USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку чоловік застрелився у власній квартирі

13 Грудня 2016 11:51
Лучанин 1973 року народження наклав на себе руки у власній квартирі.

Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, сьогодні вранці лучанин отримав вогнепальне поранення в праву скроневу ділянку.

У прес-службі волинської поліції в коментарі ІА Волинські Новини повідомили, що трагедія сталася близько 6-ої години ранку сьогодні, 13 грудня, на вулиці Гордіюк, 31. Чоловік застрелився з пневматичної рушниці.

Виклик в швидку поступив о 6:20 ранку. На жаль, врятувати чоловіка не вдалося, він помер у приймальному відділенні лікарні.

Лікар міської клінічної лікарні Олександр Федорчук у коментарі для ІА Волинські Новини розповів, що врятувати лучанина було вже неможливо.

"Чоловіка привезли до нас в стані агонії, він уже безнадійним. О 07:20 ранку зафіксовано смерть".

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 115 (умисне вбивство).

У чоловіка залишилася дружина і діти. На момент трагедії вони перебували в іншій кімнаті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Очевидець Показати IP 13 Грудня 2016 12:19
На цю подію з'їхалось аж 7 авто поліції - 4 пріуса, 2 джипа і 1 щось типу рено кадіка. Що вони там всі робили?
Я до Очевидець Показати IP 13 Грудня 2016 13:20
Пробували по черзі як з пневматики можна застрелитись
Ага до Очевидець Показати IP 13 Грудня 2016 13:38
танцювали гопака, б..ть! Задовбали ви вже - нема поліції , або довго їде- погано,приїхали оперативно - теж погано, бо , бач в великій кількості. А може їм видніше, як їм виїзджати на виклики, без тебе координатор диванний?
Спостерігач до Очевидець Показати IP 13 Грудня 2016 21:15
Поясню. Автомобіль рено - це слідчо оперативна група. 4 пріуса та 2 джипа автомобілі патрульної поліції, для чого так багато, хм, селфі напевно робити приїхали.
Вася Показати IP 13 Грудня 2016 13:08
Мужики в більшості слабаки тому мабуть таке роблять ?! Чи що не вистачає їм? Психологи зараз треба багатьом ! Співчуваю сім"ї, дітям
Бабай до Вася Показати IP 13 Грудня 2016 13:40
розуму їм не вистачає
ЯРИК Показати IP 13 Грудня 2016 13:11
Співчуття!!! Але цікаво ВН напишіть подробиці. Недавно хлопець 25 років скочив з балкону і чому сталася така трагедія? Хтось знає? Іноді гроші боргують і ще якісь проблеми і так втікають від броблем нажаль. А хочеться щоб таких випадків не було .
Власівна Показати IP 13 Грудня 2016 13:14
Треба дослідити чому в 6.00 чоловік не спав ? ,Що ж ж так сталось? страх . Боже відведи від такого усіх нас
юля Показати IP 13 Грудня 2016 13:43
цікаво те шо вони живуть наді мною і я чула тільки як стільчик впав а пострілів ніяких небуло!!!!
321 до юля Показати IP 13 Грудня 2016 18:04
Пневматична зброя стріляє практично беззвучно...
Правда Показати IP 13 Грудня 2016 23:59
вранці встав,рідні ще спали,-і застрелився!А що мало бути чути-це ж пневматика.Добра людина була,щира та радісна, але слабка нервова система !Здоровя та сили пережити цю втрату матері,дітям та дружині!Упокой його душу,Боже!
Мама Показати IP 14 Грудня 2016 14:16
Другий випадок самогубства. Повісився із за автоматів гральних, тому і не спав, тому так рано все сталося, був в стані наркотичних психотропів, не зміг контролювати свої дії та думки. Хворий і слабохарактерний Жаль діточок та дружини.
Сусід Показати IP 14 Грудня 2016 14:20
Так він дійсно на автоматах грав і у ту ніч проіграв велич4зну суму грошей яку позичив.
Офігіти до Сусід Показати IP 14 Грудня 2016 14:57
влаштував своїм дітям Новий рік, ще й за його борг сім"ю діставатимуть. Можете плюватись тут, але всяких там "добрих", але схиблених, які або бухають, або грають, або ще якусь х...рню на свою голову познаходять, не шкода, бо через них горя і зла для оточуючих їх людей більше, як від відвертих покидьків.
Мама до Офігіти Показати IP 16 Грудня 2016 07:58
Задумамалася, а чому саме чоловіки йдуть на самогубство, то маму вбив - повісився, то вени вскрив, то застрілився, то з моста чуть не стрибає, то батьків вбив і закопав, бо грошей не дали, то сам заріжеться. Робити не хочуть , важко , то легше біди рідним наробити. Даже не жаль таких іродів, які так легко життя віддають за проблему, яку самі вчинили, переважно причина гроші. Фу і стидно мужиком назвати мужика ( це не про всіх мущин є справді з великої літери Мущини) як бридко , коли чоловік є таким не потрібством. Бережіть себе всі, рідних, діточок - займіться чимось корисним, не змушуйте рідних плакати або діточок рости без батьків, коли ви їм так потрібні, бережіть жінок - не змушуйте їх страдати, не скидуйте на їх свої проблеми. Сама в житті , пережила також горе, а малятко моє до Бога завжди звертається і просить тата, бо в інших діток він є і кожен день дякує, що є мама, яка її оберігає та любить за двох. Не передати в словах , яка це біль.