USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку ДТП: машину перекинуло в центрі міста

21 Липня 2015 19:12
Жінка-водій поспішала на день народження, а опинилася у перевернутій автівці. ДТП трапилася на вулиці Стапана Бандери в Луцьку.

Машина перевернулася неподалік перехрестя з вулицею Шопена сьогодні, 21-го липня.

Очевидці події кажуть, що все відбулося раптово, машина «вилетіла» на бордюр, і її перекинуло на бік. Одразу до автівки підбігли небайдужі лучани та допомогли перевернути автотранспорт на колеса.

На місце ДТП одразу під’їхала карета швидкої. Медики оглянули водія легковика й констатували, що стан учасниці ДТП задовільний, легкі забої та подряпаний палець.

Жінка розповіла про деталі у коментарі репортеру Інформаційного агентства Волинські Новини.

«Я їхала на день народження, як, раптом, мене перекинуло. Мабуть, я зачепила під час руху бордюр», - розповідає водій легковика «Hyundaі».

Інші учасники дорожнього руху не постраждали.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 21 Липня 2015 19:24
Не "зачипила бардюр" а добряче вдарила на великій швидкості....так зламати стальний обід.
Анонім до Анонім Показати IP 21 Липня 2015 21:12
Куди летіти, центр міста!!!!
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Липня 2015 10:49
ТП...
Водій Показати IP 21 Липня 2015 20:00
Буває...
Сусідка Показати IP 21 Липня 2015 21:19
Оце Люся! Оце рулить,
люся Показати IP 21 Липня 2015 22:02
якраз губки помадою підводила
Анонім Показати IP 21 Липня 2015 22:14
...ДТП трапилася на вулиці Стапана Бандери...
Богдан Сташинський Показати IP 21 Липня 2015 22:18
Це що !!! Буває неуважні за кермом ....
бррр Показати IP 21 Липня 2015 22:31
це ще не ДТП, на вул.Шевченка треба було б показати ДТП !!!!!
Водій Показати IP 22 Липня 2015 09:46
А якщо в неі пробилось праве переднє колесо і машину кинуло вправо на бордюр, після чого машина і перевернулась?
І знову БАБА Показати IP 22 Липня 2015 10:27
Бабам тепер напевно водійські права по експрес-курсу видають! Просто жах!!! Це ж як треба летіти щоб попасти у ДТП, ще і перекинутись у центрі міста!? Забирати у таких баб права нах! Н**уй п**діти що чоловіки гірше керують!!!
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 22 Липня 2015 13:57
Женщина не договорила про то, что под час управления авто она разговаривала по мобильнику...........посему и вылетела на бордюр и перекинулась - КАРМА ОДНАКО.....просто так ничего не случается
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 14:53
яке машина перекинулась на бік......., дзеркала цілі, бік весь цілий... ВН ....фільтруйте новини
Таня до Анонім Показати IP 22 Липня 2015 19:17
Як що небачили тоді непишіть дурню!!!
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 22:05
от тебе і стосується, фільтруй....саме бачив
свідок до Анонім Показати IP 22 Липня 2015 22:29
я там була,якраз поверталась додому з роботи. жінка просто їхала,аж раптом щось вибухнуло і машина в раз перевернулась. небайдужі хлопці,що проходили повз одразу кинулись перевертати її на місце. жінка вийшла і була в шоці. нічого вона не гнала і губки не красила. то ж видно на фото,що колесо лопнуло, можливо вона якраз наїхала на бровку,от і перевернулась. а якщо бачив вже,коли машина стояла на місці-то краще помовч.
Анонім Показати IP 23 Липня 2015 09:30
народ, ви чому злі такі, в людини колесо стрілило і авто кинуло на бровку та дерево, ні щоб поспівчувати, починаєте вигадувати дурню
анонім Показати IP 24 Липня 2015 01:24
права забрати назавжди
лучанка до анонім Показати IP 24 Липня 2015 11:30
Анонім ти дибіл. В людини стрелило колесо і сталась аварія. А вона можливо є найкращим водієм. А ти коли немаєш прав і машини то задуши свою жабу сам.