USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку чоловік стрибнув на потяг з мосту. ВІДЕО

27 Травня 2017 22:31
Чоловік показово пройшовся по огорожі мосту, що з’єднує проспекти Соборності та Перемоги у Луцьку, після чого стрибнув униз на вантажний потяг.

Таке відео опубліковане на YouТube каналі Театр вогню Аладдін. Фаєр шоу сьогодні, 27 травня.

Як видно на відео, чоловік спочатку йде по огорожі шляхопроводу, потім перелазить через огорожу, спускається, тричі підтягується. Тоді здійснює стрибок на вантажний потяг, що стоїть під мостом, і одразу біжить по дахах вагонів довжелезного потяга.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Олег Показати IP 27 Травня 2017 22:47
Бим больной )
Анонім Показати IP 27 Травня 2017 22:55
нормальний пацан, спортивний
Джоні Показати IP 27 Травня 2017 22:58
Красавчик)
Я Показати IP 27 Травня 2017 23:22
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Травня 2017 23:31
Герой! Тілки навіщо побіг. Мабудь злякався, що поліція поруч. Але герой.
Оглядач Показати IP 28 Травня 2017 00:08
Щось слабенько підтягнувся - лише тричі...
Гас Показати IP 28 Травня 2017 00:15
Завжди хотів так зробити, )))))))))
Васьо Показати IP 28 Травня 2017 01:04
Догнати і дати п..ди
Лучанин Показати IP 28 Травня 2017 02:10
Реакція людей, просто щось...0.
"герой" Показати IP 28 Травня 2017 02:14
з комплексом меншовартості. Відео в Луцьку підписувати москальською, це ж на скільки треба мови цуратися.
луцьк Показати IP 28 Травня 2017 07:16
а навіщо цю дурість пропагувати!
xxl Показати IP 28 Травня 2017 08:15
Туфта! Потяг не рухався :)
Він дурік Показати IP 28 Травня 2017 09:21
Що можна сказати, розум відсутній.... нехай ще зачепиться за лінію електропередачі, а потім будут ой яке горе. Надивляться в неті дурості, краще б бабусю через дорогу перевів.
Валечка Показати IP 28 Травня 2017 10:08
Який герой?) Чи пригнув би він,коли потяг рухався?) Але в обох випадках він пр*дурок!
000 Показати IP 29 Травня 2017 10:53
а на випадок невдалого стрибка буде волання: лучани, будьте милосердні, скиньтеся на реанімацію, № картки такий-то...Романтичний стрибок дівчини з хлопцем,, внаслідок чого він загинув, не навчив нічого....
N Показати IP 29 Травня 2017 13:39
Тьфу! дебільне покоління.
Лучанин Показати IP 1 Червня 2017 10:42
йому потрібно було народитсь мавпою))))