USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

У Луцьку Ляшка прирівняли до Івана Франка

18 Жовтня 2014 18:30
До Луцька приїхав скандальний лідер Радикальної партії України Олег Ляшко. Щоправда, через те, що рівняни нібито не хотіли його відпускати, головний радикал країни запізнився аж на годину.

Тож з 16-ї по 17-ту з лучанами розмовяли члени його партії. Особливо вразило присутніх порівняння сучасного «любителя вил» із Великим Каменярем Іваном Франком заступником начальника міського управління освіти Лілією Кревською під час її виступу перед мешканцями обласного центру:

«Радикальну партію заснував ще Іван Франко, а тепер Олег Ляшко продовжує справу Великого Каменяра», - провела креативну паралель між минулим і сучасністю пані Лілія.

Окремі прихильники наполегливо чекали свого «героя» з вилами напоготові у прямому сенсі.
До слова, захід відвідали орієнтовно понад чотири сотні краян.
І ось майже о 17 годині лідер радикалів вийшов на сцену. Не довго думаючи, він зауважив, мовляв, на Волині – одні олігархи та «держиморди». І, звісно ж, їх потрібно негайно викорінювати та «не пускати до корита». Також він звернувся до присутніх із проханням «не продавати власні голоси за гривні та гречку».
«307 депутатів, наче свині, знову рвуться до владного корита. Але, чому ж ви, св*лочі, туди претесь? Дзуськи вам, а не парламент!», - емоційно сказав він, зауваживши, що в радикальній партії немає жодної людини, яка колись була у Раді, окрім нього самого, а також лише одного пенсіонера, той – син легендарного командира УПА Романа Шухевича Юрій.

«Це - ганьба, що за 23 роки існування Незалежної України в Парламенті не було жодного нащадка Бандери. Зате олігархи «тичуть» до Верховної Ради дітей, внуків, правнуків, сватів і чортів!», - продовжив лідер радикалів.
Також він зазначив, що на його думку, Путіна може зупинити тільки сила.

До слова, Олег Ляшко виступає перед лучанами уже не вперше. Так, 20 травня 2014 року на тому ж місці він розповів про те, чим займається уночі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 73
Марія Показати IP 18 Жовтня 2014 18:39
хочу щоб ляшко на мені одружився
дідо до Марія Показати IP 18 Жовтня 2014 18:44
Йому більше пристаркуваті генерали міліції подобаються.
Анонім до дідо Показати IP 18 Жовтня 2014 20:05
Як же так , на патриотичному паблике с геев смеешься, чтобы принизити святого запровідника эеуропейских ценностей на Украине ?! Как можно смеятся над европейскими ценностями и называть себя украинцэм?! Тебя шо москали купили ?? Доколе ??
дідо до Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 20:17
Ляшко не гей, а особа легкої поведінки.
петро до Марія Показати IP 18 Жовтня 2014 20:47
Що Ляшко що Лапін два ******))
Колгоспник до петро Показати IP 19 Жовтня 2014 22:15
А мені Ляшко схожий на такого собі кишенькового злодія, який тирить дрібні гроші з кишень розгублених лохів.
Анонім до петро Показати IP 20 Жовтня 2014 09:32
чорноротим сьогодні слоа не давали..
Петро-сусід до Марія Показати IP 18 Жовтня 2014 23:27
коментар було видалено
наталка до Марія Показати IP 19 Жовтня 2014 16:17
тоді тобі треба стати хлопчиком !!!
дідо Показати IP 18 Жовтня 2014 18:47
Лохторат кремлівської агентки Тимошенки перемєтнувся до нового ідола. Люблять вухами.
варіант зміни до дідо Показати IP 18 Жовтня 2014 19:54
Як тоді, на вашу думку, треба змінювати депутатів у парламенті?\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ Іноді складається враження, що вони хочуть довести український народ до такої точки кипіння, що він прийде і буде їх зносити зі зброєю в руках. Так, це буде незаконно, так, це буде всупереч європейським нормам моралі, але це буде єдиним можливим рішенням. Вони дограються до того, що народ візьме автомати. Мої побратими, які проливали кров, захищаючи територіальну цілісність України, повернуться додому і не захочуть жити в такій державі, яка буде не державою, а зібранням корумпованого зброду, тоді вони поставлять нормальну легітимну владу, тільки зі зброєю в руках. Я думаю, що влада цього боїться, бо вона це розуміє. Кожен другий чи кожен третій з тих, що були на фронті, готові повернутись на Київ і спочатку в столиці навести порядок, а тоді повернутись на схід. Єдине,
Інна Показати IP 18 Жовтня 2014 18:56
Не даремно партія Ляшка у виборчих бюлетенях має перший номер.бо більше немає кого тут вибирати
Олег до Інна Показати IP 18 Жовтня 2014 19:49
Невже в Луцьку знайдуться ідіоти що будуть голосувати за цього клоуна і паяца. Поцікавтесь у Ляшка скільки грошей він отримав він олігархів. До речі пересувається як по Україні так і за кордон лише чартерним літаками а це десятка тисяч доларів лише з Києва до любого обласного центру і назад. У його запальних і примітивних популістських виступах брехня і бравада. Таке враження що він просто копіює іншого клоуна - . Жириновського
Олесь до Олег Показати IP 19 Жовтня 2014 22:09
Так він дійсно нагадує Жириновського тільки з села Малі Пі*дюки.
нововолинець Показати IP 18 Жовтня 2014 18:59
Нововолинськ за Ляшка! Нововолинськ за Ярему!
Франк до нововолинець Показати IP 18 Жовтня 2014 21:32
Поздоровляємо Новолинськ - у вас більшість ******
ляшко Показати IP 18 Жовтня 2014 19:04
Марія кажи свої координати
Марія до ляшко Показати IP 18 Жовтня 2014 19:38
чекаю на тебе в там-тамі, мій коханий)))
Інна Показати IP 18 Жовтня 2014 19:59
То підкажіть тоді за кого голосувати?
дідо до Інна Показати IP 18 Жовтня 2014 20:01
За Правий Сектор, щоб депутати-корупціонери нерослаблялися.
Інна до дідо Показати IP 18 Жовтня 2014 20:08
А якщо я неможу зрозуміти їхньої позиції то чому!
Анонім до Інна Показати IP 18 Жовтня 2014 20:12
Якщо не розумієш,тоді за Ляшка або БЮт
5555 до Інна Показати IP 18 Жовтня 2014 21:39
за ЮЛЮ!!!
НН до 5555 Показати IP 19 Жовтня 2014 05:56
мазохіст?
Олександр до Інна Показати IP 19 Жовтня 2014 22:12
Голосувати треба за ті партії і за тих кандидатів, які дійсно не продалися олігархам, виступають за усунення від влади олігархату як головного ворога України.
волинянин Показати IP 18 Жовтня 2014 20:09
Цього да....оба гнати треба першого він АТО використовує для своїх цілей що він робить це все для виборів, а це що він сказав прямо в точку «307 депутатів, наче свині, знову рвуться до владного корита. Але, чому ж ви, св*лочі, туди претесь? Він мав себе на увазі Джипа собі нового хоче,як пройде льовочкін подарує цеж морда партії регіонів
Серж Показати IP 18 Жовтня 2014 20:12
Добре, що цирк і головні клоуни України гастролюють під час виборів Україною, а то кияни за"бались їх в своєму місті вже бачити:)
Лучанин Показати IP 18 Жовтня 2014 20:13
Ляшко - ЗЕК, амністований в середині 90-х років минулого століття президентом Кучмою. Це вдалий проект Льовочкіна і Фірташа для лиха України
ВОНО до Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2014 08:38
це член каманди Тимошенко, як і решта перебіжчиків таких як Луценко, Турчинов,Яценюк,Королевська та багато інших
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 20:55
Во время выступления Олега Ляшко, прибывшего в Ивано-Франковск агитировать за Радикальную партию, люди в толпе несколько раз кричали: «Позор!». После выступления политик спустился с трибуны к слушателям, в этот момент в него полетело несколько яиц. По данным местных СМИ, нападавшие были избиты и задержаны. А все это связано с тем, что Ляшко прилетел не на сУдне, а на суднЕ. В чем можно убедиться, прослушав передачу на ТСН. Дорогие укропитеки (ТСН и те, кто верит таким каналам), суднО - это такая штука в больнице, чтобы нужду справить. А самолёт - сУдно.
НН до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 06:00
уважаемый, в обиходе сУдно - это плавающее средство, но не в облаках, а на воде, причем, гражданского торгово-пассажирского назначения.
Дончанин до НН Показати IP 19 Жовтня 2014 08:56
А как быть с выражением "воздушное судно"? Покопайся в истории происхождения этого выражения и увидишь, что оно произошло от предшественников самолетов, т.е. дирижаблей.
володя Показати IP 18 Жовтня 2014 20:58
ляшко ще той олігарх якщо ще дотянувся то вже скоро. треба було запитати чому він їздить на чорному дорогущому джипі і ховається від людей в ньому. і де взяв гроші придбати квартирний маєток який його дружина зараз здає в оренду. хитрий і нічим не відрізняється від інших а приховується і словами простими кидається та й усе. це наглий і невихований
патріот Показати IP 18 Жовтня 2014 21:37
Лапін-це сила!!!!!!!!!
Душман до патріот Показати IP 18 Жовтня 2014 23:02
Лапін батька люструє !
іванюк Показати IP 18 Жовтня 2014 22:14
Голосуйте за мене я єдиний порядни порядний кандидат. Обіцяю люструвати свого батька кекерівника банку ВТБ "Внеш Торг Банк России" Слава Украине России слава смерть врагам.
НН до іванюк Показати IP 19 Жовтня 2014 06:01
давно в Шестой палате?
Пересічний до іванюк Показати IP 19 Жовтня 2014 20:55
До Вашого відома Іванюк старший звільнився з ВТБ банку одразу після того як Росія окупувала Крим. Треба володіти фактами, а не молоти язиком
Анонім Показати IP 18 Жовтня 2014 23:41
Во дворе "мерс" поцарапал дверь "оки". Из "оки" вылезает дед с криками... Из "мерса" вылез парень, дал по лицу деду: - Моя фамилия Гельцер! Мой отец судья... Дед сел в машину, разогнался и протаранил "мерс", со словами: - Я в войну танки таранил, а тут всякие немцы меня бить будут! Гельцер с матюками вывалился из машины размахивая в сторону " оки" битой... От дворовой лавочки отделились три молодых человека, один из них резко подскочил к разбушевавшемуся "сынку" и коротким ударом в челюсть вырубил падонка. Вы кто сынки?- поинтересовался старик. - ...Партизаны, отец... партизаны......Балконы многоэтажного дома аплодировали стоя.
Опа Показати IP 18 Жовтня 2014 23:56
Порівняння з Франком?.. Щось я не пам'ятаю з біографії Франка, що він був гомиком, треба перечитати ще раз.
Натурал до Опа Показати IP 19 Жовтня 2014 17:41
Те, що в тебе спадає на думку одна нетрадиційна орієнтація з психологічної точки зору виказує твої особисті потяги до такої орієнтації))))) і читай уважніше " радикальна партія", а не гомосексуалізм є спільною рисою франка і ляшка. Відволічись від думок про гомосексуалізм.....хоча б іноді)
Лучанин Показати IP 19 Жовтня 2014 00:10
за любу партію крім "5.10" буде в майбутньому соромно
Рр Показати IP 19 Жовтня 2014 00:21
Почитай , "Дещо про себе самого"1897р.Франко *Не люблю українців… Так мало поміж ними знайшов я характерів, а так багато дрібничковості, тісної заскорузлості, дволичності і пихи, що справді не знаю за що мав би я їх любити… Чи може, маю любити Україну як расу, ту расу обважнілу, розгнуздану, сентиментальну, позбавлену гарту і сили волі, так мало здібну до політичного життя на власному смітнику, таку плодючу на перевертнів найрізнороднішого сорту..*
НН до Рр Показати IP 19 Жовтня 2014 06:04
гадливых людей в любом народе много. Зачем цитировать то, что вызовет скрежет зубов?
я Показати IP 19 Жовтня 2014 00:32
кревська яким боком
Ляшко Показати IP 19 Жовтня 2014 02:03
Чим більше брешу, тим більше вірять!
иван Показати IP 19 Жовтня 2014 02:31
голубой вагон бежит-шатаеться зазывая новых в етот дом
режисьор Показати IP 19 Жовтня 2014 08:29
коментар було видалено
віра Показати IP 19 Жовтня 2014 08:43
Кревська мала б подумати про порівняння, чи жадоба заробити потьмарюе розум!!!
!!! до віра Показати IP 19 Жовтня 2014 21:59
Це не порівняння ,а факти з біографії Франка. Франко очолював радикальну партію.
Оленка Показати IP 19 Жовтня 2014 09:58
"«Радикальну партію заснував ще Іван Франко, а тепер Олег Ляшко продовжує справу Великого Каменяра», - провела креативну паралель між минулим і сучасністю пані Лілія." Це якесь божевілля!Це виходить що Франко пропогував насилля, педофілію та одностатеві стосунки???І як і Ляшко був голубим?Люди схаменіться.Ляшко-це шут при нинішній владі.Такі шути були завжди(подивіться історію).Мені дуже сподобалося як закидали яйцями цього шута в Івано-Франківську.Ще й гарбуза дівчата йому хотіли вручити,але нажаль не змогли бо охорона до нього не підпустила.Такі як Ляшко лише ганьблять нашу країну.Подумайте,якщо він вже зараз в парламенті матюкається на всю країну і обзиває усіх як хоче,то яким прикладом оце голубе чудо буде для наших дітей.Хіба цого для своєї країни хотів Франко?Подумайте поки не пізно...
теремно до Оленка Показати IP 19 Жовтня 2014 11:22
Шановна Олена неганьбіть велику людину як Франко!!! Ляшко- шахрай , зек,збоченець і ганьба всього чоловічого початку
Гпз до Оленка Показати IP 19 Жовтня 2014 17:46
Вам особисто ляшко пропагував одностатеві шлюби та педофілію? Бо щось офіційної заяви я не чув))))) ваша бурхвива фантазія......частіше дивіть 1+1, там тепер ще й інші ужаси про ляшка розказують. Розширте свій кругозір)
іван ковельський Показати IP 19 Жовтня 2014 10:59
прочитавши усе тут написане і подивившись трохи телевізора. можу сказати одне. БІДНА МОЯ УКРАІНА І НАРОД НЕЩАСНИЙ. КОЛИ ДО ВЛАДИ РВУТЬСЯ ТАКІ ТИПИ.БОЖЕ. ВРЯТУЙ НАС. БО САМІ НЕ ВІДАЄМО. ЩО ТВОРИМО. А ЦЕ Ж - ЛИШЕНЬ ПОЧАТОК...
лучанка Показати IP 19 Жовтня 2014 11:21
Боже мій педефіла прирівняли до гордості України Франка!!!!мабуть дійсно українці неварті незалежності ?бо думають неголовою а " сракою "
Журналіст Показати IP 19 Жовтня 2014 13:22
Щодо заголовка, то в ньому між постаттю Івана Франка і цього політичного пігмея існує деяка тотожність: мізки Ляшка можна прирівняти до калу українського Титана. Іншого порівняння не існує.
ПС Показати IP 19 Жовтня 2014 14:00
Щоб тут на тринділи - ВОЛИНЬ ЗА ЛЯШКА! ВОЛИНЬ ЗА ЯРЕМУ!
Свідок Показати IP 19 Жовтня 2014 14:23
ахахахах... КРЕВСЬКА Лілька збоживоліла... це ж та сама, шо із білокурою донькою,у якої замріяний погляд, по луцькому євромайдані бігала і вскрізь прагнула продемонструвати свою значимість... Але кінчила лише агітатором гея ЛЯШКА... А, по-друге, Кревську геть із позади зама начальника освіти -- це не місце для дешевих агітаторів.... ГЕТЬ КРЕВСЬКА! КРЕВСЬК ГАНЬБА... ЛЮДИ проти тебе...
Пс до Свідок Показати IP 19 Жовтня 2014 17:53
Все ти знаєш.....і за доньку, і за Євромайдан, і за поЗаду......таємний шанувальник?))) оце поки жаба не задушила орфографію б повторив, а то кінчиш безграмотним, навіть в агітатори не візьмуть
очевидець до Свідок Показати IP 19 Жовтня 2014 21:33
Кревська якраз навела факти. Франко був лідером радикальної партії , яку заснував у 1890 у Львові. А ти невіглас мало того, що не ерудований так ще й не грамотний. Хто тобі заважав йти на Майдан ? Потрібно було показати свою значимість . Як тоді сиділо перелякане так і зараз . Скільки жовчі та слюни ще не вдавилось ?
педагог до Свідок Показати IP 20 Жовтня 2014 11:44
Шо за параною ? Коли це люди були проти Кревської ? Якраз освітяни її й підтримують.А проти хіба що зграйка обдріпаний гієн , які бояться втратити владу.
Волинянка Показати IP 19 Жовтня 2014 14:28
Якби Іван Франко ожив на 1 хвилину, то порухав би вказівним пальцем біля скроні... і знову помер . "Доборолась Україна до самого краю, гірше ляха свої діти її розпинають.."- Т.Г.Шевченко.
Українка Показати IP 19 Жовтня 2014 15:13
Такий бардак, який є на Україні всім добрий! Берем хабарі, даєм хабарі, а після нас хоч потоп! Всі схибнуті на грошах і багатстві ! І Ниємо, що так далі не може бути ! Ну я ще трішки часу накраду, набрешу, поберу хабарів, а потім буду чесна (ним). По партіях різних побуду,грошиків візьму і т.д.
Оксана Показати IP 19 Жовтня 2014 15:18
Що то за фігня така - всі хочуть бути народними депутатами, Президентами.... А робити ніхто не хоче.... Всі нам обіцяють добро зробити, а сусід з сусідом не вміють жити, в родинах також хватає всього.. культури кругом 0000... Потрібно не красти, не брати хабарів і не давати принципово хабаря, працювати і бути чесними.. Гнилу систему потрібно змінювати...
пенсіонерка Луцьк Показати IP 19 Жовтня 2014 16:20
голосуйте за Сергійка з ветклініки на Франка.....він також як олігархи вміє розводити господарів хворих тваринок на валикі гроші !!!
Луцьк вул.Волі до пенсіонерка Луцьк Показати IP 19 Жовтня 2014 16:39
ОООо це точно-це не Сергійко а ветшахрай, колись налікував мені собаку на 500 гривень ,а вечері її нестало. Я попросив ветлікара на Ковельській зробити розтин...в собаки був заворот кишківника, а "Сергійко" лікував чось страшне ВІРУСНЕ !!???
господар німецкої ві до пенсіонерка Луцьк Показати IP 19 Жовтня 2014 17:03
Сергій на Франка це знахідка для бізнеса....всім капільниці, всі дуже хворі...забудьте цьогошахрая на Грушевського 27 чудовий колектив і чудові специалісти ! Факт !
Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 17:13
Слава Україні !!!
округ 22 Показати IP 19 Жовтня 2014 19:35
Луцький елєкторат ляшка - пяний гвоздік з варшавського базару і аферист остапенко андрій - вічний боржник перед усіма людьми.
вчи історію Показати IP 19 Жовтня 2014 20:45
Украї́нська радика́льна па́ртія (УРП; спершу Русько-Українська радикальна партія — РУРП, а з 1926 Українська соціалістично-радикальна партія — УСРП) — перша політична партія на території України, заснована 4 жовтня 1890 у Львові на базі радикальних молодіжних (драгомановських) гуртків, що постали в Галичині в кінці 1870-х років під впливом Михайла Драгоманова. Голови (лідери) партії: Іван Франко (до 1898), Михайло Павлик (до 1914), М.Лагодинський (до 1919), Лев Бачинський (1930; довгий час найвпливовіший діяч УРП.), Іван Макух.
титушко до вчи історію Показати IP 20 Жовтня 2014 02:05
Франко вважав себе русином, i дуже ображався якщо його називали украiнцем
555555 Показати IP 19 Жовтня 2014 21:20
Люди, охаменіться!!!!!!!!!!! Ви передивилися 1+1!!!!!!!! Не робіть з себе вівць та баранів, бо того так хоче пан коломойський!!!!! Хочете так далі жити, як зараз, в повній нищоті ???? Тоді голосуйте за партії Бєні - Народний фронт, Самопоміч.... Воюють олігархи, а ви всі ведетеся на це!!!!!