USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.65 39.95
  • PLN 9.70 9.90

У Луцьку психічно хвора жінка вилізла на лінію електропередач. Відео. Оновлено

21 Травня 2023 19:17
У Луцьку психічно хвору жінку знімали з ліній електропередач.

Відео опублікували у соцмережах.

Як зазначили у пресслужбі ГУДСНС Волині, сьогодні о 17:48 до служби 101 надійшло повідомлення про те, що в Луцьку на проспекті Соборності є загроза життю дівчини, яка перебувала на висоті понад 2,5 метра, тримаючись за дроти електропостачання.

Рятувальники міськоі 25-ї Державної пожежно-рятувальної частини під’їхали до людини на пожежному авто, змогли оперативно зняти її з небезпечного місця та передали медикам.
Обставини подіі з’ясовують правоохоронці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Він Показати IP 21 Травня 2023 20:35
Який район, такі й новини
лінивець до Він Показати IP 21 Травня 2023 21:28
поганий район?
Че Показати IP 21 Травня 2023 21:03
А чого зразу розлад психіки. Може баришня під психотропами. Зараз в місті дуже часто бачу людей в такому стані. Видно, нема кому боротися з наркобаригами.
Уася до Че Показати IP 21 Травня 2023 22:14
Ну а "хто" буде боротись? Простіше ловити дітей, які не там перейшли дорогу.
лучанин до Уася Показати IP 23 Травня 2023 14:17
Якщо батьки не вчать переходити, то треба і таке робити. І ловити не тільки дітей, але й дорослих. Спочатку дорогу переходить не там де треба, а потім гроші на лікування збирають.
Джесі Пінкман до Че Показати IP 21 Травня 2023 22:55
А чуго одразу наркобариги? Хочете сказати діти й дорослі лізуть в ярмо наркотика через цікаве та змістовне життя, повне можливостей для самореалізації?
Волтер Вайт до Джесі Пінкман Показати IP 22 Травня 2023 14:59
Джессі, ти що вирішив не палитись типу? Йдем варити!
123 Показати IP 22 Травня 2023 13:59
Сіль зло
А нех знають ! Показати IP 22 Травня 2023 17:05
Та то баба - грім ! Три МЧСниники єлє її завалили ! Коня на скаку остановіт ...
Лесь П. Показати IP 23 Травня 2023 07:41
Я за вальчиною мамой добряче погасав по джунглях, а она, в свою чергу, мене харашо покусала. Сама запальна, кров гаряча. Азія!
І тільки так Показати IP 23 Травня 2023 11:33
Якщо жінка, то психічно хвора. Якщо чоловік, то наркоман. Не переплутайте.