоче допомогти АТО, нехай набере КРЕДИТІВ у цих БАНКІВ і гроші спрямує на закупку бронежилетів, берців і т. д. тобто , російський капітал спрямує проти російських найманців, зробить таку самопожертву . ОТО БУДЕ КЛАС і не треба фарбу лити, бруднити ЕВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО ЛУЦЬК!