USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку – будівельний скандал: чоловіку хотіли «замурувати» гараж

18 Лютого 2016 20:17
Лучанин збудував гараж, оформив на нього документацію, але сусіди вирішили його «замурувати». Перед самісіньким входом у будівлю вирили траншеї та пригнали машини з бетоном, вчинилася штовханина, приїхала поліція.

Десять років тому лучанин Володимир Максимчук збудував гараж за адресою Карбишева, 6. Втім, сьогодні, 18-го лютого, перед самими входом у будівлю почали виконувати будівельні роботи, щоб збудувати нові гаражі, підкопалися під самий фундамент й загородили вихід.

Як розповідає в коментарі Інформаційну агентству Волинські Новини власник гаража, конфлікт почав зароджуватися ще наприкінці минулого року.

«Конфлікт почав назрівати наприкінці жовтня, як розпочали поряд будівництво. Я знав, що будуть гаражі. Був тільки «за», адже, думаю, збоку зроблять ще одну стіну, тепло буде. Але як почали роботи – почалися проблеми. Спочатку підкопалися під мій фундамент, що призвело до руйнації будівлі та тріщин на стінах. Тоді я почав звертатися в прокуратуру, інспекцію з будівництва, в міськраду й отримував лише відписки, адже мене перенаправляли від одних до інших», - каже чоловік.

Із документів видно, що звернувшись у постійну комісію Луцькради, яка займається питаннями будівництва, Володимир Максимчук отримав від голови комісії Андрія Козюри відписку. У відповіді сказано рекомендувати ГК «Синтетик - 2» дотримуватися містобудівних вимог та обмежень виданих управлінням містобудування та архітектури міської ради. А пану Володимиру рекомендували звернутися у відділу державного архітектурно-будівельного контролю.
Дослухавшись порад депутатів, пан Володимир звернувся в архбудконтроль. Отримав ще одну відписку:

«У зв’язку з тим, що особа, яка здійснює будівництво, - невідома, направлено лист в Луцький відділ поліції Головного управління поліції у Волинській області, з проханням встановити особу, що здійснює (здійснила) це будівництво».
Зауважимо, що збоку гаража видно тріщини на стінах й місця, де підкопували під фундамент і залишили дірку.
Найвищої точки кипіння конфлікт набув сьогодні, 18-го лютого.

Зі слів Володимира, коли він побачив, що роботи починають впритул до його гаража – викликав правоохоронців. На місце прибув дільничний і забрав власника гаража у відділок, аби той написав скаргу й дав пояснення.

Втім, коли пан Володимир повернувся, на нього чекав сюрприз – траншеї вирили й готувалися заливати фундамент.

На що власник гаража взявся відстоювати своє майно й почав ці канали закопувати, вчинилася шарпанина.

«Я зранку викликав поліцію, щоб ті припинили незаконні роботи. На що дільничний забрав мене у свій пункт, де я написав заяву. А коли повернувся, то не зміг попасти у свій гараж і почав засипати яму перед входом і подзвонив до товариша за допомогою. Тоді щодо мене застосували фізичну силу», - розповідає Володимир.
Замовник робіт Сергій Бучко, який представляє інтереси гаражного кооперативу «Синтетик-2» конфліктну ситуацію бачить з іншого боку.

«Я боявся сам до нього підходити, бо там було багато людей, тому подзвонив до брата. За кутком стояли його люди й чекали, поки він мене спровокує. Втім, я підійшов і він на мене накинувся з лопатою, наніс тілесні ушкодження, захищаючи свій гараж. Потім нас почали розбороняти й шарпати.

Для ведення цих робіт є усі необхідні документи, які торік у вересні ми отримали. Тут має зводитися новий гаражний кооператив «Синтетик-2». З приводу конфлікту, то в цієї людини є гараж, який самочинно зробив виїзд на чужу територію, чим грубо порушив закони України. А тепер намагається усякими методами перешкоджати будівництву, мовляв, у нього там є виїзд. Документів на гараж жодних немає і він хоче його приватизувати незаконним чином», - розповідає про події Сергій Бучко.
На прохання репортера показати документи, які надають дозвіл на проведення робіт з будівництва, Сергій Бучко показав скаргу самого ж Володимира у Луцькраду, де ті дали відписку, звернення десятилітньої давнини ЗАТ «Волинський шовковий комбінат» до градоначальника з приводу будівництва Максимчуком гаража й газетну статтю за 2009-й рік, де розказано про міжрегіональне злочинне угрупування.
Пізніше на підтримку Володимиру приїхали й інші його знайомі, які почали питати у забудовника номер декларації про будівництво, цікавитися паспортом будівництва.
На все це Сергій Бучко Відповідав, що має необхідну документацію, втім, її не показав, а потім взагалі наголосив, що нічого нікому не зобов’язаний показувати.

Свідок шарпанини, товариш власника гаража Михайло Поліщук запевняє, що Володимир ні на кого не нападав.

«Володимир був тут сам у гаражі й подзвонив до мене та сказав, що на нього нападають двоє чоловіків. Я швидко під’їхав на місце і бачу, що Володя стоїть біля гаража, його взяли «за бари». Вийшовши з авто, я почав розбороняти чоловіків, а ззаду на мене напав інший чоловік, його відтягнув мій товариш, який теж приїхав і на цьому все припинилося. Ми перейшли до дискусії. Я в них і питаю, навіщо двом міцним чоловікам «тягати» старшу людину, хай би поліцію викликали, якщо бачать порушення. І ми викликали правоохоронців», - розповідає Поліщук.

Зауважимо, що у техпаспорті об’єкту нерухомого майна Володимира вказано, що гараж має заїзд саме з того боку, де зараз є ворота й розпочали будівництво нові гаражі.
На місці конфлікту правоохоронці відбирали пояснення, приїхали слідчі, які взялися за справу. А власник гаража, аби відстояти своє майно, готується до суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 20:25
Лучко є шахраєм з яким судиться ЖЄК 11 , бо він прописався в неіснуючій хаті,щоб отримати безкоштовне житло в Луцьку. Також є фіктивним директором автошколи в якій за бабки можна купити будь яку категорію.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 21:08
Порівнявши обличчя обох персон, я зрозумів хто працює а хто їсть. Дай йому лопатою ще.
ШАХРАЇ до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 23:58
Що перший який збудував в гаражному кооперативі з заїзд з іншого боку коперативу і веде назакону підприємницьку діяльність і землі прихватизував на 4 гаражі що другий який тоже рішив буди не гіршим першого і собі не гараж а склад побудувати....Однак без хабарів не перший не другий такого розміру земельної ділянки неотримав би і булиб бідні то таких хоромів непобудувалиб.....а поки ми сидячи за компом роздумуємо про плани перспективи такі пани як ці двох дурять і державу і нас і нарощують собі животи))))
Жора до Анонім Показати IP 19 Лютого 2016 17:34
Шановні де зараз права роблять без взяток,не помажеш не поїдеш.
Ірина Таран Показати IP 18 Лютого 2016 21:46
Козюрі дозволено все, не забувайте чий він бізнес-партнер
Козленко Показати IP 18 Лютого 2016 21:46
Та не Лучко, а правильно Бучко - це той хто насип розібрав, і невдовзі міст впаде біля Адреаліна.
Тарас Чурило Показати IP 18 Лютого 2016 21:48
Всі вільні в Луцьку землі будуть забудовуватися Романюком або його підставними особами
Павло Показати IP 18 Лютого 2016 21:59
Повідомте, хто знає, Чи випадково Лучко Сергій не є сином чи родичем Лучка М.Х., колишнього начальника "Луцьктепла", який разом з Кривицьким А.Ф., Кирильчуком вкрали котельню на Карбишева вартістю 8 млн.грн.( в цінах 2000року), про що повідомляв в пресі колишній начальник управління ОДА Кучеренко М.А. До речі, Кривицький А.Ф. був радником Романюка М.Я. Ось і коло замкнулося.
Анонім до Павло Показати IP 18 Лютого 2016 22:50
Зараз почнеться відстріл, неугодних "Карабасам-Барабасам" '
Швондер Показати IP 18 Лютого 2016 22:00
А цей мордатий Сергій Лучко син мордатого Лучка, який керував (розкрадав) "Луцьктеплом"? -
777 Показати IP 18 Лютого 2016 22:05
Ну да, А ви шановні не знали що Бучко зять Романюка і сосід Гунчика.
Звісно так до 777 Показати IP 18 Лютого 2016 23:52
В нас кожен 2 зять Романюка і сусід Гунчика)))))Ви хоч не пишіть бред..
Анонім до Звісно так Показати IP 19 Лютого 2016 16:22
в Романюка немає дочок)))))
777 Показати IP 18 Лютого 2016 22:09
А в того мудака перевірили документи на автосервіс.
Сергій Показати IP 18 Лютого 2016 22:10
Даний горе ""забудовник"", є хабарник який притягувався до амін відповідальності за отримання ХАБАРА!!!
курсант до Сергій Показати IP 19 Лютого 2016 21:59
як ще цього взяточника він же і рішала по всіх питаннях як отримати незаконно посвідчення водія земля ще носить та того бучка і заодно і козленка за зговір в цьому будівництві потрібно добре перевірити нашій новій поліції
Віктор 11 Показати IP 19 Лютого 2016 00:09
777, А з чого ви взяли що Володимир займається ремонтом автомобілів ? Так я був постійним клієнтом у Володимира в обслуговуванні свого авто, але на даний час, за станом здоров'я власник Володимир не займається ремонтом автомобілів!!! Раніш я перевіряв його документи на діяльність, для того щоб впевнитись у тому чи він несе відповідальність згідно чинного законодавства,про виконання робіт. Збереглась ксерокопія на свідоцтво платника єдиного податку серії А №792986 та виписка ,,Єдиного реєстру юридичних осіб і т. д. ,, це було приблизно 2013 року...... я до нього звертався у вересні із поломкою авто та він відмовився у ремонті в зв'язку як було вище сказано і з здоров'ям ...
XXX до Віктор 11 Показати IP 19 Лютого 2016 12:15
Оце розсмішив як кажуть "а ось вам рояль в кущах". Хто в такі "так звані сервіси" звертається 100% ніколи ні про які документи не запитує. А та машина що на підйомнику (фото) з нею те ж нічого не роблять, о той мужичок в робі і в картузі? І те що з таких "СТО" податки не платять 100% і люди там працюють те ж "безробітні". Попривикали державу намахувати, а як за них хтось нагліший чи підмазаніший знайдеться то відразу біжать в поліцію. Висновок яке їхало, таке і здибало!
торт до XXX Показати IP 19 Лютого 2016 23:30
Наприклад я також завжди перевіряю документи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ХХХ до торт Показати IP 20 Лютого 2016 01:20
Ага після чого тебе далеко посилають з таких "клоак"..............
Ааа до Віктор 11 Показати IP 19 Лютого 2016 17:41
Власник гаража не ремонтує авто,а здае гараж в оренду за якихось 200$.чистий дохід і ніяких податків.
ххх до Ааа Показати IP 20 Лютого 2016 17:08
З здачу в оренду згідно чинного законодавства потрібно теж податки платити!!!!!!
Волинь Показати IP 19 Лютого 2016 00:17
На тому місці був пустир, а кругом гаражі, саме місце для побудови гаражного кооперативу, тим більше що зараз масово розчищають подвір'я будинків від металевих черепашок! А двері в гаражі виходять щось зовсім не на ту сторону!
???? Показати IP 19 Лютого 2016 08:13
Той хто захищає незаконні ворота напевно через кухню саоїх сусідів ходить до себе в туалет немаючи ніяких дозволів не від сусідів не від іншох органів влади!!!
???? Показати IP 19 Лютого 2016 08:22
А гаражі призначені для обслуговування та зберігання власного транспорту а не для ведення підприємницької діяльності! В цьому повинна розібратись податкова міліція та відповідні структури. Бо таким чином в багатоповерхових будинках у власних квартирах будуть станки ставити ........
я до ???? Показати IP 19 Лютого 2016 10:13
він є підприємець і має всі документи на ведення діяльності,навіщо писати коли не знаєш дюдини? а поповоду будівництва-немає документів,чому бучка ще не взяла за дупу наша "славна нова поліція" ???????
табличка Показати IP 19 Лютого 2016 08:50
А що то за адвокат що табличку вимагає, чув дзвін та не зна де він
Експерт до табличка Показати IP 19 Лютого 2016 16:04
Вчіть закони! Згідно з п 12 Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого постановою КМУ України від 13.04.2011 р. № 466 Інформація про зареєстровану декларацію (реєстраційний номер, дата видачі, найменування органу державного архітектурно-будівельного контролю, який здійснював дії щодо реєстрації декларації і здійснює контроль за будівництвом об’єкта), виданий дозвіл (реєстраційний номер, дата видачі, найменування органу державного архітектурно-будівельного контролю, який видав дозвіл і здійснює контроль за будівництвом об’єкта), відомості про найменування об’єкта та його категорію складності, зображення об’єкта та його основні техніко-економічні показники, замовника, проектувальника, підрядників, осіб, відповідальних за здійснення авторського і технічного нагляду, відповідальних виконавців робіт з урахуванням внесених змін розміщуються на стенді завдовжки не менше ніж 1,5 метра і завширшки не менше ніж 1 метр, що встановлюється на будівельному майданчику в доступному для огляду місці (за винятком індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них). Вчіться!
патріот Показати IP 19 Лютого 2016 09:14
коментар було видалено
лучани Показати IP 19 Лютого 2016 09:31
Гаражні кооперативи переросли у двоповерхові трущоби, де пють, торгують краденим. Міській владі треба давно ввести мораторій на розбудову цих клоак. Автовласники зберігають свої авто на стоянках і ремонтують в СТО, а не в гаражах з наркоманами.