USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку коктейлем Молотова спалили авто, – очевидці

14 Січня 2023 10:15
У Луцьку сьогодні вдосвіта в районі проспекту Відродження горів автомобіль. Перед тим мешканці однієї з багатоповерхівок почули дивний звук, схожий на розбите скло.

Про це ІА Волинські Новини повідомили очевидці.

Зі слів свідків, найімовірніше, у автомобіль кинули коктейль Молотова.

Як повідомили у ДСНС Волині, о 05:48 до служби порятунку 101 надійшло повідомлення про загоряння авто.

Рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини прибули на місце події та оперативно ліквідували пожежу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Alex Показати IP 14 Січня 2023 10:27
Молодці... Я б усі машини спалив що в дворах припарковані , з підїзда неможливо вийти ... Скорим, пожежній, мамам з колясками дитячими, немає проїзду ...
Просто до Alex Показати IP 14 Січня 2023 11:49
з вікна виходь.
Платон до Alex Показати IP 14 Січня 2023 15:32
Ну то виходь, підпалюй! Тільки, перед тим, не забудь написати заповіт, або застрахувати своє жовчогінне здоров'я. Складати до купи кістки - коштує дорого.
Петро до Alex Показати IP 14 Січня 2023 16:04
Народжений повзати ,автомобілем керувати ніколи не навчиться. Якщо в тебе бракує в голові щоб мати власний автомобіль -то задуши свою *жабу* не злись ,що хтось працює краще за тебе і не ходить пішки .
Alex до Петро Показати IP 14 Січня 2023 18:53
Я ставлю всій автомобіль в ГАРАЖ!!!
Alex ,,Хід конем,, Показати IP 14 Січня 2023 10:32
Шановні автолюбителі, Я думає що вам потрібно усвідомлювати і розуміти що ваші транспортні засоби це ваші особисті речі, чому ви їх залишаєте в не відведених для цього місця? На ніч на Автостоянку!!!
Alex Показати IP 14 Січня 2023 10:35
В моєму дворі вже реально дістали... Паркуються навіть на дитячому майданчику... Там діти повинні гратись, а не машини власників стояти...
Анонім Показати IP 14 Січня 2023 10:57
ще не перевелися на Волині нащадки княгині Ольги
Саша Показати IP 14 Січня 2023 12:50
Щоб ви розуміли шановні пішоходи, мами з калясками, люди, яким завжди заважає автомобіль, але люблять свою дупу примостити в ньому. Стоянки в Луцьку забиті і їх дуже мало. Тому змиріться)), завжди чимось незадоволені, така ваша доля!
ігор Показати IP 14 Січня 2023 13:37
До відома Alex - за правилами дорожнього руху паркування біля тротуара це стандартний спосіб залишити авто на будь який час. (Не на газоні! Не на дит. площадці, - біля тротуару!) У дворі або поза ним - це все одно. Якщо у вас нема авто то не треба гаїти час щоб покидати камінням в кого він є.
Правда Показати IP 14 Січня 2023 14:59
Прибудинкова територія-це спільна сласність власників квартир,а авто залишають не власники квартир-пряме порушення.Тож і отримуйте подарунок.
Він до Правда Показати IP 14 Січня 2023 15:29
Що чесно? То візьми на тій спільній власності щось побудуй. Немає ніякої спільної власності, а лише оренда для обслуговування будинку!
Перехожий до Він Показати IP 15 Січня 2023 01:01
Буває оренда, а буває й власність. Та навіть якщо й оренда - то це оренда ОСББ, а не тих, хто до будинку відношення не має.
Ірина Показати IP 14 Січня 2023 16:51
Щоб ви розуміли, шановні власники "О чуда" автомобіля, і любителі парконутись під під'їздом, машини часто горять. І я думаю, що той, хто його спалив, в дупі мав ваші проблеми з парковками в місті. Перше, про що я думала, коли купувала авто, де він буде стояти.
Анонім до Ірина Показати IP 16 Січня 2023 11:04
З таким підходом і "ірини" горіти почати можуть.
Такі норми Показати IP 14 Січня 2023 16:55
Місця біля будинків - для тимчасової стоянки. Приїхав, погрузив/вигрузив поїхав по своїх справах, а потім в гараж , або якщо не заробив, то на стоянку. А до людей, нема чого гавкати. Прибудинкова територія - то спільна територія, а не ваша власність та місце під корчи, що і самі інколи горять. Заробили вони на злам з Європи, а на гараж чи стоянку не заробили, ще права качають смішні ніщеброди!
Ігор до Такі норми Показати IP 14 Січня 2023 19:39
А не де такі норми написані, підкажіть
ось до Ігор Показати IP 15 Січня 2023 00:54
Це будівельні норми (кілька ДБН можу написати але читати їх ніхто не буде) та ПДР. Ви що дійсно думаєте, що то саме конкретно для вас зробили стоянку під під'їздом?
Ось до Ігор Показати IP 15 Січня 2023 09:13
чи ви купляли квартиру з паркомісцем біля будинку та можете документи пред'явити?! Стоянка біля вашого будинку, то ваш ризик та відповідальність. Я наприклад, не проти, коли ставлять на відповідному місці (не в зеленій чи пішохідній зоні), але дратує, коли я приїзжаю до когось в двір та чекаю, якесь дурне вилитить та кричить, що я, його місце зайняв. На прохання пред'явити документи на право власності, поводять себе так, як деякі коментатори вище
Литва до Ігор Показати IP 16 Січня 2023 11:26
Знаю що в Литві вже років 10 є закон прол 10-хвилинний термін розгрузки-погрузки біля багатоквартирних будинів. Запитаєте - як вони це контроюють ? Дуже просто. Їздить машина поліціянтів (сама звичайна на вигляд) і рандомно контролює біля будинків термін паркування автівок. Порушників фотграфує і потім надсилає штрафи. Звичайно - хтось попадеться - хтось не попадеться. Але кожен знає про цей закон і старається не порушувати.
Додік Показати IP 14 Січня 2023 18:29
У моєму дворі живе ПДР, котрий свого корча починає програвати (?!) о 5-30 ранку. Пргріває, ска, він його десь 20 -30 хв. Уявіть, який вранці лунає звук...
123 Показати IP 14 Січня 2023 19:22
Не важливо де стояло , якщо знайдуть палія , то сяде на довго .
Згідний до 123 Показати IP 15 Січня 2023 11:39
Хоч один адекватний коментар - Ваш. Всі, як один - злі і мстиві, радіють, шо комусь спалили авто посеред ночі, і, геть не знаючи історії, шо передувала підпалу, бігом строчать, шо всіх треба карати, стоянки, ПДР.. А не доведи, могла бути така біда!.. Гірше за те, шо є. Соромно називати таких земляками.
Alex Показати IP 14 Січня 2023 19:45
В цивілізованому Світі транспортні засоби припарковані не за правилами (наприклад на озелененній території -газоні, перекриваючі проїзд Службовому транспорту, або блокуючі прохід пішоходів) накладається Штраф(і не маленький), зрозуміло що дешевше паркуватись на Паркінгу ( незнайоме Слова для більшості Українських ПДР автолюбителів) - це місце для паркування власного транспортного засобу... Якби в Україні діяли цивілізовані закони це були б доволі непогані Кошти в Державний Бюджет!!!
Alex Показати IP 14 Січня 2023 19:57
Притому Дуже співчуваю сьогодні Дніпропетровцям... В сучасних Умовах нашого з Вами життя... Я рахую що ПДР автолюбителі які загромаджують своїми транспортними засобами дороги дворів несуть пряму участь в разі Надзвичайної Ситуації ( того ж прилюту ракети Терористичної Росії) . Їх потрібно Штрафувати!!!
Житель міста Показати IP 14 Січня 2023 20:24
Молоді 23 Ранок Сміттєвоз не може під'їхати щоб забрати сміття Там машина на машині І такий самий водій ще до них "Хлопці скоріше в мене построєніє "
Їван з Гнідави Показати IP 15 Січня 2023 20:51
А влада, яка не кує і не меле з приводу організації роботи з облаштування міста парковками, стоянками, виділенням земельних ділянок під гаражні кооперативи сидить така собі рада-рада, шо отих два протиборствуючих табори між собою виясняють стосунки і не чіпають її ! Будує Україну !
Анонім Показати IP 16 Січня 2023 09:07
А з чого ви взяли що це за парковку? Ви знаєте чий це автомобіль і за що його могли спалити ? Хто зна що наробив власник і хто зним зводить рахунки.