USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку в автівку депутата кинули коктейль Молотова

28 Серпня 2015 12:14
Коктейль Молотова кинули в автівку депутата Луцької міської ради Валерія Бондарука.

Про це повідомляє Район.Луцьк.

Машина «Рейнджровер» стояла на в’їзді до елітного житлового комлпексу «Вишенька», навколо якого нещодавно намагалися знести паркан.

Про те, що коктейль Молотова кинули на переднє скло машини депутата Валерія Бондарука, про це він розповів у коментарі Волинському Агентству Розслідувань.

З його слів, від попадання коктейля Молотова на переднє скло автівки, воно розбилося. Натомість сам автомобіль не загорівся. Точний час вчинення злочину вказати нині не можна, бо розбите скло та сліди від запальної суміші Бондарук побачив тільки зранку, коли йшов грати у теніс.

Також журналістам стало відомо, що міліція вже опитує головного опонента Бондарука у конфлікті щодо кварталу «Вишенька» Леоніда Джулінського.

Саме цим автомобілем Бондарук перегороджував заїзд на «Вишеньку» під час конфлікту з представниками будівельної фірми «Домінанта» 26 серпня.
Як повідомили у прес-службі волинської міліції, за вказаним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 (Замах) частиною 2 статті 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Проводяться заходи направленні на встановлення особи зловмисника. Триває досудове розслідування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Оса Показати IP 28 Серпня 2015 12:40
Це привіт Бондаруку від вдячних виборців його округу
Олесь Показати IP 28 Серпня 2015 12:44
Видно хороший чоловік цей депутат. Люблять його виборці. Є за що. І люди Знають! ( Луцьк-село маленьке). Зважаючи на наближення виборів вангую- Далі буде!
Павло Показати IP 28 Серпня 2015 12:55
За які гроші такі автівки? Одні раби на роботі цілими днями і бідні а інші в теніс грають .
Микола до Павло Показати IP 28 Серпня 2015 13:17
Таких би*лів депутатів треба гнати копняками під зад по Луцьку
Перехожий до Павло Показати IP 28 Серпня 2015 13:50
Які автівки? Цю хламиду в Польщіза дві штуки баксів можна придбати.
Перехожому Бондаруку до Перехожий Показати IP 28 Серпня 2015 17:27
А ти весь свій автопарк покажи. І може таку хатищу як у тебе теж за дві штуки баксів можна збудувати?
Ау Показати IP 28 Серпня 2015 12:58
з одного кінофільму: - почєму не горят коктейлі Молотова? - Так пріказ бил бросать, а поджігать пріказа нє било!
678 Показати IP 28 Серпня 2015 13:14
знову фігурує Жулінский і знов чужими руками
Дьодік Показати IP 28 Серпня 2015 13:20
Цей шанований пан (Бондарук) депутат від шановної партії БЮТ? Чому про це не пишете? - Народ повинен знати за кого на наступних виборах обов"язково НЕ ПОТРІБНО голосувати.
Лучанка Показати IP 28 Серпня 2015 13:23
Пану Джулінському потрібно лікуватися.
Мирний Показати IP 28 Серпня 2015 14:12
Одного не розумію-чому відгороджуватись, кого боїмося, значить є чого боятись, бо за крадені гроші збудувались, от і вся правда.
?! до Мирний Показати IP 28 Серпня 2015 14:38
ви це серйозно? Давайте без дверей жити? Вишенька як на долоні між 9-ти поверхівок. В когось краще-накрав. Не має інших варіантів ? Джулінський в тій же загородженій спілці.
Йух до лучанка Показати IP 28 Серпня 2015 14:29
На жаль не допоможе....
Кен Показати IP 28 Серпня 2015 14:48
Ви недор*звинені д.....,цей депутат заробив свої гроші будучи бізнесменом,вже 30 років,не депутатом.при чому тут депутатство.нашо базарити брєд всякій не маючи на це фактів.
jhgjhg до Кен Показати IP 28 Серпня 2015 15:21
тому, що не один депутат для людей ніколи нічого не зробив і не зробить. в Україні нормальних депутатів немає. в людей на одне слово "депутат" алергія... і не обзивай людей. в них своя думка.
Бондаруку Кену до Кен Показати IP 28 Серпня 2015 17:29
Всі знають як ти заробив гроші вимагаючи відкати за вирішення питань. Мабуть депутатський бізнес набагато привабливіше за аптеки, що ти так не вилазиш з міськради.
ку до jhgjhg Показати IP 28 Серпня 2015 16:22
Не обзивай людей? А хто тих депутатів обирає, в міську верховну раду ХТО? А потім кричить які вони всі...... проблема нашого народу така шо йому краще повірити в ілюзіїї типу безвізового режиму чим вимагати реальні речі типу зарплат доріг медицини і т. д. при цьому ведеться той народ на всяку лабуду типу ви будите гідно жити, і хоч би хтось спитав яко? Коли? Через скільки ? Так само і про корупцію всі шукають як би скоріше, деб поближче і т.д , і шукають кому дать і хоть би хтось зробив все правильно ПО ЗАКОНУ а не по совісті.
Tимощук Руслан Показати IP 28 Серпня 2015 16:49
Джулік вже трохи перегнув палку, це вже кримінал!!!! Правоохоронці Ваш час, не підведіть!!!! А ми ветерани АТО будемо носити пану Леоніду сухарі в камеру!!!!
Волинь Показати IP 28 Серпня 2015 17:01
Терпець людей скоро увірветься і буде усім депутатам-перевертням капець ! Слуги народу , ви обіцяли працювати день і ніч на громаду. а ви тільки брешете, крадете і берете хабарі ! Покайтеся. а то можете не встигнути ! Народ переживе усіх президентів, мерів, депутатів . Слава Україні !!!
Волинь Показати IP 28 Серпня 2015 17:24
Трохи мимо. Але вже близько ...
Кен Показати IP 28 Серпня 2015 18:17
Він заробив свої десятки мільйонів ше 10років назад,які в міськраді він за всю жизнь не заробить!а такі ....... які це пишуть-ви просто безграмотні ......які в житті крім як нити нічо не вмієте.найшли мені тут злодія,новоспечений депутат міськради хаха Всі хочуть в єврожопу,без доріг і без законів адекватних.замість того шоб підвищити рівень лікарень і лікарів-ви вибераєте нову поліцію,яка потім вас і жаритиме за всяку.....і розстрілюватиме на новому МАЙДАНІ!А вам тут якійсь депутат мішає якого ви даже не знаєте толком ніхто
111 Показати IP 28 Серпня 2015 18:23
украинци крапка
Кен до 111 Показати IP 28 Серпня 2015 19:07
Ти сєпар-вали в ро*опу свою
Вкладник Західінком Показати IP 28 Серпня 2015 22:22
Та якби це Джулінський зробив то не знайшли вже б ту машину,бо він все до логічного кінця доводить. Нормальний такий! А Бондарука вже сам на себе замахи робить, але це його депутатську кар'єру навряд врятує. Люди ж не сліпі, за таке б...ття хто тепер голосуватиме? Да і фармацевтичну галузь держава під себе забирає. Тож капєц тобі Бондарук
Митник Показати IP 29 Серпня 2015 11:25
Розікрали бюджет міста.Хіба можна десятки мільйонів чесно заробити?Як би не депутати,ми були б багаті,а не вони.