USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку горить ресторан Patio di Fiori. Фото. Оновлено

24 Липня 2017 02:54
Масштабна пожежа трапилася у луцькому готельно-ресторанному комплексі Patio di Fiori.

24 липня приблизно о 2:10 на вулиці Кравчука у Луцьку пролунав потужний вибух, внаслідок якого відбулося загоряння у Patio di Fiori.

Як повідомляє власкор Інформаційного агентства Волинські Новини, спочатку загорівся перший поверх, де розташоване приміщення ресторану.

На місці працюють 5 пожежних машин, поліцейські та дві бригади швидкої.

Станом на 2:30 рятувальники розбили скло та вивели усіх присутніх на людей з приміщення готелю. Люди просто в халатах стоять на вулиці.

Горить дах приміщення.

Медики розповіли про двох потерпілих, які отруїлися чадним газом.

На місці чимало людей, які повиходили з прилеглих будинків, адже пожежі передував потужний вибух, який і побудив їх.

За попередніми даними, поліцейські підозрюють підпал. Слідчі встановлять обставини події.

Окрім того, з'ясувалося, що поруч із приміщенням комплексу вночі невідомі підпалили чотири покришки.
Станом на 3:30 вогнеборці все ще гасять полум'я під покрівлею, звідти йде густий дим.
Станом на 6:25 пожежу загасили, проте чергує пожежна машина, оскільки ймовірне повторне загоряння даху.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Персонал Показати IP 24 Липня 2017 05:15
Спроба виправдати себе Пащенком за те, що не платить нам місяцями зарплату
33-й Показати IP 24 Липня 2017 05:18
Дешевий піар "активіста і медіамагната". Розраховано на лохів, які люблять ображених. От кого Континіум спонсоруватиме!
Alex Показати IP 24 Липня 2017 05:34
Stranno.... A chogo to wono same zagorilosya?
Льоня до Alex Показати IP 24 Липня 2017 16:55
ЦУМ-2
Самооборона Волинi Показати IP 24 Липня 2017 06:48
А треба було тiльки трошки сплатити...
Vital Показати IP 24 Липня 2017 07:47
Як тільки олігарх, так зразу активіст! ще зараз скажуть, що це теракт, що приїхала Росія для дестабілізації заходу. І ще одне, відпочиваючі в номерах - це певно люди, які приїхали в отпуск на "відпочинок" :))))))))))
Украєнцо Показати IP 24 Липня 2017 07:53
Назвли б заклад українською, типу "у кума", і нічого б не горіло. А так пойми, що це воно таке.
Лучанка Показати IP 24 Липня 2017 07:54
Це рекламний трюк
? Показати IP 24 Липня 2017 07:59
Коли "невідомі" та "покришки" -то АКТИВІСТИ ,ну а керував ними особисто (сами догадайтесь)
zz Показати IP 24 Липня 2017 08:20
Все на місце поставить інформація про страховку, коли, на яку суму... ресторан же ж збитковий........
Андрій Показати IP 24 Липня 2017 08:23
- однозначно московський слід..... переслідування а те, що пригав на майдані і кричав "хто не скаче то москаль.... -
Анон Показати IP 24 Липня 2017 08:48
Це за борги 1000% . Пащенко нікому не платив за роботи. На тому і наживався. Особисто і мені винен.. йому вже машину палили. Дуже не порядна людина. Таких треба обходити стороною.
нелох Показати IP 24 Липня 2017 08:57
Які одностайні коменти. я іншої думки, але вона не пройде модерації..
Є в світі справедлив Показати IP 24 Липня 2017 09:10
Так і треба тому власнику. Сам дурить людей і його адміністратори теж такі самі. "Земля кругла". З гарним настроєм піду на роботу=)
Влодек Показати IP 24 Липня 2017 09:14
Богдан Павлович Шаріков ридає.
Луцьк Показати IP 24 Липня 2017 09:14
Комусь, десь,перейшов дорогу не в тому місці,і правильно зробили, не хай задумається!!!!!
Колишній працівник Показати IP 24 Липня 2017 09:15
Так йому і треба, буде знати як не платити зарплату і розкидатись персоналом. Догрався Пащенко.
Віталій до Колишній працівник Показати IP 24 Липня 2017 10:04
такий ти був напевно працівник. мені і раніше все платив власник і зараз все чітко. завжди знайдуться заздрісники і падлюки.
Паша до Віталій Показати IP 24 Липня 2017 14:03
Віталій, коли працівник з якихось причин не підхоть на існуючу вакансію його просто розраховують і добродушно прощаються, а не кажуть пів року "прийдіть через місяць бо ще не нарахували".Різниця відчутна?
Льоня Показати IP 24 Липня 2017 09:16
Майно застраховане в АХА груп. Ресторан, гостиниця, Олімп, не рентабельні. Хоче бабки вернути Автомайдана. Пащенко автомайдановский касир.
пол Показати IP 24 Липня 2017 10:15
Догрався Пащенко, скільки людей на гроші киданув. От і розплачується. А іншим недобросовісним підприємцям є про що задуматись.
продажним журналіста Показати IP 24 Липня 2017 10:32
судячи з коментів, так підпалили самі журналісти вн, іра ти зовсім вже продалася? не соромно тобі?
свідок до продажним журналіста Показати IP 24 Липня 2017 14:17
і серед ночі чергували з фотоапаратом!!!))) Не спиться їм, завжди присутні в потрібному місці!!
123 Показати IP 24 Липня 2017 19:53
Ресторан был так себе, сам хозяин муда без вопросов, но это не даёт права беспредельничать. В государстве живём, не в банде.
Тарас Показати IP 24 Липня 2017 23:56
Я мешкаю навпроти ресторану і можу запевнити••• Ніякого вибуху не було.... Це все скривають правду
Очевидець Показати IP 25 Липня 2017 00:38
Друзям дякую за підтримку. Ворогам – за те, що робите ще сильнішим"- це слова власника закладу. Від себе хочу подякувати нашим РЯТУВАЛЬНИКАМ, хлопці працювали оперативно, злагоджено та вміло. Нехай Вас завжди оберігає Бог...
Коля Показати IP 26 Липня 2017 21:41
Розчищають місце для нової багатоповерхівки.
Ярослава Показати IP 27 Липня 2017 21:09
Приблизно у 22,30 вже горріло,а не у 2 ночі.
Mixani Показати IP 29 Грудня 2017 11:55
Якби і справді ресторан мав би українську назву, що нааадзвичайно важливот у теперішній час, я туди пішов із великим задоволенням, а так, вибаче, дорогі італійці...