USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вночі на перехресті у Луцьку – потрійна ДТП

20 Березня 2016 09:12
У Луцьку на вулиці Дубнівській трапилася дорожньо-транспортна пригода. Не розминулося одразу три автівки.

Про автопригоду на своїй сторінці у Фейсбук написав Олександр Ніколайчук.

З його допису відомо, що ДТП трапилася опівночі, постраждалих немає, автівки зазнали механічних ушкоджень різних ступенів.

«20 березня, 00:20, знову ДТП, потрійне, на Дубнівському перехресті біля 7-ї школи та візового центру. Голови цілі. «Залізо» ремонтується. Один з водіїв надув на 0,40 проміле. Допомагаємо ПП. А груп підтримки назбиралось...», - йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 20 Березня 2016 09:38
Зато нова поліція
Ніколь Показати IP 20 Березня 2016 10:34
Тоді питання? Нафіг нова патрульна поліція,якщо ДТП стало на100% більше, робіть щось вже зупиняйте тих крутеликів.
Водій до Ніколь Показати IP 20 Березня 2016 11:33
Аяаяй...всюди винувата поліція)))
Саша до Водій Показати IP 20 Березня 2016 18:24
Причом тут винувата! п"яної швалі за кермом столо їздити в рази бцльше, бо всі тебер думають "ай пронесе, не зупинять"
Водій до Саша Показати IP 20 Березня 2016 20:16
Їх п'яних раніше ще більше їздило! Як ти не розумієш?!раніше не фіксувалося це все,а зараз фіксується і така картина намальовується! Якби ця аварія сталася при нашій славнозвісній ДАІ то повір мені що п'яних там не було б(порішалиб;)!!!
Джек до Ніколь Показати IP 20 Березня 2016 20:26
При чому тут крутеликі якшо аварії роблять такі **** як ти на драндулєтах вроді цих
не без греха Показати IP 20 Березня 2016 11:43
ну не во всем же виновата полиция) надо наказание за пьянку за рулем ввести хотя бы как в Сингапуре
Семен до не без греха Показати IP 20 Березня 2016 14:17
Ну звичайно ж не винувата. Є факти порушень. Далі до суду їх супроводжує поліція. І от під час цього щось відбувається. Звичайно ж винуватих нема.
Tимоха Воропаєв Показати IP 20 Березня 2016 11:45
А я думав, що збільшення ДТП лише моє спостереженя. Бо щоразу як про це говориш - то звідусіль кричать, що то несправедлива критика нової поліції...Аж ні -виявляється я не один у своїх спостереженнях
Юрист Показати IP 20 Березня 2016 12:14
А причому тут дтп до поліції? Автопригода сталась-поліцаї прибули! Добре вчіть правила дорожнього руху та виконуйте їх то непотрібно ні поліції ні продажної міліції!!!
Людина до Юрист Показати IP 20 Березня 2016 14:21
А де хліб-сіль, коровай для порушників? Ще замість покарання треба ввести якісь нагороди. А поліція тут дійсно ні до чого, скоро народ вже сам почне вирішувати всі проблеми, вже не довго залишилося. Рік, місяць, дні?..
Анонім Показати IP 20 Березня 2016 12:27
шо ви ліпите на поліцію? кількість дтп збільшилася? раніше просто майже небуло новин про дрібні ДТП і п'янство за кермом.. бо все "рішали" з ГАІшніками на місці... пинили п'яного - дав 1500-2500грн і поїхав далі... P.S: п'яні водії - проблема безперечно... але державі по ідеї на це насрати... тому, що могли б вже давно збільшити покарання за п'янство на прикладі інших (нормальних) країн Європи, в яку МИ так рвемось...
Семен до Анонім Показати IP 20 Березня 2016 14:24
А до чого тут дрібні? Мова йде якраз таки про серйозні випадки і саме їх стало більше в рази. А дрібних ніхто не замічав і зараз не замічає.
а скількі надув Показати IP 20 Березня 2016 13:13
самоборонівець переіхавший правосека
Бандера Показати IP 20 Березня 2016 19:26
Он по вул Бандери двосторонній рух !!!не знали ? Поліція честь мерсам віддає і їде далі! які пянки за кермом штрафи підняли в три рази готівкою і їдь далі)))ось рефоми)))
Джек Показати IP 20 Березня 2016 20:27
Просто колись про всі рухи даі-не трубили всі!