USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У Луцьку легковик протаранив маршрутку

8 Січня 2016 18:51
Сьогодні на вулиці Конякіна, 12 водій автобуса «Богдан» за маршрутним номером 10 вирішив здійснити розворот з крайньої правої сторони ліворуч і, порушивши правила дорожнього руху, спричинив дорожньо-транспортну пригоду.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці ДТП.

З їхніх слів, внаслідок автопригоди водій легковика «Рено», що рухався в тому ж напрямку, але в крайній лівій смузі, побачивши маневр автобуса, почав гальмувати та сигналити.

Але, на жаль, аварії уникнути не вдалось, адже, зі слів очевидців, дорожнє полотно вкрите льодом.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди «Рено» протаранило автобус, який виконував розворот.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
777 Показати IP 8 Січня 2016 19:06
спалити маршутку з шофером а касу забрати на ремонт і всі проблеми
Лучанин до 777 Показати IP 8 Січня 2016 21:31
Це хто має нести кримінальну відповідальність за спалення та за крадіжку каси? Водій рено? Тобто до одного нещастя теба ще додати? От радники... Тому так і живемо!
777 до Лучанин Показати IP 8 Січня 2016 23:52
а іх так треба учити бо вони шакали
2684 Показати IP 8 Січня 2016 21:38
Це коз...л на маршрутці номер 10 пяний постійно їздить і на червоне світло неодноразово їздить порушує правила дорожнього руху, звільніть цього уро..а з роботи. Номер автомобіля 2684 якщо не помиляюсь, морозиться з красною пико....ю і тряпочку вішає на табличку чм....о. ти під.....р. мене поняв
АС Показати IP 8 Січня 2016 21:40
Нічого страшного не сталось...маршрутники дибіли ви що не знаєте?
345 Показати IP 9 Січня 2016 00:26
коментар було видалено
cola Показати IP 9 Січня 2016 01:28
сам тм дибіл
лучанин Показати IP 9 Січня 2016 02:28
А на маршутах 10,11 всі ганяють як хочуть, коли хочуть, там майже всі неадеквати, 9 маршут супер, 28 має лише мінус в тому що рідко їздить, так само як і 32, 27, 9а і 4, а 10,11 це ЖАХ!!!!!
лучанин Показати IP 9 Січня 2016 10:11
А в мене жінка взагалі 1 годину (з 17.00 до 18.00) стояла на зупинці в с.Жабка, і жодна з 4 проїхавших маршруток 107 і 103 не зупинились!!! Диб..ли! Я б таких взагалі лишав без роботи, а власника без ліцензії!!! На вулиці ж ЗИМА!!!
Тарас Показати IP 9 Січня 2016 13:18
Я ще нещодавно день у день їздив маршруткою, а зараз отримав права, і частенько їзджу машиною тепер. Так от, ще коли їздив маршруткою то мені не подобалося як їздять наші водії маршрутних таксі, дьоргаються, нікого не пропускають, грають гонкі зі своїми колегами, на зупинках не зупиняються, відволікаються від дороги, різко тормозять, і навіть не те коли стоїш то важко їхати, а навіть коли сидиш, то витримати таке знущання з пасажирів важко. А зараз коли їду за кермом автомобіля, то це взагалі жах, поки доїдеш до місця то можна 5 раз потрапити в дтп тільки через маршрутки. Дивує те, що коли вони виїзжають з зупинки, то не дивляться на дорогу, вони відвертають голову вправо, а самі їдуть в ліво (в зеркалі видко водія), це ЖАХ!! з правого ряду буде через 3 полоси сунутися в лівий, щоб обігнати іншу маршрутку і бути першим, модним...... Я в шоці з тих водіїв, і нажаль в нас в місті 90% таких дебілів, коли вже нарешті хтось візьме, і наб'є морду кожному з них..... А ще інколи як старша людина помаленько виходить, а воно вже рушає, і вона прямо випадає з маршутки, це нормально, чи коли малу дитину дверима прищемить, це теж нормально!? З цим потрібно щось робити! Це проблема!