USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку чоловік під час суперечки вистрілив 6 разів у тестя

12 Січня 2019 14:40
У Луцьку 11 січня близько 19.00 у мікрорайоні ЛПЗ чоловік здійснив 6 пострілів із травматичної зброї Форт-12 у свого тестя

Про це «Під Прицілом» стало відомо із власних джерел.

За попередньою інформацією, між чоловіками спалахнула суперечка, яка переросла у стрілянину. Зазначається, що зять здійснив по два вистріли в серце, обличчя та живіт родича.

Пораненого чоловіка забрала швидка медична допомога до лікарні для надання невідкладної допомоги.

Як стало відомо згодом, лучанин був змушений стріляти в тестя, адже той порізав його ножем та намагався вбити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Я Показати IP 12 Січня 2019 18:19
Дивно, що не в тещу. Зяті зазвичай тещ пристрелити мріють.
121 до Я Показати IP 12 Січня 2019 19:08
Тепер уяви як теща з зятем буде говорити)
геннадій Показати IP 12 Січня 2019 18:50
не суди по собі
Дмитрий Показати IP 12 Січня 2019 19:00
Стрелявший Олешко Олег Владиславович . Ныне работает продавцом липовых страховых полисов для выезда за границу на первом этаже ТЦ Варшавский. https://www.volynnews.com/news/all/u-lutskomu-miskrayonnomu-sudi-sutychka-rozpylyly-slozohinnyy-haz/ Дело рук того же человека.
Анонім до Дмитрий Показати IP 12 Січня 2019 19:52
Мені от цікаво, а звідки ти це знаєш?Напевно правоохоронцям потрібно звернути увагу на цей пост!!!
Анонім 2 до Дмитрий Показати IP 12 Січня 2019 22:30
Дмитро робить сам страховки в тому ж Варшавському. В них давно війна з Олешком. Тому як "справжній чоловік" користується нагодою підлити масла у вогонь.
оксана до Дмитрий Показати IP 12 Січня 2019 22:41
олега знаєм.це не продавець.АиВласник магазину по страхуванні і по перше.не липові а PZU а липи на 3 поверсі київ ре.в паспортному сервісі В нього є ліцензія
21 до оксана Показати IP 14 Січня 2019 09:32
да якось по%%й нам всім на ваші папірці непотрібні. Страховий бізнес в Україні це і є повне на%%алово. Тут суть, що травми завдані цілеспрямовано в життєво важливі органи. і за це його треба посадити, але правоохороннна система це не зможе зробити.
Клієнт Показати IP 12 Січня 2019 22:18
Чому липових? Там страхова ПЗУ ліцензія є провірена так в чому липа. Страхова відома А вони паспортний сервіс продаж липу київ ре Такмщо не рівняйте ПЗУ... ІЗ ЯКИМИСЬ ЛИПАМИ ТАМ ВСЕ ПРОЗОРО
Психолог до Клієнт Показати IP 12 Січня 2019 23:27
Писал этот комментарий скорее всего сам Олешко, дрожащими руками наверное. И вопросы риторические задавал дважды, и Киев Ре вспомнил с которой работал раньше. И паспортный сервис приплёл с ПЗУ. Всё написано безграмотно и не связано. Лыпами, лыпами, лыпами, лыпами лыпал. Вы опасный субъект, раз позволяете себе применять силу или спец средства в отношении людей, тем более родственников. Ваше место не в обществе !
цікаво до Психолог Показати IP 13 Січня 2019 09:59
Щановний Психолог. а звідки це Ви так володієте інформацією ? Що рука дрожащая? і чому Ви спілкуєтесь мовою Агресора? Ви знаєте ситуацію? ви там були? чи можливо Ви просто ворог когось із сторін ? тут і так видно Що комент Дмитра і Психолога це одна особа.яка тільки і вміє поширювати недостовірну інформацію. видаючи її за справжню і намагаючись образити когось .і зробити з себе розумного Знавця