USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

У Луцьку хочуть бойкотувати російське

18 Червня 2014 13:09
У Луцьку пропонують маркувати товари, відповідно до країни виробництва.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 18 червня.

У залі прозвучала думка, що в луцьких закладах торгівлі варто було б біля цінника розміщувати розпізнавальний знак країни-виробника, аби так би мовити, стимулювати лучан чи купувати їм «товари окупанта», тобто Росії.

Секретар міської ради Сергій Григоренко запропонував у цьому контексті вивчити досвід інших українських міст, як це можна запровадити в Луцьку. Якщо законодавча база дозволить, він пообіцяв підготувати рішення на розгляд сесії Луцької міськради.

Нагадаємо, українців закликають бойкотувати товари російського виробництва. А список українських товарів, які заборонено ввозити на територію Росії, розширюється майже щодня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Дончанин Показати IP 18 Червня 2014 13:18
"У Луцьку пропонують маркувати товари, відповідно до країни виробництва" - Т.е. в Луцке собираются начать выполнять законодательство Украины (соответствующий закон принят еще бог знает когда. По крайней мере еще (если не до) Януковиче).
ася Показати IP 18 Червня 2014 13:19
Укртелеком платить зарплату через сбербанк росії. Що на проспекті Волі. і хто кого фінансує...
Анатолій Показати IP 18 Червня 2014 13:33
Переважна більшість російської продукції - виробничого призначення - газ, нафтопродукти, сировина хімпрому. Ви пропонуєте від НЕЇ відмовитись. Тоді залишаться без роботи навіть ті хто ще її не втратив завдяки вашій владі. Чи хочете щоб без роботи залишились продавці в магазинах, які торгують і російським товаром. А ви не думали, що в доброї половини українських (та і європейських) підприємств власники росіяни. То може і їх будемо бойкотувати?
Іван Гонта Показати IP 18 Червня 2014 13:40
Ви вже дістали зі своїм бойкотом!!! Для чого ця показуха??? Попересідайте на велосипеди, бо бензин російський, повикидайте газові котли та плитки, бо газ російський, повикидайте телевізори, магнітофони, радіоприймачі, бо там теж практично все російське (серіали, музика, актори і т. д.). Тобто в такий спосіб ви не фінансуєте окупанта??? Якщо влаштовувати бойкот, то потрібно всебічно його влаштовувати, а не попіаритися "які ми патріоти, бо не купуємо російські продовольчі товари чи ігноруємо російські банки".
просто до Іван Гонта Показати IP 18 Червня 2014 13:49
просто де**ли нічого іншого не вміють...
треба Показати IP 18 Червня 2014 13:50
треба українську мову переводити на латиницю... NEGAYNO!!!!
титушко до треба Показати IP 18 Червня 2014 14:37
stulti non est lex
44 до титушко Показати IP 18 Червня 2014 17:15
про те, що такого роду іде абсурд, говорить більшість !
44 до треба Показати IP 18 Червня 2014 17:13
так, треба - треба - треба...а що треба? треба те, що нашкодить росіянам - навіть якщо й нашкодить нам. це як у анекдоті. питають у холопа: чого бажаєш собі на 50%, те буде твоєму ворогу на 100%? подумав холоп і каже: вибрати одне око, а ворогу - два ока. але в українців виходить навпаки - краще залишимося сліпими на два ока, аби росіяни позбулися хоча б одного! браво лучани, українці! придумуємо ще якісь маразми!
100 Показати IP 18 Червня 2014 14:34
Я знаю, що Путіним керує Китай. Бойкотуємо Китайське. Обіцяли боротьбу з корупцією, а отримуємо все нові і нові обмеження для громадян.
титушко до 100 Показати IP 18 Червня 2014 14:39
без льону та вишиванок останемься
Патріот Показати IP 18 Червня 2014 14:51
я купляв російські товари-і буду далі купляти
Джулія до Патріот Показати IP 18 Червня 2014 15:49
То придбайте собі ще й сірих клітин трохи. Хоча...в москалів для внутрішнього вжитку не вистачає... Не пощастило Вам :-(
нуну до Патріот Показати IP 18 Червня 2014 17:08
Раденьке, що дурненьке. Путлерот хрінов
Анонім Показати IP 18 Червня 2014 17:07
Хай не купують ГАЗ ОКУПАНТА. Дибіли.
рома Показати IP 18 Червня 2014 17:11
толку вашого байкота. рекламу робите.діти не гралися
Anonymous Показати IP 18 Червня 2014 18:17
коментар було видалено
my_gift Показати IP 18 Червня 2014 22:23
А стаття не з минулого??