USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку хочуть вулицю імені Бориса Клімчука

23 Лютого 2016 10:17
У Луцьку зареєстрували петицію, щоб назвати одну з вулиць на честь колишнього голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Зокрема, 22 лютого благодійний фонд «Рідна Волинь» зареєстрував на сайті петицій Луцької міської ради ініціативу назвати одну із вулиць Луцька іменем Бориса Клімчука - видатного держваного, політичного і громадського діяча Луцька, Волині та України.

Про це повідомили у Фонді.

Голова фонду Дмитро Глазунов звернувся до краян: «Прошу усіх небайдужих краян підтримати нашу ініціативу. Борис Клімчук усім своїм життя заслужив на це. Людина жива доти, доки жива про неї пам’ять».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
ДІСТАЛО Показати IP 23 Лютого 2016 10:42
СПОЧАТКУ НА КОЛІНА СТАВИЛИ А ЗАРАЗ ВУЛИЦЮ ХОЧУТЬ НАЗВАТИ???? ТРЕБА БУЛО ТОДІ ДУМАТИ ЩО РОБИЛИ !!!!!
лучани Показати IP 23 Лютого 2016 10:49
Клімчук жив по моралі ,а не по законах.
Читач Показати IP 23 Лютого 2016 10:58
а як на рахунок порівняти статки з доходами моралісти
Небайдужий Показати IP 23 Лютого 2016 11:07
Клімчук, як і всі мордасті жив по "понятіях" і я категорично проти. Це був просто корумпований чиновник і непотрібно паплюжити Луцьк
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 11:11
Багато зробив для Волині та волинян.Вулиця його імені буде як остюк в очах тих,хто довів до смерті
Лучанка до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 15:43
Підозрюю у несправедливості голосування, бо коли натискую На відповідь із (( -)) вискакує автоматично Протилежне. Це як зрозуміти?
Жах Показати IP 23 Лютого 2016 11:16
Це жах! Де ваші принципи, майданівці і активісти? Цілком погоджуюсь із "Дістало"!
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2016 11:42
Невже всіх корупціонерів,чиновників,які жили за наш рахунок, треба увіковічнити.Багаті, їх дітки живуть кучеряво і вулицю назвати ой ні.Для простолюду він не зробив нвчого,тільки для себе.Це просто сміх і гріх.
Ітеж Лучанка до Лучанка Показати IP 23 Лютого 2016 15:38
Невже без кумирів та ідолів ми не зуміємо жити?? щоб потім знову скидати та перейменовувати, ми що , так заможно живемо ?
Вася Показати IP 23 Лютого 2016 12:04
Дожилися. В честь регіонала вулицю. У нас є герої в честь яких потрібно називати, а не в честь чиновника.
Правда Показати IP 23 Лютого 2016 12:11
Що дітки живуть кучеряво і не на свої кошти - це факт. їм ще вистачить не на одне покоління.
Анонім до Правда Показати IP 23 Лютого 2016 13:09
Працюй,ледащо і твої діти житимуть"кучеряво"
Дістало до Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 15:50
у нашій державі чесною працею горба заробити можна, а не достойне життя, ,,соски "" які іздять на дорогих тачках уже встигли заробити? Аякже.на одного раба три прораба ,як було так і є,
до Лучанки Показати IP 23 Лютого 2016 12:11
Борис Клімчук зробив для Вас і Ваших близьких найсучасніше медичне обладнання в онкодиспансері, обласній і міській лікарнях і т.п. подібної медапаратури не було за всю історію області, напевно і не скоро буде. Обстежуйтеся, пані Лучанка і будьте здорові!!!
Лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 12:14
Клім був успішним менеджером і виживав при всіх режимах - це єдине його досягнення. Методи, якими він це робив, зараз вважаються неправильними, та все ж він був одним із найуспішніших губернаторів. Але, особисто - я не вважаю за потрібне пошановувати того, хто будував свій добробут за рахунок громади
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 12:51
В честь регіонала.Да.Українці це терпіли і лохі.Мені соромно що я тут живу
Лана Показати IP 23 Лютого 2016 13:04
Я проти. Якщо він щось зробив (тобто медобладнання), то на те він і був губернатором. Багато народу було проти нього, проти його поведінки з людьми. А якщо щось робив, то під прапором регіоналів. Не потрібно нам назви такої вулиці. Є люди, які життя поклали за волю і незалежність України.
правда до аноніма Показати IP 23 Лютого 2016 14:33
Дуже вони працюють, прекрасно знаю ту сім"ю. Так працюють, що більших ледащ не знайдеш
леді Ю Показати IP 23 Лютого 2016 14:38
я за, або хоч табличку на стіну ОДА вчепити, що тут працював Борис Петрович і в які роки....І обов'язково Гузя запросити, щоб стрічку перерізав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 23 Лютого 2016 14:39
Я також вважаю що Клімчук був найуспішнішим губернатором і багато зробив для Волині і для Луцька зокрема.Але не забувайте шановні, що він просто робив свою роботу, за яку отримував зарплату, пільги і ще крім того мав немаленькі доходи від своєї державної діяльності. То що виходить хто добре виконує свою роботу будемо йому пам"ятники ставити, вулиці називати. В тому то і наша біда, що ніхто не хоче добросовісно виконувати свою роботу.
а ще пригадайте Показати IP 23 Лютого 2016 15:16
мітинг"РИГІОНАЛІВ"-"фашизм не пройде"????
справедлива Показати IP 23 Лютого 2016 15:44
Клімчук - це політична повія. Ви забули. як він себе у груди бив і кричав: "Янукович - це мій президент! Ніхто за людей так не думає, як Янукович" Потім йому нічого не вартувало впасти на коліна і просити помилування у тих, хто валив владу яника! Це перший аргумент проти цієї ініціативи. По-друге, цілком погоджуюсь із 123 - вулиць не вистачить, якщо називати вулиці імям тих хто добре працює. По-третє, - пан Клиімчук створив блага за життя собі і своїм нащадкам, а також фонд, що має його імя. Лише на які кошти було це все зроблено?
до усіх Показати IP 23 Лютого 2016 15:56
Клімчук дбав про Волинь, про Україну не лише коли був губернатором, але і коли був послом в Литві і Азербайджані. До речі цю ідею підтримують представники цих посольств. Якби Ви знали скільки важливих інвестиційних проектів Україна-Литва, Україна-Азербайджан впроваджено.
Рижков Сергій Показати IP 23 Лютого 2016 19:55
Так не можно вулицю називати. Не зробив він того що кажуть . Боргій і обіцянок країні залишив богато.
Анонім до Рижков Сергій Показати IP 24 Лютого 2016 12:04
Не встиг...довели до смерті
до справедлива Показати IP 23 Лютого 2016 20:46
Ви так нічого і не зрозуміли. Клімчук не ставав на коліна просити помилування. А як мудрий і керівник , і людина став на коліна перед натовпом з проханням , щоб заспокоїлися і не робили розгрому і руйнаціїї, як було в майже у всіх обласних центрах України. Так що не вводьте в оману волинян. Клімчук - це гордість Волині. І прикро, що дехто не може своїм розумом цього оцінити. Як правило це ті, хто самі нічого не можуть втнути.
до "до справедлива" Показати IP 24 Лютого 2016 16:12
То, можливо, хтось його заставляв бити себе в груди і гордо волати, що Янукович його президент! Чи це теж треба якось по-іншому розуміти? Це була хитра лисиця, яка дбала про своє власне благо і благо своєї сімї!
свій Показати IP 24 Лютого 2016 22:12
Розвалив медицину -точно і прикупив нерухомість в Прибалтиці.
КІРА Показати IP 18 Березня 2016 18:54
Чудова ЛЮДИНА,земля йому пухом.