USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку – ДТП за участю поліцейського авто

3 Листопада 2020 20:20
У Луцьку на вулиці Гнідавській поліцейський автомобіль Ісузу зіткнувся із авто Альфа Ромео.

Про це повідомив користувач Сергій Поха у фейсбуці.

Автомобілі отримали механічні пошкодження.

Як повідомили Інформаційному агенству Волинські новини очевидці, автомобіль поліцейських виїхав на смугу зустрічного руху.

Ймовірно це і стало причиною зіткнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Володимир87 Показати IP 3 Листопада 2020 21:09
Це аварійно небезпечна розв'язка, там вже не перша аварія.Вона добра тільки для тих водіїв, хто їде від депо Гнідавською. Інші два напрямки мають обмежену оглядовість. До того ж через об'їзд острівця головною дорогою зліва, а не справа, як звичніше, спричиняє те, що водії,які їдуть по Станіславського від АС2, час від часу опиняються на зустрічній.Саме через момент, описаний вище. Але якось всі позвикали, та й так їздять, інколи ДТП. Якось так.
Taras Показати IP 3 Листопада 2020 21:55
Нічого дивного, добре що без потерпілих
Авяков Показати IP 3 Листопада 2020 22:32
Аваков нові купить, не біда
Анонім Показати IP 3 Листопада 2020 23:02
Хто цим полішукам подавав автомобілі? Вони в селі на мотоциклах їздять, дайте їм мопеди і все буде норм
Виборець до Анонім Показати IP 4 Листопада 2020 08:42
А міські літуни на чому їздять, на самокатах. Вони теж подались в поліцію. Як один знайомий говорив, хай йде в поліцію, щоб в армію не забрали. Але в поліцію напевно потрібно брати все таки після армії.
Знову Показати IP 3 Листопада 2020 23:14
Що значить "Ймовірно це і стало причиною зіткнення"? Ні в якому разі! Поліцейські їхали в другій полосі, нічого не порушували...
Джек до Знову Показати IP 3 Листопада 2020 23:59
Це буде написано завтра
Арафат Показати IP 4 Листопада 2020 00:10
Понабирали поліцаїв за оголошеннями - от і результати. А ми - плати податки, щоб сопляки криворукі вчилися їздити за казенний кошт.
СБУ Показати IP 4 Листопада 2020 08:08
Їм водійське посвідчення в комплекті з житоном видавали,от і результат! Це випадок далеко не перший і нажаль не останній!!!!!!!!!
олександр Показати IP 4 Листопада 2020 09:22
то не патрульна поліція, а валянки з претензіями, хамством і бажанням показати свою зверхність над людьми. Вони ще написали звернення-кляузу до спілки журналістів про те , що аверс їх висвітлює в негативному світлі. А насправді люди самі бачать які то особи