USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

У Луцьку хочуть запустити новий маршрут

12 Липня 2018 11:17
У Луцьку може з'явитися маршрут №20

Автобус рухатиметься за маршрутом «Дружби Народів — село Гаразджа (садовий масив «Воротнів»)» зі шляхом проходження у прямому та зворотному напрямку: Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Дубнівська, Об'їздна, Рівненська, с. Гаразджа (садовий масив «Воротнів»).

Такий проект опублікували на сайті Луцької міської ради та розглянуть на засіданні виконкому.

За маршрутом будуть закріплені чотири автобуси категорії МЗ класу пасажиромісткістю не менше 32 осіб.

Режим руху хочуть встановити звичайний, з інтервалом у 30 хвилин в години «пік».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Онаній Показати IP 12 Липня 2018 11:41
Колииииииииии???????
Скептик Показати IP 12 Липня 2018 11:44
Які творчі натури у Луцькій міській раді. Розробляють усе нові та нові маршрути. Проте, не можуть дати раду наявним. Зникла маршрутка № 4. З Вересневого в р-н ЛПЗ не дістатись. Управління транспорту це чомусь не турбує...(
скептик до Скептик Показати IP 12 Липня 2018 23:04
альо, гараж !!!!! ану злазь з мого ніка
... Показати IP 12 Липня 2018 14:44
Є просте і ефективне вирішення проблеми з доїздом в с.Гаразджа, пустити 3-ку в село як це колись було, але напевно хтось кришує маршрути 230 і 230а, а люди мучаться. Я не думаю що перевізник маршрута №3 був би проти, тим більще що це був би дуже прибутковий маршрут бо дачників і відпочиваючих їде багато. Як варіант закольцовати його через вулицю Вишневу і виїзджав би біля кладовища, і всім було б добре. Але як в нас все робиться в країні через відкати і домовленості, а на людей ніхто не зважає.
Дачники Показати IP 12 Липня 2018 15:01
Туди і так транспорту багато ходить, а на Калину зняли 4 і не думають пускати новий рейс, вважаючи що три маршрутки 9а достатньо. Замилювання очей
Онаній до Дачники Показати IP 12 Липня 2018 16:21
ану назви який транспорт Їздить по волі дубенська і на струмівку???? А люди там працюють також
а 33 Показати IP 12 Липня 2018 16:00
а 33? Дуже потрібен! Де він? коли буде?