USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

ДТП у Луцьку: Chery протаранила причеп

25 Серпня 2015 12:48
Рухаючись вулицею Гнідавською у напрямку центру міста, водій автомобіля Chery QQ 6 допустив зіткнення з причепом, який тягнув легковик ВАЗ-2105 з Гнідавської на вулицю Потебні. Зауважимо, що перехрестя – регульоване, а один з водіїв намагався «проскочити» на червоне світло.

Інцидент трапився близько 11:50 на перехресті вулиць Потебні і Гнідавської.

Очевидці кажуть, що для водія Chery вже загорівся жовтий сигнал світлофора, коли той спробував «проскочити» перехрестя. Як наслідок, відбулось зіткнення з причепом автомобіля, який саме повертав на Потебні.

Старенький причеп відбувся відносно невеликими жертвами – у нього пошкоджений один з бортів, а також вибита пружина амортизатора.

Чого не скажеш про Chery QQ 6, у якого ремонт обійдеться щонайменше в кілька тисяч гривень. Серед іншого – вщент зруйноване крило, пом’ятий капот та розбитий бампер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
ЛУЧАНКА Показати IP 25 Серпня 2015 13:53
Проскочив...
Яна Показати IP 25 Серпня 2015 14:05
І звичайно за кермом була блондинка ?
лучанин Показати IP 25 Серпня 2015 14:18
Дурне перехрестя.. скільки там машин побито.. Хто знизу піднімається і повертає наліво- ніяк не бачить зустрічного транспорту.. якщо ще один ряд йде прямо.. А від 14 школи треба зак 40 поставити.. щоб звідти не вилітали шумахери..
валера Показати IP 25 Серпня 2015 14:30
так, на тому перехресты жовте горыло для двох автомобылыв, - всы хотыли проскочити!!!
Кріс до валера Показати IP 25 Серпня 2015 14:54
ГЫ
Фацет Показати IP 25 Серпня 2015 16:04
Ні не блондинка була! була брюнетка!
правда00 Показати IP 25 Серпня 2015 21:12
Якщо блодинка їхала прямо вона 100% права,водій жигулів мав ії пропуститити
Вввввв Показати IP 25 Серпня 2015 21:17
Судячи з фото водій жигулів 100 відсотків не правий,якщо для бондинки було жовте світло , і для водія жигулів теж
Анонім до Вввввв Показати IP 26 Серпня 2015 13:19
водій жигулів виїхав на перехрестя на дозволяючий сигнал світлофора, а потім завершував маневр, а ку-ку летіло на жовтий так що - ХТО ВИНЕН?
віктор Показати IP 26 Серпня 2015 13:19
водій жигуля завершував маневр...і виїхав на перехрестя на зелений кол.світлофора ... а чері виїхав на забороняючий знак світлофора на перехрестя....