USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

У Луцьку чоловік з пістолета вистрілив собі у голову

9 Березня 2018 21:46
9 березня близько 12 години патрульні отримали повідомлення про спробу самогубства на вулиці Січовій в Луцьку.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Волині.

Патрульні поліцейські, які прибули на місце події, побачили в квартирі моторошну картину: скоцюрблений чоловік лежав на дивані, навколо було багато крові, а біля дверей – предмет, схожий на пістолет. Потерпілого одразу забрали до лікарні.

Дружина повідомила, що чоловік вистрілив собі у скроню після того, як отримав від неї відмову піти до сусідів по алкоголь.

Патрульні згодом з’ясували в лікарів, що в голові чоловіка виявили чужорідний предмет. За попередньою інформацією, в пістолеті були саморобні резинові кулі з вкрученими шурупами. Тож, можливо, це був шуруп.

Згодом стало відомо, що 65-річний чоловік помер.

Деталі цієї пригоди встановлює слідчо-оперативна група
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Зоряк Шкуряк Показати IP 9 Березня 2018 22:39
Це біля пістолєта предмет, схожий на двері. Шкода дядька. Випити він любив, напевне, щиро.
запитання Показати IP 9 Березня 2018 23:00
Хто дав алкоголіку дозвіл на зброю???????!!!!!
ДЖЕК до запитання Показати IP 9 Березня 2018 23:50
АТО
124 до ДЖЕК Показати IP 10 Березня 2018 08:03
До чого тут АТО, клоуне? Цей синяк до АТО МАЄ ТАКЕ Ж ВіДНОШЕННЯ ЯК І ТИ, -ніякого.
34re Показати IP 9 Березня 2018 23:14
"Полісмени прибули миттєво. На вулиці вже очікувала карета швидкої" А швидка приїхала зі швидкстю світла?
отак до 34re Показати IP 9 Березня 2018 23:36
можливо спершу викликали лікарів, а ті вже повідомили копів.
Вася Інтелігент до отак Показати IP 10 Березня 2018 04:01
Ага...Точно...Аха-ха-х...Так точно,захисники-поліцмени)))
Баріга Показати IP 9 Березня 2018 23:29
Я с похмелухи вот думаю- Как мне тебя раскрутить Жадную,злую жену мою С какой стороны к тебе подходить
Я Показати IP 10 Березня 2018 08:38
Невипив застрелився. Мені здається до горілки тре давати пістолет з 1 пульою резиновою і вкрученим шурупом. Тоді стане менше алкашів менше аварій ітд.
Тоха Показати IP 10 Березня 2018 10:51
Хороша ідея вже вкручую шурупи
Ноунейм Показати IP 10 Березня 2018 15:59
Ой мені сьогодні теж зле було, дружина за лікарством йти не захотіла, прийшлось самому йти, але якщо чесно був би в мене пістолєт я б теж застрелився.