USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку – конкурс креативних фото домашніх улюбленців. Голосування

11 Лютого 2018 15:28
Комунальне підприємство «Ласка» оголосило новорічний фотоконкурс з цінними призами для власників домашніх тварин. Для участі потрібно було оригінально сфотографувати свого улюбленця та надіслати фото.

З 17 по 31 січня усі охочі надсилали фото і тепер читачі Інформаційного агентства Волинські Новини шляхом голосування зможуть обрати найкращих.

Голосування триватиме до 17:00 12 лютого. Переможці, яких оголосять 13 лютого, отримають подарункові сертифікати:

- сертифікат на 500 грн від мережі магазинів "Зоородина";
- сертифікат на безкоштовну стерилізацію від Ветеринарної допомоги "Кіт Леопольд";
- сертифікат на безкоштовне чіпування від КП "Ласка".

Отож, голосуємо! Якщо ви читаєте нас із телефона: проведіть пальцем вправо, щоб вподобати фото, якщо не подобається - вліво.

Якщо ж ви використовуєте ПК, то натисніть на кнопки з пальцем вгору чи вверх.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Факт Показати IP 7 Лютого 2018 17:43
Хтось їжака дома тримає :)
Володимир Показати IP 7 Лютого 2018 23:41
Тримаю) і не одного)
Альтруїст Показати IP 8 Лютого 2018 08:54
Тоді давайте підтримаємо їжачка Лісану.)))))
Анна Показати IP 8 Лютого 2018 11:03
Не нашла там ни одного креативного фото...
Марина Показати IP 8 Лютого 2018 16:35
Голосую за Дарси))))
Альтруїст Показати IP 9 Лютого 2018 11:52
Їжачки, вперед!!! Підтримайте єдиного ссавця з ряду комахоїдів та родини їжачків у голосуванні. Маленька Лісана чекає на ваші лайки!
Месник Показати IP 11 Лютого 2018 16:04
Редакція ви чо? Ото подарки. Кастрація або чипування від Ласки)))
Володимир Показати IP 11 Лютого 2018 20:10
Особисто я приймаю участь не для призів) Просто в підтримку колючих) вони ж такі добрі і ласкаві)
хехъ Показати IP 11 Лютого 2018 22:42
не серьезно
Степан(Крымчанин) Показати IP 12 Лютого 2018 00:02
Слабеньки фото.
Каріна Показати IP 22 Лютого 2018 21:34
Гастон! Гастон! Гастон!.....