USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку депутат міськради від «Батьківщини» намагався підкупити прокурора квартирою

5 Вересня 2016 11:47
Прокуратура Волинської області розслідує кримінальну справу щодо депутата міської ради за фактом пропозиції надання неправомірної вигоди працівникові прокуратури.

Про це повідомили в прес-службі Генеральної прокуратури України.

Як зазначається, відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369 ("Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі") КК України, внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

25 серпня депутат Луцької міської ради (ВО "Батьківщина"), представник депутатських комісій з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, зарекомендувавши себе представником інтересів низки будівельних компаній, звернувся до начальника відділу прокуратури області з пропозицією надання неправомірної вигоди у вигляді квартири в новому будинку.

Таким чином, він хотів вирішити питання щодо закриття кримінального провадження стосовно службових осіб відділу державного архітектурно-будівельного контролю Луцької міської ради, управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

При цьому депутат зазначив, що розслідування вказаного кримінального провадження створює юридичні перешкоди для подальшого ведення будівельних робіт, отримання дозвільних документів та введення об'єктів в експлуатацію.

Досудове розслідування у зазначеному кримінальному провадженні проводиться слідчими прокуратури області.

Нагадаємо, до складу комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження входять:

голова комісії - Андрій Козюра (ВО "Батьківщина");

члени комісії - Сергій Балицький ("Українське об'єднання патріотів - УКРОП"), Петро Бойко ("Українське об'єднання патріотів - УКРОП"), Костянтин Петрочук (радикальна партія Олега Ляшка), Микола Яручик (Блок Петра Порошенка "Солідарність"), Віктор Ящук (ВО "Свобода").

До складу комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру належать:

голова комісії - Євгеній Ткачук (Блок Петра Порошенка "Солідарність");

члени комісії - Валерій Бондарук (ВО "Батьківщина"), Микита Рабан ("Українське об'єднання патріотів - УКРОП"), Микола Романюк (ВО "Свобода"), Аркадій Соломатін (радикальна партія Олега Ляшка).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 42
Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 11:58
замало запропонував)
Арсен до Анонім Показати IP 5 Вересня 2016 13:17
По Тарасу можна 10 таких криміналів порушувати, але ні - бо ж з панамських патріотів...
Вітько Показати IP 5 Вересня 2016 11:59
А прізвище де цього героя-хероя?
123 до Вітько Показати IP 5 Вересня 2016 12:18
Козюра
Рома Нюк Показати IP 5 Вересня 2016 12:05
Хто герой?
КАЗКА до Рома Нюк Показати IP 5 Вересня 2016 12:37
Козюра Андрій Григорович вірний соратник Луцького міського голови Романюка Миколи Ярославовича!
МЕР до КАЗКА Показати IP 5 Вересня 2016 12:41
Там ще мій син мав бути в долі!
40 кв до КАЗКА Показати IP 6 Вересня 2016 13:38
ніякий він не вірний соратник а тимчасовий.
Ковельська Показати IP 5 Вересня 2016 12:12
о, Козюра
SS Показати IP 5 Вересня 2016 12:26
Тепер Козюрі прийдетьсяя будинок віддати
Vfcz Показати IP 5 Вересня 2016 12:30
Так такої комісії у міськраді нема. Є окремо земельна, а окремо архітектурна. То представник якої тоді комісії?
Йуля Показати IP 5 Вересня 2016 12:34
Собаку за грати і з партії геть!
Синок Показати IP 5 Вересня 2016 12:35
Тепер щоб не відкупився і відсидів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
дідо Показати IP 5 Вересня 2016 12:46
є справедливість на світі є треба йому і за Буратіно нагадати
Суд Показати IP 5 Вересня 2016 13:03
Такі матеріали - підсудні матеріали. Адже можна подумати про любого члена комісії. Такий матеріал аносить моральну шкоду всім членам аомісії адже підозра падае на всіх.
Ляля до Суд Показати IP 5 Вересня 2016 21:30
Слухати ти, суд-тормоз, з 5 членів комісії лише 1 від Бітьківщини. Все елементарно
Калян Показати IP 5 Вересня 2016 13:17
хочу в батьківщину
мурзік Показати IP 5 Вересня 2016 13:20
що ж ти так Козюра.. голова фракції Батьківщина... А як же тоді Карабас-барабас і Буратіно будуть працювати? думав, що Батьківщина це честь і совість нашої епохи. одна надія на Юлю а ти так її влучно підставив...
111 до мурзік Показати IP 5 Вересня 2016 14:40
Шо ти ліпиш??? Яке відношення має Козюра до Карабасу??? Його - Буратіно, а Карабас Були і Романюка. А взагалі, нормальний він мужик. Зрозуміло, як і всі інші депутати, лобіює інтереси певних людей. Хто ж буде працювати "на громадських засадах" і ніц з того не мати? Депутатам на всіх рівнях потрібно платити великі зарплати, лише після того їх можна судити за корупцію...
Лучанка до 111 Показати IP 5 Вересня 2016 15:00
Сергію, то ти? Так, він такий же "нормальний", як і ти. Що ж він так рветься туди (у депутатство), може хтось інший попрацює ще? Думають, що маючи баблових папіків схватили Бога за бороду...
ВОВК Показати IP 5 Вересня 2016 13:28
коментар було видалено
степан Показати IP 5 Вересня 2016 13:29
6Постійна комісія міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження Голова комісії: Козюра Андрій Григорович Члени комісії: Балицький Сергій Іванович, Бойко Петро Павлович, Петрочук Костянтин Павлович, Яручик Микола Олександрович, Ящук Віктор Петрович
яяяя Показати IP 5 Вересня 2016 13:35
цікаво який прокурор відказався
лучанка до яяяя Показати IP 5 Вересня 2016 14:07
Невже є такі прокурори.Прізвище в студію-цей дійсно геройський і людський вчинок.Таких нема. Від Бога йому буде подяка. Здоровя всій його рідні і йому.
Волинянин до лучанка Показати IP 6 Вересня 2016 06:39
Приклад усім як просто прокурору зробити карєру і мати повагу людей
добряк Показати IP 5 Вересня 2016 14:00
Налом треба було давати,взяв би обовязково,квартиру в карман не сховаеш
нхя не смішно Показати IP 5 Вересня 2016 14:12
Козлюра спалився? Чи Козляра?
Св. Миколай Показати IP 5 Вересня 2016 14:15
ось прийшов твій кінець Казлюра!!! Недолго музыка играла Недолго фраер танцевал Как бабки есть - Уфа гуляем Как нет - Чишмы и похилял А всё ведь это жадность фраера сгубила Прости сынка, родная мать Как три пердинки до могилы Так лучше сп*здить и молчаьб
пуп Показати IP 5 Вересня 2016 15:05
Думав козюра-буратіно, що бога за бороду схопив!
Знаюча до пуп Показати IP 5 Вересня 2016 15:56
Непотрібна, гнила, продажна людина цей Козюра скільки він людей вже надурив.
знайома, на жаль до Знаюча Показати IP 5 Вересня 2016 18:06
людина?.. Особисто я цих "синків" людьми вже не рахую
гість Показати IP 5 Вересня 2016 17:30
нашо батьківщина позарилася на такого "цінного кадра" і навязала лучанам такого в депутати -провальна кадрова політика приводить до повного краху і виродження
я Показати IP 5 Вересня 2016 18:36
А чи буде у цьому кримінальному провадженні закінчення у вигляді ОБВИНУВАЛЬНОГО ВИРОКУ???? У нас ЗМІ завжди скажуть "А", але майже ніколи не чути "Я"!!!!!
народна мудрість гла Показати IP 5 Вересня 2016 18:43
краще з розумним втратити,ніж з д,,урнем знайти, знають що собою являє той чоловік- от і не позарилися на щедрий дар,
Подруга Показати IP 5 Вересня 2016 20:54
1. З чого ви всі зробили висновок, що це Козюра? Комісії такої не існує! Якщо архітектура і містобудування, то так, з Батьківщини єдиний представник там Андрій Григорович, але якщо земельних відносин, то там від біло-сердечних Валерій Бондарук. Може це він? Подумали? ?? 2. Люди, звідки у вас скільки отрути? ?? Не страшно, що вас же та отрута і зжере? З коментарів видно, що 80% людей навіть з Андрієм не знайомі! !! Інакше б не "клеїли" йому "Карабас " і "Буратіно"!!! Не меліть дурниць! !! 3. Станьмо добрішими і почекаємо якихось офіційних коментарів
123 до Подруга Показати IP 5 Вересня 2016 21:58
Добре, Лілю, як скажеш :) А "Буратіно", певно, чергової дружини?
До 123 до 123 Показати IP 6 Вересня 2016 00:38
Певно то не Ліля, а Оля писала:-)))))
ага до Подруга Показати IP 6 Вересня 2016 00:30
то козюра нехай задумається над тим, чому ж його так недолюблюють у місті
робін гуд Показати IP 6 Вересня 2016 00:11
Чомусь сумніваюсь, що правду ми дізнаємось. Як наробили шуму, то так і замнуть
Тато мажора Показати IP 6 Вересня 2016 06:36
синок ти обіср*вся
Степан Показати IP 6 Вересня 2016 06:42
А Волинські новини, взяли 1кг. сала і зняли інформацію.
Лучанин Показати IP 6 Вересня 2016 17:20
Козюра, перед тим як посадять, виконай передвиборчі обіцянки. Теплові лічильники в будинках по вулиці Гордіюк і роледром у дворі будинку Гордіюк, 45