У Луцьку будуть кольорові тролейбуси
Луцькі тролейбуси змінять «обличчя». Дизайнери уже придумали два нових стиля для «рогатих».
Про це інформували під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження вчора, 18-го лютого.
Новий директор Луцького підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук вважає першочерговим завданням розібратися з проблемою, що підприємство втратило майже половину автопарку. Далі планує зробити тролейбуси гарними.
«Я хочу, щоб тролейбуси були в інших кольорах, а не обдертими їздили по місту. Мені це вдасться зробити, щоб був належний зовнішній вигляд. Ми замовили новий вигляд у знайомих дизайнерів, які за це не беруть гроші»,- каже Анатолій Тимощук.
Також він додав, що попередньо розроблено два вигляда «рогатих»: кольорова гама символіки міста й екологічна тематика, адже тролейбуси – екологічно чистий транспорт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформували під час засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження вчора, 18-го лютого.
Новий директор Луцького підприємства електротранспорту Анатолій Тимощук вважає першочерговим завданням розібратися з проблемою, що підприємство втратило майже половину автопарку. Далі планує зробити тролейбуси гарними.
«Я хочу, щоб тролейбуси були в інших кольорах, а не обдертими їздили по місту. Мені це вдасться зробити, щоб був належний зовнішній вигляд. Ми замовили новий вигляд у знайомих дизайнерів, які за це не беруть гроші»,- каже Анатолій Тимощук.
Також він додав, що попередньо розроблено два вигляда «рогатих»: кольорова гама символіки міста й екологічна тематика, адже тролейбуси – екологічно чистий транспорт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Шок
Показати IP
19 Лютого 2014 11:27
Дякуючи окремим волині скоро не буде=(
1
Показати IP
19 Лютого 2014 11:30
Маячня! Не про це потрібно думати.
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.